3293V

Gry z serii Final Fantasy przecenione o 50% w PS Store

Tagi: Final Fantasy playstation playstation 3 playstation 4 playstation portable playstation vita promocja square enix

Gry z serii Final Fantasy przecenione o 50% w PS Store

Seria Final Fantasy w tym roku świętuje 30 urodziny. Square Enix z tej okazji chce organizować przez cały rok różnorakie wydarzenia. W tym przypadku mamy do czynienia z promocja na gry z tej serii.

Przeceny gier na różne platformy zamykają się w maksymalnie 51% obniżce cenowej, ale można dostać kilka gier w rozsądnych cenach, jak chociażby klasyki z PS One, które wyceniono w promocji na 21 złotych.

PS4

  • Final Fantasy VII - 33 zł
  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster - 99 zł
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - 54 zł
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Collector's Edition - 113 zł
  • Final Fantasy XIV: Online - 113 zł
  • Final Fantasy XIV: Heavensward Collector's Edition - 145 zł
  • Final Fantasy Type-0 HD - 79 zł
  • Final Fantasy XV - 189 zł
  • Final Fantasy XV Digital Premium Edition - 289 zł
  • World of Final Fantasy - 149 zł

PS3

  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster - 79 zł
  • Final Fantasy XIII-2 - 39 zł
  • Lightning Returns: Final Fantasy XIII - 52 zł

PS Vita

  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster - 79 zł
  • World of Final Fantasy - 99 zł

PSP

  • Final Fantasy - 21 zł
  • Final Fantasy II - 21 zł
  • Final Fantasy III - 21 zł
  • Final Fantasy IV: Complete Collection - 31 zł
  • Final Fantasy Tactics: War of the Lions - 21 zł
  • Dissidia: Final Fantasy - 31 zł
  • Dissidia 012 Final Fantasy - 39 zł

Klasyki PS One

  • Final Fantasy V - 21 zł
  • Final Fantasy VI - 21 zł
  • Final Fantasy VII - 21 zł
  • Final Fantasy VIII - 21 zł
  • Final Fantasy IX - 21 zł
Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (18) Skomentuj

Poziom: 30
SubZero2111 dodano: 15.02.2017, 12:03
Szkoda, że promocja nie objęła Seasson Passa do XV
Poziom: 30
Nerobianco dodano: 15.02.2017, 10:29
Kupiłem FFX/X2 w pudełku na PS4 za 89 zł więc ta ich promocja to "taka sobie" ;/
Poziom: 39
Saqurado do Nerobianco dodano: 15.02.2017, 11:35
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 18
Omega do Saqurado dodano: 15.02.2017, 11:40

Saqurado napisał:

ciekawe jak długo jeszcze ludzie będą wyżej cenić śmieciowy kawałek plastiku i szum napędu ;p


Długo
Poziom: 16
Bardelotto do Saqurado dodano: 15.02.2017, 11:52
Tak długo, jak będzie to można dalej puszczać w obieg :P
Pudło [83.26.23.***] do Saqurado dodano: 15.02.2017, 12:03
Nie trafiłeś. Cała zawartość płyty kopiowana jest na dysk PS4 (odbywa się tylko weryfikacja płyty przy starcie gry - dalej wszystko z dysku).
A taki steelbook do np HZD nie uważam za śmieciowy. A swoich gier i tak nie sprzedaję (nie puszczam w obieg) i kupuję praktycznie same nowe gry.
Cała radość w tym, że jak po kilku latach otwieram takie pudełko i gram w taką grę to mam z tego jakąś satysfakcję. A jak gram w cyfrówki to mam wrażenie jakbym grał na emulatorze.
Poziom: 35
mastek dodano: 15.02.2017, 12:38
Siódemeczka za 33zł na PS4 - miodzo :)
Taką cenę mogę dać za tego super kotlecika, czekałem właśnie na ten tytuł w promocji.
Poziom: 12
Traws dodano: 15.02.2017, 12:46
a tych klasyków z PS One nie można wrzucić na ps4? eh... do IX zawsze chętnie wrócę i VI też bym sprawdził bo mało grałem
Poziom: 14
KukmanPL dodano: 16.02.2017, 15:20
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - 54 zł
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Collector's Edition - 113 zł
Final Fantasy XIV: Online - 113 zł
Final Fantasy XIV: Heavensward Collector's Edition - 145 zł

Może i bym się skusił.. ale nie czaje co muszę kupić aby w to pograć.. Czy jak kupie "Final Fantasy XIV: Heavensward Collector's Edition" to będę miał dostęp do "Final Fantasy XIV: Online" oraz "Final Fantasy XIV: A Realm Reborn"? Czy może trzeba wykupić wszystko aby mieć dostęp do wszystkiego?
Ps. Z góry dzięki za odpowiedź ;-)
Poziom: 56
Musiol do KukmanPL dodano: 16.02.2017, 15:31
FF XIV Online to podstawka + dodatek, więc jeśli chcesz cieszyć się pełnią doświadczenia, kupujesz to.

Heavensward to sam dodatek, kolekcjonerka to... kolekcjonerka samego dodatku, więc jeśli nie masz podstawki, to kupno tego nie ma sensu.
Poziom: 14
KukmanPL do Musiol dodano: 16.02.2017, 17:27
Dzięki za odpowiedź.. kupiłem Final Fantasy XIV: Online i niby w opisie jest napisane że posiada w sobie A Realm Reborn oraz Heavensward. Ale opis jest do wersji "The Complete Experiens" wiec nie wiem czy faktycznie zakupiłem z dodatkami.. druga rzecz że sklepie PSN nadal mogę dokupić oba dodatki. Zazwyczaj jak kupowałem jakiegoś bundle to automatycznie dodatki wskakiwały na "zakupione". Pewnie się przekonam co kupiłem jak zainstaluje :-P
Poziom: 56
Musiol do KukmanPL dodano: 16.02.2017, 18:22
Te "dodatki" to tak na serio kosmetyczne przedmioty z kolekcjonerki. To co kupiłeś to jest podstawka + pierwszy dodatek to wszystko, co trzeba do gry. A jeśli PS Store pokazuje możliwość kupna Heavensward osobno to... nie przejmuj się tym ;)
Poziom: 14
KukmanPL do Musiol dodano: 17.02.2017, 07:45
Kupiłem wczoraj ok 16:00 poprzez strone PSN.. wszystko fajnie bo przyszło mi potwierdzenie na mail o zakupie.. wróciłem do domu.. odpaliłem konsole a tam nic.. tytuł wygląda jak nie zakupiony. Kasa z konta znikła a ja grać nie mogę. Napisałem do SONY o problemie ale pewnie mi odpowiedzą za miesiąc :-(
Poziom: 56
Musiol do KukmanPL dodano: 17.02.2017, 09:19
Lepiej dzwonić na infolinię, szybciej załatwisz cokolwiek niż przez maila.
gumbox [78.10.165.***] dodano: 15.02.2017, 16:02
Orientuje się ktoś czy FF 7 wygląda tak samo na ps3 jako klasyki psx za 21zł tak jak za 33zł na PS4 ? jeśli tak i ktoś posiada obie konsole to lepiej wziąć tańszą opcję
krejzol [62.22.80.***.225.76.115] do gumbox dodano: 16.02.2017, 12:07
To sa prawie dwie zupelnie rozne gry, ze zdecydowana korzyscia PS4. Na PS4 masz poprawiona edycje z PC, gdzie jedyna niedogodnoscia jest music loop glitch. Wersja PS1 dostepna w europejskim ps store to wersja PAL gry z PS1 - unikaj, chyba że lubisz slow mo.
gumbox [78.10.165.***] do krejzol dodano: 17.02.2017, 17:56
DZIĘKI ! ;)
Poziom: 27