10964V

Miesiąc PS Plus za darmo

Tagi: playstation 4 playstation plus promocja

Miesiąc PS Plus za darmo

Sony postanowiło zorganizować atrakcyjną ofertę dla osób, które aktualnie nie mają wykupionego PlayStation Plus, a chciałyby pograć przez sieć. Jedynym minusem jest to, że oferta kierowana jest do osób bez aktywnej abonamentu.

By skorzystać z promocji na miesięczny PS Plus za darmo, wystarczy, że wejdziecie pod ten link na stronie PlayStation i podacie adres e-mail z którego korzystacie. Po jakimś czasie dostaniecie kod, który wpisać trzeba na konsoli w PS Store. Po tym, będziecie mieli aktywny PS+ na miesiąc. Pamiętajcie od razu wyłączyć automatyczne przedłużenie subskrypcji w opcjach konta.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (73) Skomentuj

Poziom: 4
Devvv dodano: 05.02.2017, 14:03
Mam podobnie. Dwa różne adresy i dwa różne konta i to samo.
b00m [89.64.3.***] dodano: 05.02.2017, 14:33
"Może z niej skorzystać jedynie odbiorca wiadomości e--mail z ofertą lub osoby, które kliknęły reklamę z ofertą."

Trochę fejkowy ten news bo ofert tylko dla wybranych :(
john [89.74.255.***] dodano: 05.02.2017, 13:54
"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."

Konto PL nie ma abonamentu PS Plus wykupionego więc o cho chodzi ? Sprawdzałem na innym adresie powiązany z innym profilem i to samo.
Poziom: 26
ja0lek do john dodano: 05.02.2017, 14:48
Mam ten sam problem, a nie mam psplus...

Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN.
aaa [94.42.224.***] dodano: 05.02.2017, 15:07
Juz wczoraj sprawdzalem na 6 kontach + 2 nowe + kumpel sprawdzal na swoich 3 i nie dziala na zadnym. Na reddit tylko 2 osoby pisaly, ze dziala, a u reszty, to co u nas.
Poziom: 31
nowik dodano: 05.02.2017, 13:59
"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."

Coś mi nie działa :c
Vatashiel [83.5.171.***] do nowik dodano: 05.02.2017, 14:02
Mi tak samo, nie wiem o co chodzi.
Poziom: 26
ja0lek do nowik dodano: 05.02.2017, 14:49
Mam ten sam problem...
Poziom: 6
Reefoxlee do nowik dodano: 05.02.2017, 15:11
Mam to samo...
Poziom: 26
SFU666 dodano: 05.02.2017, 15:40
U mnie poszło. Miech za free ;)
Poziom: 31
nowik do SFU666 dodano: 05.02.2017, 15:45
Zazdroszczę... Będzie trzeba tradycyjnie kupić :v
Poziom: 27
Bartek Baczewski dodano: 05.02.2017, 15:45
A mi działa :P
Poziom: 32
Boosman dodano: 05.02.2017, 16:04
Strona chyba padła ;)
Poziom: 19
marcing131 dodano: 05.02.2017, 16:07
ale sciema, widac wlasnie jak dla wszystkich. sprawdzilem kilka moich maili i kazdy
Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN.
Spróbuj ponownie
Poziom: 16
Jaell Peerless dodano: 05.02.2017, 16:10
Potwierdzam, że nie działa :p
Berni [83.142.196.***] dodano: 05.02.2017, 17:03
Kod dostałem natychmiast i jest ok :)
Poziom: 17
yankowski dodano: 05.02.2017, 17:20
Dupa, nie dziala!!!
Poziom: 14
Ordnaxx dodano: 05.02.2017, 17:08
z tego co jest zawarte w "regulaminie" to albo trzeba było dostać od nich maila z darmowym miesiącem albo kliknąć reklamę której nigdzie znaleźć nie można... Legendy głoszą że takie reklamy się pojawiają na FB Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.02.2017, 17:09
aaa [94.42.224.***] do Ordnaxx dodano: 05.02.2017, 17:28

Ordnaxx napisał:

z tego co jest zawarte w "regulaminie" to albo trzeba było dostać od nich maila z darmowym miesiącem albo kliknąć reklamę której nigdzie znaleźć nie można... Legendy głoszą że takie reklamy się pojawiają na FB

To to samo co w temacie, tylko podali bezposredni link do promocji, a do zbooka masz:

https://www.faceb(...)99275227

sprawdzalem wczoraj z tego linka i nie dziala na zadnym moim koncie, pl, uk, us ani au, na nowych kontach rowniez nie dziala, bo zalozylem wczoraj 2
Poziom: 25
ps321 dodano: 05.02.2017, 14:05
A do kiedy można skorzystać z tej promocji? Nie do końca rozumiem czy do pierwszego marca mogę aktywować usługę czy jak aktywuje to bedzie działać tylko do 1 marca. Dla mnie w tym miesiącu gry w kit. I najchętniej bym 28 lutego aktywował te usługę i trwałaby do końca marca. Można ?
Poziom: 35
ben_tr do ps321 dodano: 05.02.2017, 15:45
Też o tym myślałem
aaa [94.42.224.***] do ps321 dodano: 05.02.2017, 17:34

ps321 napisał:

A do kiedy można skorzystać z tej promocji? Nie do końca rozumiem czy do pierwszego marca mogę aktywować usługę czy jak aktywuje to bedzie działać tylko do 1 marca. Dla mnie w tym miesiącu gry w kit. I najchętniej bym 28 lutego aktywował te usługę i trwałaby do końca marca. Można ?

Kod jest niby na miesiac, wiec z tego co ja rozumiem, mozesz go aktywowac przed 1 marca 2017 r. godz. 00:59 czasu polskiego i od tego momentu powinienes miec +30 dni.
Ker [94.254.227.***] dodano: 05.02.2017, 17:39
Autora newsa bym prosił o wrzucanie ofert dla EU lub dopisanie US w temacie. Nie każdy ma konto w US ...

Google prowadzi tylko do tej reklamy dla rejonu US, my jesteśmy w PL (EU), a na ten czas tu tej promo brak.
Poziom: 19
PARKENS89 dodano: 05.02.2017, 18:44
dla mnie powinny być dwie opcje PS PLUS, mianowicie Indie i AAA. Pierwsza znacznie tańsza od drugiej. Podstawa byłaby w obu przypadkach taka sama czyli dostęp do jakiś tam materiałów, dysku w chmurze i graniu po sieci, różnica byłaby w dodawanych grach. Nie wiem czy to miałoby sens dla sony czy innych graczy ale myślę że to opcja nie byłaby zła :P
jeleń [80.238.80.***] dodano: 05.02.2017, 19:37
NOSZ Kurrrrr MAĆ. W grudniu była promocja na abonament roczny 153zł, teraz znów.
Przestane abonować.
Poziom: 45
Kck1ola dodano: 05.02.2017, 19:40
Pięknie w poniedziałek poszło na rok(:
Adam [78.88.28.***] dodano: 05.02.2017, 13:55
Czy słyszał może ktoś coś na temat Gran Turismo?
Długa cisza już mnie martwi.To jest kpina z graczy ze strony Polyphony Digital! W przypadku TLG na przykład wiedzieliśmy o problemach produkcyjnych i przymykało się oko. Ale z GT to już padaka jakich wiele! Czuję się oszukany. Kaz publikował wiele zajawek i dużo mówił ale wygląda na to, że to zwyczajny bajkopisarz!
Poziom: 45
Kck1ola do Adam dodano: 05.02.2017, 19:43
Już tłumaczę w pełnoprawną odsłonę gry,nie mylić z GTS zagrasz na PS6 lub wcale dla mnie mogą ich skasować chociaż to gra gra z którą spędziłem sporo czasu.
Poziom: 34
adick007 dodano: 05.02.2017, 18:15
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 45
Kck1ola do adick007 dodano: 05.02.2017, 19:45
Pisząc taki komentarz pokazujesz kim jesteś i ile jesteś wart.
Poziom: 31
nowik dodano: 05.02.2017, 14:05
Tak sobie teraz myślę... Pewnie jeśli ktoś nie ma na koncie zapisanej karty bankowej to tym osobom nie wysyłają. Bo wtedy nie mieliby szansy po miesiącu wyciągnąć od kogoś pieniędzy jeśli by zapomniał anulować przedłużenie :(
Vatashiel [83.5.171.***] do nowik dodano: 05.02.2017, 14:06
Mam kartę, a jednak nie działa.
Poziom: 16
kokonmaster do nowik dodano: 05.02.2017, 14:27
Ja mam dodaną kartę i nie działa więc to pewnie nie to. Wszystkie wymogi spełniam. Nie mam aktywnego ps plus a nadal mam "Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN." Konto PSN mam od 2010 roku.

Na innym koncie na którym nie był aktywny plus ani razu, nawet ten trial na 14 dni to także nie chce działać.
Poziom: 30
SubZero2111 do nowik dodano: 05.02.2017, 16:29
Ja nie mam dodanej karty i kod dostałem, kolega też ;)
Poziom: 28
sector do kokonmaster dodano: 05.02.2017, 20:05
A masz aktywowaną konsolę przypisaną do danego konta? Bo mi tak zadziałało, a do konta podrzędnego, albo takiego, które nie ma przypisanej konsoli, nie działa.
Poziom: 26
XantusSevorus dodano: 05.02.2017, 13:48
Polecam skorzystać :v darmowe Little Big Planet 3 i Not a Hero warto ograć :)
Poziom: 33
sakkra do XantusSevorus dodano: 05.02.2017, 22:12
mi tam najbardziej się spodobało że dali "dzień macki" :D uwielbiam tą grę jak i Maniac Mansion także :)
Poziom: 31
Jarsston dodano: 05.02.2017, 21:16
Ta ich oferta jest do jakiegoś czasu czy na stałe to wprowadzili, by każdy mógł wypróbować za darmo PS Plusa?
Poziom: 33
sakkra do Jarsston dodano: 05.02.2017, 22:12
marzec
Poziom: 29
axeMaltesse dodano: 05.02.2017, 15:25
Szkoda, że pomijają ludzi z aktywnym abonamentem... #4deplejers...
Poziom: 38
Dark Akira do axeMaltesse dodano: 05.02.2017, 17:02
Wszędzie mają gdzieś ludzi, którzy są stałymi klientami, czy to Sony, czy taki Orange. Jeszcze trochę to potrwa i pieprznę tym. Jak można tak traktować stałych dostawców gotówki? Nie dość, że w grudniu nie mogłem mieć zniżki, to teraz nie mogę skorzystać z darmowego miesiąca. Gdyby byli fair to dołożyliby miesiąc do mojej aktywnej subskrypcji.
Poziom: 29
axeMaltesse do Dark Akira dodano: 05.02.2017, 21:20
Nie tylko do twojej tylko do każdej :)
Poziom: 38
Dark Akira do axeMaltesse dodano: 05.02.2017, 22:24
Oczywiście, ja to tylko przykład jednego z takich klientów.
Football_Fan [188.121.10.***] do Dark Akira dodano: 05.02.2017, 23:04
Wszystko działa :) kod pozyskany akurat wrócę do BF1 na trochę
Poziom: 17
Arturo27186 dodano: 05.02.2017, 23:47
Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."

widze ze nie tylko ja mam problem..chyba jakis fake :D
Poziom: 12
ChikoPL dodano: 06.02.2017, 00:44
Mi też nie idzie. Jeśli to akcja Sony to wcale się nie dziwię dlaczego. Im wiecznie coś nie działa.
Timmy [185.15.80.***] dodano: 06.02.2017, 08:59
Hej
Miał ktoś może tak, że po wpisaniu maila, wszystko super, wysyłamy kod itp i "wracaj do gry" itp, a na mailu od wczoraj cisza... ani spam, ani kosz, ani nigdzie :P
Rex [92.42.118.***] dodano: 06.02.2017, 10:18
Odkąd mam PS4 [ 3 lata juz ] na plusa wydałem 4 zł . Ruchać się nie dam a wydałem 4 zł bo do każdej gry musiałem zrobić pare trofików online by PL wpadła . Jak kupie kiedyś jakies tytuły i bede chciał PL wbić to wykorzystam ten abonament.
Vader [89.78.125.***] dodano: 06.02.2017, 14:44
Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN.

Dupa
Poziom: 22
Slawek1916 dodano: 06.02.2017, 15:01
A u mnie jakoś poszło. Teraz chyba [cebula ON] poczekam do czwartku lub piątku z aktywacją kodu, żeby załapać się na ofertę marcową i chociaż dodać gry do biblioteki [cebula OFF]. Może się przyda jak kiedyś plusa wykupię... Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.02.2017, 15:01
nick [77.65.82.***] dodano: 05.02.2017, 16:40
niby sie udało ale kodu nie ma na poczcie.. slabo
Poziom: 40
Cherubinek do nick dodano: 06.02.2017, 19:39
Sprawdź skrzynkę ze spamem. Nie wiem czemu u mnie wszystkie maile od Sony wrzuca do spamu właśnie :-)
boczek150 [178.37.242.***] dodano: 06.02.2017, 23:52
U mnie poszło :-) Jak ktoś ma kłopoty z odebraniem maila to na gmailu proponuje zajrzeć do zakładki "Wszystkie". O dziwo ani w "Odebrane" ani w "Spam" maila nie znalazłem ale w katalogu "Wszystkie" już był widoczny.
aaa [94.42.224.***] dodano: 07.02.2017, 00:25
U mnie lipa, sprawdzilem wszystkie konta, lacznie ze starymi i nie dziala na zadnym, podobnie u moich znajomych, tez wywala, ze sie nie kwalifikuja, wiec nie wiem jakie to wymogi s0ny sobie wymyslilo. Na nowych kontach nie dziala, na starym, gdzie mialem plusa 3 lata, nie dziala, na koncie z aktywnym plusem tez nie, szkoda, chcialem sobie tylko dodac lbp 3, bo do wakacji i tak nie bede mial czasu na granie, wiec nie ma sensu placic za plusa.
Marcin [85.207.212.***] dodano: 07.02.2017, 05:53
U mnie tez dziala i dostalem natychmiast kod na darmowy miesiac.
Wczesniej mialem aktywne konto ale w grudniu skonczyla mi sie waznosc konta.
Poziom: 31
(M)GS dodano: 07.02.2017, 10:06
Nie działa - Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN. A jest powiązany.
Poziom: 16
kokonmaster dodano: 06.02.2017, 11:30
To bardzo dziwna sprawa bo jak dzwoniłem do obsługi technicznej playstation polska to powiedzieli mi, że to nie jest ich strona ale rzeczywiście taka promocja u nich była/jest. Sami nic nie wiedzą xd Konsultant strasznie się motał. Gadał coś o wylogowaniu z konsoli i zmianie hasła i że niby to może pomóc. Sprawdzę jak wrócę do domu ale jak to niby ma pomóc skoro na stronie promocji podaje się tylko adres e-mail.
Poziom: 31
(M)GS do kokonmaster dodano: 07.02.2017, 10:38
I jak próbowałeś ?
aaa [94.42.224.***] do kokonmaster dodano: 07.02.2017, 12:38

kokonmaster napisał:

To bardzo dziwna sprawa bo jak dzwoniłem do obsługi technicznej playstation polska to powiedzieli mi, że to nie jest ich strona ale rzeczywiście taka promocja u nich była/jest. Sami nic nie wiedzą xd Konsultant strasznie się motał. Gadał coś o wylogowaniu z konsoli i zmianie hasła i że niby to może pomóc. Sprawdzę jak wrócę do domu ale jak to niby ma pomóc skoro na stronie promocji podaje się tylko adres e-mail.

Pewnie, ze to nie ma znaczenia, ja sprawdzalem na PC, PS4, telefonie i nie ma zadnej roznicy.
Gracz [212.59.226.***] dodano: 05.02.2017, 15:21
Mnie też nie działa, ale mam to gdzieś bo jestem cebula i dalej zakładam konta co 2 tygodnie 14 dni + 48 trial - oł je :)
Poziom: 33
lukas885 do Gracz dodano: 05.02.2017, 16:47
Nie jesteś cebulą, jesteś mądrym i zaradnym człowiekiem, cebule płacą tym złodzieją z sony ciężkie pieniądze za coś co było na ps3 jest na pc i powinno być na ps4 za darmo! Na allegro 28dni ps plus 1,99 zł dziękuje do widzenia
GOOMIS [217.97.131.***.171.129.17] do lukas885 dodano: 06.02.2017, 09:20
Powinno z jakiej racji? Ich sprzęt ich warunki. Tak samo jak płaci się za granie w World of Warcraft pomimo zakupu pudełek z grą za grube pieniądze (swego czasu) tak samo oni mogą sobie wprowadzić opłaty wedle uznania.
Z-zet [37.47.17.***] do lukas885 dodano: 06.02.2017, 13:03
A to nie jest tak ze za 40 utworzonych kont dostaje się bana na konsole?
Poziom: 33
lukas885 do Z-zet dodano: 07.02.2017, 14:25
nie
Heheszek [87.101.34.***] dodano: 07.02.2017, 21:05
Ma może ktoś jeden kod nie potrzebny do oddania ?
Niestety wszystkie moje konta się nie kwalifikują do tego... :/
Moron [87.101.34.***] dodano: 07.02.2017, 21:06
Miałby może ktoś kod do oddania ? Niestety żaden z moich kont się nie kwalifikuje do dostania kodu :/
lubie25 [83.23.134.***] dodano: 07.02.2017, 21:56
Kilknąłem w reklamę na swoim facebooku (mam taki sam email jak do konta psn) wpisałem swojego maila i za minutę miałem kod na poczcie, wszystko działa. Miałem plusa w zeszłym roku, karty nigdy nie dodawałem. Próbowałem tym sposobem lecz na innym koncie i nie tita. Wtf??
gowson [94.246.145.***] dodano: 05.02.2017, 14:35
Ta promocja pewnie dotyczy tylko osób, które NIGDY nie miały aktywnego plusa.
Poziom: 27
mebokbok xs5 do gowson dodano: 05.02.2017, 15:56
Nie , bo znajomy chce aktywować a nie może , chociaż nigdy nie miał ps+.
Poziom: 26
SFU666 do gowson dodano: 05.02.2017, 16:04
Miałem aktywne konto.
Matt [93.105.223.***] do mebokbok xs5 dodano: 08.02.2017, 15:35
Trzeba zaplacic za to i oni zwroca hajs
Poziom: 9
jacy4t dodano: 08.02.2017, 16:08
Witam, procedura jest prosta, tutaj jest dokładnie wyjaśniony temat: http://commu(...)17361864
Karta do konta nie musi być przypisana, najważniejsze żeby adres email z konta Facebook był taki sam jak w PSN.
aaa [94.42.224.***] do jacy4t dodano: 08.02.2017, 17:25

jacy4t napisał:

Witam, procedura jest prosta, tutaj jest dokładnie wyjaśniony temat: http://commu(...)17361864
Karta do konta nie musi być przypisana, najważniejsze żeby adres email z konta Facebook był taki sam jak w PSN.

Taa, tylko nie zobaczyles z kiedy sa te posty: 29-10-2012.