7688V

Cyfrowe przeceny w PS Store

Tagi: obniżki playstation 4 playstation store promocja ps store psn wyprzedaż

Cyfrowe przeceny w PS Store

Lubicie cyfrowe produkcje? Na europejskim PS Store pojawiły się mniejsze gry w niższych cenach, m. in. Grim Fandango Remastered, Grow Home, Armello i TowerFall Ascension.

Promocja trwa do 22 lutego.

PlayStation 4

  • DARIUSBURST Chronicle Saviours - 75 zł
  • Grim Fandango Remastered - 29 zł
  • Guns, Gore and Cannoli - 16,50 zł
  • Grow Home - 12,50 zł
  • Grow Up - 16,50 zł
  • Plague Inc: Evolved - 25 zł
  • Retro City Rampage DX - 16,50 zł
  • Table Top Racing: World Tour - 33 zł
  • Table Top Racing World Tour: Tropical Ice Pack - 10,50 zł
  • Armello - 33 zł
  • TowerFall Ascension - 25 zł
  • GAROU: MARK OF THE WOLVES - 33 zł
  • Coffin Dodgers - 16,50 zł
  • Shantae and the Pirate’s Curse - 38 zł
  • Shantae: Risky’s Revenge – Director’s Cut - 25 zł
  • NECROPOLIS: A Diabolical Dungeon Delve - 92 zł
  • AQUA KITTY – Milk Mine Defender DX - 12,50 zł
  • Bridge Constructor - 21 zł
  • Crystal Rift - 25 zł
  • Dangerous Golf - 29 zł
  • DARIUSBURST Chronicle Saviours : Cave DLC Pack - 38 zł
  • DARIUSBURST Chronicle Saviours : Sega DLC Pack - 33 zł
  • DARIUSBURST Chronicle Saviours : Taito DLC Pack - 33 zł
  • Gone Home - 29 zł
  • Jotun: Valhalla Edition - 42 zł
  • Rock Boshers DX: Director’s Cut - 10,50 zł
  • SHU - 29 zł
  • Sky Force Anniversary - 21 zł
  • Strike Vector EX - 21 zł
  • Super Dungeon Bros - 58 zł

Źródło: PlayStation Blog

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (17) Skomentuj

Franko [89.65.225.***] dodano: 08.02.2017, 14:24
Ja tylko czekam na promo na Mother Russia, bo 50 zł za to to nie dam, ale tak już za 29zł to ok.
Poziom: 29
Rico dodano: 08.02.2017, 12:47
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 38
mravg do Rico dodano: 08.02.2017, 12:57
ja rozumiem ze Twoje pytanie mialo byc retoryczne.
Niemniej:
- fakt sporo z tych tytulow byla juz w plusie, ale jesli ktos nie mial plusa wczesniej a ma ochote zagrac dajmy na to w Grim Fandango to taka oferta moze tego kogos skusic.
- Jesli ktos znajdzie cos na liscie i akurat najdzie go ochota na dana gre to pewnie kupi zamiast czekac blizej nieokroslny czas.

Nie zmienia to faktu za z samej listy nic dla siebie nie wybralem.
Poziom: 35
HarDy do Rico dodano: 08.02.2017, 12:58
Część nawet już była :-)
Radeku [83.16.193.***] do Rico dodano: 08.02.2017, 13:46
Bardzo proste nie wszyscy mają plusa
Poziom: 29
Rico do Radeku dodano: 08.02.2017, 16:19
I dlatego lepiej kupić plusa, to wtedy w przeciągu roku parę złotych się zaoszczędzi. Taki season pass na indyki ;)
Poziom: 37
Mooniok dodano: 08.02.2017, 17:12
Polecam GAROU: MARK OF THE WOLVES
Poziom: 35
fLiPeRek21 dodano: 08.02.2017, 20:24
coffin dodgers dla posiadaczy plusa 6.70zl - idealne dla platynowego wyzwania :)
Poziom: 36
nowakmik dodano: 08.02.2017, 18:16
Ja łykam Table Top Racing World Tour: Tropical Ice Pack, bo podstawkę już zrobiłem na 100%. Szkoda tylko, że ten drugi dodatek nie potaniał, albo oba w pakiecie za 10 zeta :-(
staRvin [37.8.231.***] do nowakmik dodano: 08.02.2017, 22:30
W Table Top Racing World Tour można grać w 4 osoby tak jak w CTR? czy tylko online?
Poziom: 40
Casimus dodano: 08.02.2017, 15:01
Jeśli ktoś pamięta i lubił hity z automatów typu - Sky Shark, Twin Cobra czy 1942 - to z czystym sumieniem polecam Sky Force Anniversary. Kupiłem z pół roku temu i napierdzielam do dziś, złodziej czasu niesamowity w dodatku za jedyne 21 plna i z Cross-Buy o ile dobrze pamiętam. Edytowano 3 razy. Ostatnio: 08.02.2017, 15:05
Poziom: 44
JC_Denton do Casimus dodano: 08.02.2017, 22:08
Dobry pomysł. Kupiłem, gram, jestem mega zadowolony. Pozdrawiam. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.02.2017, 22:09
Poziom: 40
Casimus do JC_Denton dodano: 09.02.2017, 02:08
Cieszę się, że gra polskich dewów zyskała nowego fana. Takim indykom mówię stanowcze TAK. Pozdrawiam również.
Poziom: 24
xavris dodano: 08.02.2017, 12:45
Armello brałem o ile dobrze pamiętam na premierę i nie żałuję. Jeżeli ktoś lubi planszówki, to tej cenie wręcz szkoda nie spróbować :)
Poziom: 39
voic3d do xavris dodano: 08.02.2017, 12:58
Muszę podejść do tej gry jeszcze raz.
Albo najpierw przeczytać jakiś poradnik :/

Co do ofert.. dla mnie nie ma nic ciekawego w tej promocji.
Jaro [94.254.177.***.0.12.131] do xavris dodano: 08.02.2017, 14:47
Trochę szkoda że nie ma multi lokalnego
Poziom: 32
WirtualView do xavris dodano: 09.02.2017, 14:54
No właśnie sam myślę nad Armello. Mam na tą grę ochotę od tego głosowania do PS+. Jakoś do końca przekonany nie jestem. Choć w sumie niżej niż te 33 zł to cena nie spada.