Newsy Sebastian Kasparek
05.06.2017 17:44
| PS4 |
Call of Duty: WW2 zabierze nas na różne fronty wojenne!
Call of Duty: WW2 w bazie gier
Call of Duty: WW2 zabierze nas na różne fronty wojenne!

Call of Duty: WW2 skupi się głównie na przedstawieniu zmagań na europejskim froncie. Okazuje się jednak, że odwiedzimy też inne lokacje

Call of Duty: WW2 wraca do okresu drugiej wojny światowej i skupi na konfliktach odbywających na europejskim froncie. Twórcy są jednak świadomi potencjału tkwiącego w tematyce i nie ograniczą się do przygotowania etapów tylko w tym środowisku. Wiemy też, że wcielimy się w kilka ważnych postaci. Twórcy nie chcą jednak zbyt często stosować skoków narracyjnych, więc najwięcej czasu spędzimy w roli niedoświadczonego, amerykańskiego żołnierza o imieniu Red Daniels. Nie będzie możliwości wcielenia się w nazistów, a istotną rolę w historii odegra francuski ruch oporu, gdzie pokierujemy poczynaniami kobiety.

Call of Duty WW2 wprowadzi zmiany w nagradzaniu najlepszych graczy

Studio Sledgehammer Games potwierdziło, że w trybach wieloosobowych trafimy nie tylko na mapy inspirowane tymi z kampanii jednoosobowej, ale i do zupełnie nowych. Te mają skupiać się na ukazaniu działań wojennych w innych miejscach niż Europa. Twórcy nie chcą zdradzać tajemnic i niczego więcej nie potwierdzają. Na E3 mamy otrzymać pełną prezentację zmagań sieciowych i właśnie wtedy otrzymamy więcej konkretów.

Call of Duty: WW2 będzie w ten sposób opowiadać historię również przez otoczenie. Kto wie, być może trafimy w sam środek zmagań mających miejsce na Pacyfiku.

Premiera Call of Duty: WW2 odbędzie się dnia 3 listopada.

Call of Duty: WW2 - pierwszy oficjalny zwiastun

activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo
Źródło: http://charlieintel.com/2017/06/03/call-duty-wwii-will-feature-mp-maps-different-fronts-beyond-campaign-locations/