5960V

Darmowy weekend z PS+

Tagi: playstation 4 playstation plus

Darmowy weekend z PS+

Już w przyszłym tygodniu będziemy mogli pograć przez sieć na PS4 zupełnie za darmo, bez potrzeby wykupowania usługi PlayStation Plus.

Sony postanowiło zorganizować ponownie darmowy weekend z PlayStation Plus dzięki czemu, będziemy mogli grać przez sieć przez kilka dni bez płacenia abonamentu sieciowego na PS4. Kiedy darmowy weekend PS+ wystartuje?

Oferta PlayStation Plus na luty 2017

Sony zorganizuje go w dniach 22-26 lutego, od 10:00 w środę aż do końca niedzieli. By skorzystać z oferty nie musimy spełniać żadnych dodatkowych wymagań. Po prostu odpalamy PS4, dowolną grę sieciową i możemy grac. Co jest przyjemne, zwłaszcza, że w przyszły weekend planowana jest otwarta beta Ghost Recon Wildlands.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/02/16/playstation-plus-open-multiplayer-event-starts-next-week/

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (16) Skomentuj

Poziom: 27
axeMaltesse dodano: 16.02.2017, 18:34
Szybka reakcja na to coś co jest u MS. Tam ten maja darmowy
Poziom: 22
IC dodano: 16.02.2017, 18:38
Pogramy w Revelatora. Pogramy
Poziom: 14
Etisekk dodano: 16.02.2017, 18:51
Ehhh może i wyjdę na polską cebulę Ale multi powinno być darmowe tak jak to miało miejsce w ps3.
Jeżeli ktoś chce gry z plusa albo streming gier bądź dzielenie się grami to może sobie kupić subskrypcję.
Takie czasy ja i tak kupię plusa na rok bo gram Multi o tyle dobrze że na pół z kuzynem :P. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.02.2017, 18:54
Poziom: 15
Jaell Peerless do Etisekk dodano: 16.02.2017, 19:54
Albo przynajmniej tańszy abonament z samym multi...
Hiuiemui [46.134.133.***] do Etisekk dodano: 17.02.2017, 00:08
Wg. mnie płatne multi to gówniany pomysł. Nie dość ,że gry są drogie to jeszcze każa płacić multi haracz
Poziom: 24
ps321 dodano: 17.02.2017, 06:48
Cos ostatnio szaleją. Maja problem z odchodzącymi ludźmi od Ps plus?nie wierze, ze oni jako pazerni na kase (wypuszczanie chociażby pro, czy zmiana cen polityki gier w porównaniu do ps3, a przecież na ps4 łatwiej sie robi gry, czy płatne granie w multi) daliby cos Za darmo bez powodu.
christoff [5.60.116.***] do ps321 dodano: 17.02.2017, 09:49
Sony da Ci gratis jesienią , jak Scorpio zacznie ściągać do siebie starych klientów z xboxa360.
Poziom: 33
lukas885 dodano: 18.02.2017, 12:51
Wow sony łaskawco dajesz pare dni darmowego grania po sieci! chwalmy Pana normalnie, ja też mam plusa za darmo bądź za grosze i niech mnie ta pazerna świnia sony pocałuje w d**e a wszystkim cebulakom co płacą za plusa pozdro funboye
Gracz [212.59.226.***] dodano: 16.02.2017, 21:20
fajnie, że robią darmowy weekend, ale ja i tak mam darmowy ps+ cały czas bo zakładam sobie konta co 2 tygodnie + odpalam triala 48h :D
Poziom: 22
xMakosPLx do Gracz dodano: 17.02.2017, 10:33
A dodatkowo masz wypchane kieszenie cebulą taki z Ciebie gość i cwaniak...
WOW ja to jestem nieogarniemy bo co roku robię jeden przelew a potem cały rok mam to w d**ie :)
Poziom: 23
AUTARCHA do Gracz dodano: 17.02.2017, 11:27
Ja też. W końcu ktoś normalny co szanuje pieniądz. Już sam fakt że za gry na konsole płacimy więcej niż pecetowcy. Piąteczka!✋
Poziom: 8
Padaka do AUTARCHA dodano: 17.02.2017, 14:48

AUTARCHA napisał:

Ja też. W końcu ktoś normalny co szanuje pieniądz.


Czyli fakt że Cię nie stać, lub fakt że jesteś sknerą lub finansowym szowinistą pozwala Ci obrażać tych którzy korzystają z PS+ ?

Gdybyś choć trochę umiał logicznie myśleć to przy Twoim toku rozumowania sam jesteś "nie normalny". Tak jak napisałeś - płacisz więcej za gry na PS4 niż za gry na PC - więc nie szanujesz kasy...
... no i teraz masz burze między uszami i szukanie pseudo-argumentów by poprzeć swoją chorą teorię. Zostawiam Cię i resztę piszących takie bzdury z tym na weekend.

P.
Poziom: 23
AUTARCHA do Padaka dodano: 17.02.2017, 20:19
Mocne. Piszesz ze obrażam korzystających z ps+? Przecież sam korzystam i nikogo nie obraziłem. Płacę więcej za grę na konsoli (które w większości są nie dorobione) i dlatego nie będę płacił za online który powinien być darmowy przy takich cenach gier. Obcinają zawartość gier na DLC i jeszcze każą sobie płacić za nie i online. Ale jak bym dostawał od mamy na gry i abonament to też bym tak rozumował jak ty. Miłego weekendu ci życzę.
Fantastyczny [91.237.229.***] do AUTARCHA dodano: 18.02.2017, 12:20
Jeśli już tak ma zostać i żeby żaden gracz nie narzekał że na XBOX IE jest lepiej taniej.To bym zaproponował Abonament 3x tańszy na PS4.W tedy by wszystkim wyszło na dobre.Po za tym by nikt się już nie przejmował tym abonament em PSN,bo był by tani i by zdobył Sympatię i nowych zwolenników Sony.
Poziom: 33
lukas885 do AUTARCHA dodano: 18.02.2017, 12:52
brawo dla tego Pana!!!
boczek150 [159.205.131.***] dodano: 18.02.2017, 19:08
Średnio to rozumiem - skoro ostatnio można było dostać 1 m-c gratis to co komu po weekendzie?