1800V

DiRT Rally - VR już dostępne

Encyklopedia: DiRT Rally   Tagi: Codemasters Software dirt rally playstation 4 playstation vr

DiRT Rally - VR już dostępne

DiRT Rally zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymało aktualizację dodającą wsparcie dla PlayStation VR. Mamy jednak złą wiadomość...

DiRT Rally okazało się sporym sukcesem ekipy Codemasters. Gracze dostali bardzo dobry tytuł rajdowy, a deweloper zarobił na tym masę kasy. W ramach popremierowego wsparcia, zapowiedziano aktualizację, która doda obsługę sprzętów wirtualnej rzeczywistości, w tym PlayStation VR. Aktualizacja nie jest jednak darmowa.

DiRT Rally - nasza recenzja gry

Co prawda DiRT Rally dostało łatkę, która wprowadza do gry opcję grania na PS VR, ale by z tego korzystać musimy wyłożyć 54 złote i kupić specjalne DLC z PS Store. Jeśli zdecydujemy się na zakup, to otrzymamy dwa sposoby na grę w wirtualnej rzeczywistości. Pierwszy z nich to normalna gra jako kierowca w każdym trybie. Jako drugą opcję oddano nam kooperacyjną grę w której osoba z VR może pełnić rolę pilota w trakcie rajdu.

Jeśli jednak nie kupiliście jeszcze gry, to możecie kupić albo zbiorcze wydanie w dystrybucji cyfrowej, które wyceniono na 209 złotych, albo poszukać pudełkowej wersji gdyż sklepy miały otrzymać nowy dodruk DiRT Rally z zaimplementowaną obsługą VR od razu na płycie.

DiRT Rally - materiał z PS4

 

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (13) Skomentuj

OLGIERD [89.76.116.***] dodano: 17.02.2017, 13:45
gram. jest ŚWIETNIE.
Dla graficznych onanistów dodam, że grafika lepsza niż w Driveclub'ie ;) (chociaz oczywiscie ograniczenia są) Domyślnie też jest wyłączony widok kierownicy i pilota (nie widac ich), trzeba pamietac, zeby najpierw pogrzebac w opcjach.
Poziom: 33
mikelsgrom dodano: 17.02.2017, 13:53
Świetna gra, której brakuje nowych tras. Niestety o nich można już zapomnieć, bo Dirt4 na horyzoncie, który coś czuję, że jego " przystępność " może odrzucić obecnych fanów DR. Obym się mylił.
Poziom: 25
czaczi87 dodano: 17.02.2017, 18:01
Chyba czas myśleć o zakupie PS VR. Ciekawy jestem jak wygląda wersja na PS4 Pro.
Poziom: 7
gnusmas dodano: 17.02.2017, 22:55
Po 3 godzinach gry na vr stwierdziłem ze wywalam stary Save i zaczynam wszystko od nowa na vr jest naprawdę dobrze!!
Poziom: 22
sleectm dodano: 18.02.2017, 09:18
Jest świetne. Drive club wygląda przy tym tragicznie. Wrażenia z jazdy są super. Nic nie tnie, nie przestawia się pozycja. Polecam
Rs [37.47.245.***] dodano: 18.02.2017, 10:06
I dopiero teraz mnie mają... Idę kupić vr.. Pokonali mnie
stary [89.73.56.***] dodano: 18.02.2017, 12:52
Powiem tak, WOW. DriveClub VR to było nieporozumienie, tutaj zrobione jest genialnie....ekstra patent prze kraksach zmniejszający pole widzenia....zero mdłości.
Jazda nocą i te liczniki to bajka :)
Polecam!
Poziom: 25
Grind dodano: 18.02.2017, 13:19
Miałem nadzieję, że doczekam się wersji pod Vr. Jeszcze nie grałem, ale tytuł czeka już w kolejce ;)
artolini [86.12.61.***] dodano: 18.02.2017, 14:43
Tak się gra że się ośliniłem.Ja po każdym OS-ie muszę odpocząć bo jestem zmachany,aha gram na G29 i odczucia są lepsze niż się spodziewałem.Driveclub VR to porażka w porównaniu z DIRT VR.
bażyk [91.222.118.***] dodano: 18.02.2017, 18:37
TEN DODATEK JEST BOSKI :)
Zresztą zobaczcie na recenzje YouTube:
KS Game Test PL
Statyw [94.254.178.***] dodano: 18.02.2017, 21:05
Witajcie, czy to już czas na vr?
Bije się z myślami od tygodnia:)
Zastanawia mnie tylko różnica między grą na podstawowe ps a ps pro. Mam podstawowe.
Poziom: 22
sleectm do Statyw dodano: 19.02.2017, 00:02
Jest lepiej na ps pro. Ale to nie znaczy ze trzeba od razu kupować i pro i vr.
Poziom: 26
mebokbok xs5 do Statyw dodano: 19.02.2017, 14:44
Nie ma dużych różnic pomiędzy ps4 a ps4 pro jeżeli gramy w vr.