10780V

Wielkie lutowe obniżki w PS Store

Tagi: obniżki playstation 4 playstation store promocja ps store psn wyprzedaż

Wielkie lutowe obniżki w PS Store

Do europejskiego PlayStation Store trafiły nowe przeceny największych gier, a wśród nich Dishonored 2, Far Cry Primal, Metro Redux, Obcy: Izolacja, Wiedźmin 3, Uncharted 4, seria LEGO i wiele więcej!

Promocja trwa do 23 lutego.

PlayStation 4

  • Adam’s Venture: Origins - 49 zł
  • Adam’s Venture: Origins – Deluxe Edition - 59 zł
  • Air Conflicts Vietnam Ultimate Edition - 59 zł
  • Alekhine’s Gun - 59 zł
  • Attack on Titan: Wings of Freedom - 124 zł
  • Atelier Sophie - 124 zł
  • BioShock: The Collection - 124 zł
  • BLADESTORM: Nightmare - 63 zł
  • Call of Duty: Black Ops III Digital Deluxe - 249 zł
  • Call of Duty: Black Ops III – Gold Edition - 113 zł
  • Casey Powell Lacrosse 16 - 59 zł
  • Darksiders II - Deathinitive Edition - 59 zł
  • DEAD OR ALIVE 5 Last Round - 79 zł
  • Destiny – The Collection - 124 zł
  • Destiny: The Taken King - 54 zł
  • Dishonored 2 - 145 zł
  • DYNASTY WARRIORS 8 Empires - 59 zł
  • Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends Complete Edition - 79 zł
  • Far Cry Primal - 79 zł
  • FAR CRY PRIMAL – APEX EDITION - 92 zł
  • Farming Simulator 15 - 58 zł
  • Industry Giant 2 - 79 zł
  • J-Stars Victory VS+ - 49 zł
  • JoJo’s Bizarre Adventures – Eyes of Heaven - 99 zł
  • Just Cause 3 - 79 zł
  • Just Cause 3 XL Edition - 99 zł
  • Killing Floor 2 - 99 zł
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham - 59 zł
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham PREMIUM EDITION - 79 zł
  • LEGO Jurassic World - 99 zł
  • LEGO Marvel Super Heroes - 99 zł
  • LEGO The Hobbit - 59 zł
  • Lichdom: Battlemage - 79 zł
  • Loading Human: Chapter 1 - 99 zł
  • Mafia III - 145 zł
  • Mafia III Deluxe Edition - 189 zł
  • Marvel: Ultimate Alliance Bundle - 124 zł
  • Metro 2033 Redux - 38 zł
  • Metro Redux - 54 zł
  • Metro: Last Light Redux - 38 zł
  • Moto Racer 4 - 79 zł
  • MXGP2 – Season Pass - 21 zł
  • MXGP2 – Special Edition - 145 zł
  • MXGP2 – The Official Motocross Videogame - 124 zł
  • MXGP2 – The Official Motocross Videogame Compact - 42 zł
  • N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure – Deluxe Edition - 42 zł
  • Obcy: Izolacja - 38 zł
  • Obcy: Izolacja - Season Pass - 25 zł
  • Obcy: Izolacja - The Collection - 49 zł
  • One Piece Burning Blood - 99 zł
  • Pro Evolution Soccer 2017 - 79 zł
  • Project CARS - 59 zł
  • PROTOTYPE - 42 zł
  • Prototype 2 - 59 zł
  • Prototype Biohazard Bundle - 75 zł
  • Reus – Deluxe Edition - 59 zł
  • ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIII - 124 zł
  • Rugby Challenge 3 - 124 zł
  • Saints Row Metro Double Pack - 79 zł
  • Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - 59 zł
  • Snoopy’s Grand Adventure - 42 zł
  • Śródziemie: Cień Mordoru - Game of the Year Edition - 79 zł
  • Śródziemie: Cień Mordoru - Legion Edition - 59 zł
  • THE CREW CALLING ALL UNITS - 59 zł
  • The Crew Ultimate Edition - 124 zł
  • THE KING OF FIGHTERS XIV - 124 zł
  • The LEGO Movie Videogame - 59 zł
  • The Talos Principle: Deluxe Edition - 54 zł
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine - 49 zł
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone - 25 zł
  • Tomb Raider: Definitive Edition - 42 zł
  • Tony Hawk’s Pro Skater 5 - 54 zł
  • Tour de France 2016 - 59 zł
  • Trackmania Turbo - 79 zł
  • Transformers: Devastation - 59 zł
  • TRANSFORMERS: Fall of Cybertron - 59 zł
  • Transformers: Rise of the Dark Spark Gold Edition - 59 zł
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja - 99 zł
  • Warhammer: End Times – Vermintide - 79 zł
  • WARRIORS OROCHI 3 Ultimate - 79 zł
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon Expansion Pass - 63 zł
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Game of the Year Edition - 124 zł
  • WRC 5 eSports Edition - 59 zł
  • WWE 2K17 - 145 zł
  • WWE 2K17 Accelerator Pack - 10,50 zł
  • WWE 2K17 Digital Deluxe - 209 zł
  • WWE 2K17 Goldberg pack - 10,50 zł
  • WWE 2K17 MyPLayerKickstart - 21 zł
  • WWE 2K17 NXT Enhancement Pack - 21 zł
  • Yesterday Origins - 79 zł

PlayStation 3 (do 22 lutego)

  • BioShock - 16 50 zł
  • BioShock 2 Complete Pack - 29 zł
  • BioShock Infinite Complete Edition - 31 zł
  • Bound by Flame - 29 zł
  • Call of Duty Black Ops III - 99 zł
  • Contrast - 21 zł
  • J-Stars Victory VS+ - 33 zł
  • Just Cause 2 Ultimate Edition - 21 zł
  • LEGO Batman 2 DC Super Heroes - 39 zł
  • LEGO Batman 3 Beyond Gotham Premium Edition - 49 zł
  • LEGO Jurassic World - 58 zł
  • LEGO Marvel Super Heroes - 39 zł
  • LEGO Movie Videogame - 39 zł
  • LEGO The Hobbit - 39 zł
  • LEGO The Lord of the Rings - 39 zł
  • Mafia II - 33 zł
  • Max Payne 3 - 21 zł
  • Max Payne 3 Complete - 29 zł
  • Metro Last Light - 21 zł
  • Metro Last Light Complete Edition - 33 zł
  • ONE PIECE Pirate Warriors - 18 75 zł
  • ONE PIECE Pirate Warriors – Grand Line Edition - 25 zł
  • Pro Evolution Soccer 2017 - 59 zł
  • Red Dead Redemption Undead Nightmare - 21 zł
  • SAMURAI WARRIORS 4 - 39 zł
  • SAMURAI WARRIORS 4 Empires - 49 zł
  • SAMURAI WARRIORS 4-II - 49 zł
  • Sherlock Holmes Crimes and Punishments - 29 zł
  • Spec Ops The Line - 21 zł
  • The Darkness II - 21 zł
  • Tour de France 2015 - 39 zł
  • TRANSFORMERS Fall of Cybertron - 39 zł
  • Transformers Franchise Pack - 59 zł
  • Transformers Rise of the Dark Spark - Gold Edition - 39 zł
  • WARRIORS OROCHI 3 Ultimate - 59 zł
  • WWE 2K17 - 79 zł
  • WWE 2K17 Digital Deluxe - 119 zł
  • Śródziemie Cień Mordoru Legion Edition - 42 zł

PS Vita (do 22 lutego)

  • AKIBA’S TRIP Undead & Undressed - 29 zł
  • Atelier Sophie - 79 zł
  • DARIUSBURST Chronicle Saviours - 59 zł
  • LEGO Batman 3 Beyond Gotham - 39 zł
  • LEGO Harry Potter Lata 5-7 - 39 zł
  • LEGO Jurassic World - 39 zł
  • LEGO Marvel Super Heroes - 39 zł
  • LEGO Movie Videogame - 39 zł
  • LEGO Ninjago Cień Ronina - 39 zł
  • LEGO Ninjago Nindroids - 39 zł
  • LEGO The Hobbit - 39 zł

Źródło: PlayStation Blog

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (53) Skomentuj

Poziom: 37
Obserwator dodano: 08.02.2017, 12:12
Attack on Titan: Wings of Freedom - 124 zł

Ostatnio nie mogłem tego znaleźć w sklepie, a tu proszę - promocja. Niby prostacka gra, powtarzalna - ale... tuż przed premierą drugiego sezonu... Eh. Kupka wstydu rośnie, a tutaj Torment za rogiem czeka :(
Poziom: 33
FEZco do Obserwator dodano: 08.02.2017, 12:20
Sam wziąłbym, biorąc pod uwagę, że w sklepach cena często trzyma 200 zł. Niestety jestem uczniem i jak na ucznia przystało, nie stać mnie na to. :D
Poziom: 43
mushrm dodano: 08.02.2017, 12:44
Ehhh...i kupka wstydu znów rośnie :/
Poziom: 37
KrisR dodano: 08.02.2017, 12:52
No w końcu Trackamania Turbo w promo :) w Saturnie sztywno za 129 czy 139 zł a jakoś w innych sklepach tej gry nie widzę
Zastanowię też nad Obcym Collection.
Poziom: 19
Klimaa dodano: 08.02.2017, 12:53
Wiedźmin 3: Dziki Gon Expansion Pass - 63 zł
Czy to jest zwykła edycja Wiedźmina - podstawowa wersja?
Poziom: 29
KaR0L do Klimaa dodano: 08.02.2017, 13:08
Oba dodatki, bez podstawki.
Poziom: 19
Klimaa do KaR0L dodano: 08.02.2017, 13:19
Czyli zapis stanu gry będzie kompatybilny z podstawową wersją gry na płycie?
Poziom: 29
KaR0L do Klimaa dodano: 08.02.2017, 13:23
Jasne
Zbyhu [87.206.191.***] do Klimaa dodano: 08.02.2017, 13:30
Raczej pakiet dodatków.
Poziom: 19
Klimaa do KaR0L dodano: 08.02.2017, 13:36
Dzięki. Miałem w planach kupić wersje GOTY ale brak kompatybilności zapisów gry był ogromnym minusem tej wersji.
Wydaje mi się że kupno dodatków w tej cenie to dobra okazja :)
Poziom: 37
Obserwator do Klimaa dodano: 08.02.2017, 14:04
Jeżeli podstawka Ci się podobała to nie czekaj :)
Poziom: 11
Bungo50 dodano: 08.02.2017, 12:12
Just Cause 3 i FC: Primal tylko interesują. Jeżeli ktoś ma kierownicę. to brać Project Cars.
Poziom: 9
kud47 do Bungo50 dodano: 08.02.2017, 14:30
Project CARS używana też kosztuje 60zł.
Poziom: 13
Emkuzet dodano: 08.02.2017, 12:19
Pro Evo 2017 za 79 pln - bardzo dobra cena, na allegro uzywki po 130-140 są.
Poziom: 23
Radek Strojny do Emkuzet dodano: 08.02.2017, 15:08
Potwierdzam. Nie kupisz nigdzie tego taniej. Obniżka marzenie.
Poziom: 25
bombelaz dodano: 08.02.2017, 15:14
Czy warto brać WRC 5 eSports Edition ? To jest edycja rozszerzona zwykłego WRC5? Dla porównania, bardzo podobało mi się Dirt Rally, to czy mam celować w wrc5, czy się rozczaruję?
Poziom: 14
Etisekk dodano: 08.02.2017, 16:18
Szukałem na ps4 gry typu dead Space i myślę że chyba kupię Obcy: Izolacja :).
Co myślicie warto? bo cena kusi
Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.02.2017, 16:19
Poziom: 25
bombelaz do Etisekk dodano: 08.02.2017, 16:23
Warto, super pozycja. Ograłem, sprzedałem, ale myślę czy by nie kupić jeszcze raz tej kompletnej edycji i porobić trofea.
Poziom: 8
Padaka dodano: 08.02.2017, 16:08
Cześć wszystkim - pytanie techniczne, czy aby mieć komplet gier z serii METRO to muszę kupić wszystkie 3 pozycje poniższe czy może np Metro Redux zawiera już w sobie Last L:ight Redux ???
Metro 2033 Redux - 38 zł
Metro Redux - 54 zł
Metro: Last Light Redux - 38 zł

P.

Poziom: 14
Etisekk do Padaka dodano: 08.02.2017, 16:22
Wystarczy wpisać w Google Metro redux ps4 Ale nie będę się już czepiał :P.
Metro Redux: Zestaw zawiera Metro 2033 i Metro: Last Light, a także komplet dodatków do nich.
True [89.74.237.***] do Padaka dodano: 08.02.2017, 16:22
Metro Redux zawiera Metro 2033 i Metro:Last Light. Obie gry fenomenalne.
Poziom: 8
Padaka do Etisekk dodano: 08.02.2017, 16:45

Etisekk napisał:

Wystarczy wpisać w Google Metro redux ps4 Ale nie będę się już czepiał :P.


I ?? Etisek - co by to zmieniło ? Wywaliło by mi 1000 linków do przeróżnych wątków, do przeróżnych dziwnych nieznanych miejsc w internecie.
Dlatego zapytałem podając wszystkie trzy tytuły tu gdzie mogłem liczyć na rzetelną wypowiedź. I za nią dziękuję - bo moje domysły się potwierdziły.
Poziom: 14
Etisekk do Padaka dodano: 08.02.2017, 17:07
Nie przesadzaj pierwszy link po wpisaniu "Metro Redux ps4"
--> http://www.gry-o(...)ID=23627
Football_Fan [188.121.10.***] dodano: 08.02.2017, 18:54
Wiesiek expansion pass w tej cenie warto ? Przy okazji ostatniej promocji nie zdążyłem bo Sony usunęli wcześniej obniżkę, nie kojarzę ile wtedy kosztowało. Podstawkę niedawno skończyłem i z chęcią wrócę po więcej :)
Yoyo [94.254.129.***] dodano: 08.02.2017, 19:17
Przydaloby się coś luźnego do ogrania offline po pracy. Ktoś coś poleci ? :-)
Fox [80.55.125.***] dodano: 08.02.2017, 15:59
hohoh Alien za ~40 zł. Nic tylko brać, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji ograć lub się wahał. Soczysty klimat pierwszego filmu :) Łyknę na pewno pakiet Metro 2033.
Polecacie Vermintide lub Far Cry Primal? Wiem, że 2 różne typy gier, ale obie są w tej samej cenie 79zł i zastanawiam się nad jedną z nich.
Szacunek i pozdrowienia bracia i siostry.
Poziom: 13
Mariusz1987 do Fox dodano: 08.02.2017, 19:47
to skoro wiesz, to po co pytasz?. wolisz gruszki(ver..) czy jabłka?(far cry)
MSokol00 [90.156.11.***] dodano: 08.02.2017, 21:39
Nie jestem w stanie wyszukać Shadow of Mordor w PS Store :( możliwe, że w Polsce nie jest dostępna ta gra? Albo mam coś nie tak z ustawieniami regionu?
ciacho394 [94.254.247.***] dodano: 09.02.2017, 00:30
Warto brac season pass do Izolacji? co w nim jest ciekawego?
Poziom: 14
homix73 dodano: 09.02.2017, 07:16
Wiedźmin 3 gra roku (czyli podstawka dziki gon + serce z kamienia + krew i wino) w plusie jest za 104 zł - przed chwilą kupiłem. Chyba się opłaca więc tak dodałem dla jasności...
xyz [109.173.158.***] dodano: 08.02.2017, 21:41
Srodziemie wziete :)
Pytanie co wziasc jeszcze:
WRC czy The Crew Ultimate edition?!
Co doradzacie?
Poziom: 22
dawidos160 do xyz dodano: 09.02.2017, 07:41
2 różne światy :P Ja mam The Crew i tak jak nie jestem fanem wyścigów,to akurat The Crew mnie pochłonęło. Fajnie jest sobie jechać godzinę z pkt A do pkt B (no dobra nabijam się :P) ale to typowy arcade imho. WRC5 jak się uprzesz to symulacja, ale też pojeździsz po z góry wytyczonych torach. Ja bym postawił na The Crew (nie dlatego,że WRC5 doprowadzało mnie do szewskiej pasji na PC :D )
Poziom: 22
dawidos160 dodano: 09.02.2017, 07:43
WWE zakupine - akurat miałem w planach i płyta po 150 najtaniej jakieś okazje, a tu cyfrak za 145 - jak znalazł. Anyway - moja ukochana aktualnie zagrywa się w LBP3, ogrywała Knacka i widać,że takie tytuły jej sprawiają radochę - polecicie coś godnego ogrania i co może akurat jest na powyższej liście w promocji ? :P
Poziom: 39
voic3d dodano: 09.02.2017, 08:51
Naprawdę czasami zachodzę się w głowę jakie tytuły ludzie kupują.
Masakra
Poziom: 38
mravg dodano: 09.02.2017, 09:09
alien isolation kusi.
co prawda mam plytke na PS3 ktora lezy na kupce do ogrania ale i tak kusi :)
Poziom: 39
voic3d do mravg dodano: 09.02.2017, 09:17
Po co tracić czas na coś "żeby przejść" ?
To nie zawody.
Kiedyś też ogrywałem co popadnie ale teraz gram w to co lubię, a nie "aby ograć". Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.02.2017, 09:17
Poziom: 38
mravg do voic3d dodano: 09.02.2017, 11:36
chyba mnie zle zrozumiales.
mam dosc imponujaca kupke rzeczy do ogrania - ale to nie jest do popadnie a wybrane tytuly ktorych jestem ciekaw, ktore uwazam za dobre a do ktorych jakos jeszcze nie mialem czasu przysiasc.

owszem w historii grania zdarzylo sie pare gier ktore zaczalem i dokoczylem tylko dlatego zeby po prostu skonczyc. Ale to moze pare sztuk.

W wypadku aliena - po kupnie pogralem chwile ale ze ogrywalem inne gry z fabula to mowie o dobre podniesie sie nieco priorytet.
Ale nie mialem czasu ograc, teraz Alien kusi bo:
- bede mogl porownac wersje miedzy PS3 a PS4 w domowym zaciszu (ot takie zboczenie)
- w koncu pogonie plytke na PS3 co jeszcze obizy koszt zakupu cyfraka na PS4.
:)
ot racjonalizacja zakupu oraz sposob na boost tej gry ktora i tak chce ograc na liscie priorytetow.

pozdrawiam
Poziom: 39
voic3d do mravg dodano: 09.02.2017, 11:52
Coś w tym jest ale tak naprawdę to wydaje mnie się, że 50% z tych gier jakbyś wywalił to byś nie płakał.
Masz jakiś spis tego co masz zaległe ?
Poziom: 38
mravg do voic3d dodano: 09.02.2017, 12:36
tak
PS (3+4) 60 pozycji
PC - tak na oko (bo mam spis gier ale bez listy priorytetow) 30-40 pozycji (glownie starocia + indyki)
Mobile - okolo 5 pozycji.

I teraz jak pisalem nie bede gry zaliczal dla zaliczenia, jesli pogram i nie pyknie to sa dwie opcje albo spada na dol kolejki albo z niej wylatuje.
Powod dla ktorego nie wszystkie gry wylatuja to jesli uznam ze jednak moze warto - przyklad od Sleeping Dogs na PS3 odbilem sie 3 razy no nie wchodzilo mi, za 4tym jak usiadlem to w nic innego nie gralem i oceniam jako dobra plus i nie zaluje ni minuty spedzonej z gra.

Pamietajmy kazdy gra jak lubi, jedni zamiast cieszyc sie gra juz pierwsze przejscie robia pod trofiki, drudzy leca przez gre na pale zeby miec zaliczone, trzeci wybieraja pozycje bardzo uwaznie. A pewnie i czesc graczy miesza te style.
Poziom: 39
voic3d do mravg dodano: 09.02.2017, 12:50
Powiem Ci tak.
Jakbym chciał pograć , co może mnie interesować to też bym nazbierał kilkadziesiąt pozycji ale prawda jest taka, że jak zrobię selekcję to wychodzi na to, że niemal nie mam w co grać :)

Poza tym sam oceniam gry - kupuję używkę, gram, jeżeli nie porywa to sprzedaję i po temacie.

Tak czy siak w wolnej chwili popatrz sobie na tą swoją kupkę wstydu i zrób selekcję. Odchudzisz ją trochę, dzięki czemu znajdziesz czas na ogranie tego co naprawdę warto :)
Poziom: 8
Padaka dodano: 08.02.2017, 17:42
Zadałem pytanie - dostałem odpowiedź ; po co tracisz czas na udowadnianie mi czegoś, czego nie chcę byś mi udowadniał i czego nie ma potrzeby udowadniać ?

Tak wielkim problemem było dla Ciebie udzieleni mi prostej odpowiedzi ?
Bez sarkazmu, gnojenia i szydery nie można tu uzyskać żadnej wiedzy ?
Poziom: 14
Etisekk do Padaka dodano: 08.02.2017, 18:47
Dobra stary looz ;) bez urazy.
Po prostu chodziło mi o to że można było odpowieć uzyskać szybciej w sumie od razu bez czekania :).
Pisz gdzie chcesz i jak chcesz mi nic do tego chill bro :) Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.02.2017, 18:49
Poziom: 11
lionNR do Etisekk dodano: 08.02.2017, 20:26
Nick Padaka zobowiazuje. Pewnie tylko go rozjuszyles komentarzami typu "nie przesadzaj" i "stary looz". XD takie moje pierwsze skojarzenie odnosnie waszej rozmowy. Czasem ludzie nie rozumieja ze chcesz pomoc i nie toleruja nutki sarkazmu. Zdarza sie
Poziom: 8
Padaka do lionNR dodano: 08.02.2017, 20:57
No żebyś wiedział - ponad 30 lat bycia wołanym per Padaka - zobowiązuje.

P.
Poziom: 21
Garry do Etisekk dodano: 09.02.2017, 12:58
Następnym razem zamiast podawać link leniowi na tacy skorzystaj z LMGTFY.

http://lmgtf(...)ukiwarki
Ovv [94.254.240.***] dodano: 09.02.2017, 13:53
Powie mi ktoś jak to jest z Destiny? Jest taken king i Collection ale na necie jest też "upgrade to collection" jeśli już się ma taken king. Tylko ceny nie ma, prdukt jest wycofany czy cena pojawi się jak będę miał taken king? No i jaka cena?
Poziom: 32
slonik666 dodano: 08.02.2017, 12:03
dopiero jedna promocja sie skonczyla a tu juz kolejna. Miej litos Sony bo bede wpier.lac ryz z keczupem w tym miesiacu ...
Poziom: 33
Dejmien25PSX do slonik666 dodano: 08.02.2017, 19:57
dokładnie,sam ledwo ogarniam.A gdzie do tego teraz For honor,Horizon,Ghost Recon:wildlans,Nier:Automata. Minimum 1000zł ..a to już bliżej niż dalej :)
Poziom: 28
Mizdig do Dejmien25PSX dodano: 08.02.2017, 20:01
Aczkolwiek moim zdaniem Ghost Recon jest przeciętny.
Poziom: 38
mravg do Dejmien25PSX dodano: 09.02.2017, 08:54
a musisz kupowac wszystko na premiere?
no chyba ze grasz w wiele gier na raz.

Kupowanie zeby lezalo troche mija sie moim zdaniem z celem.
Poziom: 33
Dejmien25PSX do mravg dodano: 09.02.2017, 15:35
wiem właśnie,to mój błąd bo kupuje a potem to wszystko leży, a po miesiącu przeceny a ja się wkurzam :)
Poziom: 38
mravg do Dejmien25PSX dodano: 09.02.2017, 15:50
Twoje pieniadze.
Kazdy ma inne priorytety (tak wiem truizm).
U mnie np dalej koncery i festiwale >>> gry/konsole
:)
Poziom: 9
radar85 dodano: 10.02.2017, 18:05
Witam
Czy ktos moze polecić dobrego patcha do PES-a17 .
Dzieki