11575V

Promocja w PS Store - gry za mniej niż 84 zł

Tagi: playstation 4 promocja ps store psn

Promocja w PS Store - gry za mniej niż 84 zł

Promocja w PS Store numer dwa w tym tygodniu to pudełkowe gry na PS4 za mniej niż 84 złote do dorwania w cyfrowej dystrybucji. Oferta ważna jest do 2 lutego, więc musicie się w miarę śpieszyć by nie przegapić atrakcyjnych ofert.

Poniżej znajdziecie pełną listę przecenionych gier w promocji tytułów na PlayStation 4 w PS Store.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (44) Skomentuj

Poziom: 22
Dennoss dodano: 20.01.2017, 03:32
O cholera, przecenili Yugioh :o
Już myślałem, że się nigdy nie doczekam, bo jednak 8 dyszek to trochę sporo było za tego typu grę, a tak to będę mógł w końcu popykać w bajeczkę z dzieciństwa ^^
Poziom: 25
Another dodano: 20.01.2017, 07:48
Hm, obiecywałam sobie, że kupię Dragon Quest Heroes, kiedy zejdzie poniżej setki. Chyba czas spełnić obietnicę, przed premierą drugiej części będzie jak znalazł.
Poziom: 14
Almarcino dodano: 20.01.2017, 07:48
Sleeping Dogs™ Definitive Edition - 21 zl :O Polecam temu kto nie mial okazji pograć. Świetna gra :)
Poziom: 6
Kipcior dodano: 20.01.2017, 09:41
Ja mam takie pytanie. Napisane jest w artykule: "pudełkowe gry na PS4 za mniej niż 84 złote do dorwania w cyfrowej dystrybucji.". Czy to znaczy, że kupujemy wersję pudełkową czy cyfrową??
omg [89.229.145.***] do Kipcior dodano: 20.01.2017, 09:54
tak po kupnie wysylaja Ci pudelko na twoj adres
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Kipcior dodano: 20.01.2017, 10:00
tzn, ze kazda z nich wyszla rowniez w pudelku

z ps store kupujesz wersje cyfrowa
Poziom: 8
rediconn dodano: 20.01.2017, 10:11
Jest jeszcze kilka gier na PS3 w promocji, np. https://store(...)00000870
Poziom: 28
shaxy dodano: 20.01.2017, 09:58
Pytanko : Digimon cyber sleuth jest ,aż tak dobre jak mówią ? Słyszałem ,że sporo elementów z SMT ma.
Poziom: 25
Another do shaxy dodano: 20.01.2017, 11:38
Mnie się bardzo podobało i tak, klimaty okołopersonowe dają się wyczuć raz po raz - uczniowie wmieszani w aferę z nadprzyrodzonymi (jak się wydaje) elementami, przenikanie się światów i rozmaite stwory i stworki, przyzywane na pomoc. Do tego jeszcze rozliczne zadania detektywistyczne, hodowanie Digimonów i całkiem przyjemna fabuła.
I niemy protagonista/protagonistka :).
Poziom: 37
KrisR dodano: 20.01.2017, 09:50
Kurde czekam od dłuższego czasu na promocję Trackmanii Turbo i nic... Wiele tych samych gier praktycznie w każdej promocji się znajduje.
Poziom: 26
ja0lek do KrisR dodano: 20.01.2017, 11:39
beta trackmanii mnie pochłonęła. Również czekam na promkę : )
Poziom: 35
fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 07:24
sr4 bylo ostatnio za 21
2pack heavy rain&beyond byl za 50

wiec slabo to wyglada
Poziom: 26
SIXXTBONE do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 09:35

fLiPeRek21 napisał:

sr4 bylo ostatnio za 21
2pack heavy rain&beyond byl za 50

wiec slabo to wyglada


Heavy Rain & Beyond nigdy nie był w cenie 50 zł. Obecna przecena jest najniższą dotychczas. Mowa oczywiście o cyfrze. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.01.2017, 09:36
Poziom: 35
fLiPeRek21 do SIXXTBONE dodano: 20.01.2017, 10:01
nie ma jak tego sprawdzic (pssite nie dorobilo sie wyszukiwarki newsow), ale taka cene jak przez mgle, ale pamietam ;)
Poziom: 56
Musiol do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 10:08
A co jest po prawej stronie w jej górnym rogu jak nie wyszukiwarka?
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Musiol dodano: 20.01.2017, 10:11
jak ta wyszukiwarka gier pomoze mi znalesc slowo, ktore pojawilo sie w newsie/blogu/bazie gier/czyims profilu?
Poziom: 36
nadra1984 do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 10:12
To troche popracuj nad pamiecia...
https://pspri(...)llection taniej nie było jeszcze w pss.
Poziom: 26
SIXXTBONE do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 10:13

fLiPeRek21 napisał:

nie ma jak tego sprawdzic (pssite nie dorobilo sie wyszukiwarki newsow), ale taka cene jak przez mgle, ale pamietam ;)


https://pspri(...)llection
Poziom: 56
Musiol do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 10:49
Wpisujesz je i dajesz "szukaj" albo wciskasz enter? Nigdy nie korzystałeś z wyszukiwarek?
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Musiol dodano: 20.01.2017, 13:39
wg mnie nie dziala
wpisz np moj nick - bedziesz mial tylko 1 wynik (link do mojego profilu a nie wszystkie miejsca gdzie sie pojawil na pssite)
skopiuj np The Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls™ Collection - 0 wynikow (a powinien byc conajmniej odnosnik do "http://www.pssite.com/news/54643/promocja-w-ps-store-gry-za-mniej-niz-84-zl.html" , nie mowiac o odnosniku do gry w encyklopedii)

ok, znalazl slowo "promocja"

jest niedopracowana


jak zaczniesz pisac (a nie ctrl+v) "the heavy..." to podpowie ci m.in The Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls™ Collection, ale wynik bedzie tylko do bazy gier Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.01.2017, 13:43
Poziom: 56
Musiol do fLiPeRek21 dodano: 20.01.2017, 14:00
296 fraz do wyrażenia heavy rain http://www.pssit(...)y%20rain
112 dla beyond: dwie dusze http://www.pssit(...)%20dusze
22 dla beyond: two souls http://www.pssit(...)%20souls
Poziom: 14
homix73 dodano: 20.01.2017, 08:07
Jeśli ktoś lubi przygodówki i jeszcze nie grał to łykajcie: Life is Strange Season Pass - 21 zł - fajna okazja a gra rewelacyjna!
Matheo [5.57.161.***] do homix73 dodano: 20.01.2017, 08:53
A jak kupie tego season passa za 21zł do life is strange, a w free to Play jest pierwszy odcinek za friko to będę miał Full wersje czy muszę jakoś osobno dokupić grę?
Poziom: 6
zjadacz do homix73 dodano: 20.01.2017, 08:54
Właśnie myślę o life is strange season pass, bo z resztą to szału nie ma. Większość była już w niższych cenach. W life nie grałem, może się skusze.
Poziom: 11
Milczek81 do Matheo dodano: 20.01.2017, 10:03
Będziesz mieć komplet. Pierwszy odcinek jest za free a 2-5 jest w ramach season passa. Za 21zł brać bo gra rewelacyjna.
Poziom: 28
Mizdig do homix73 dodano: 20.01.2017, 17:00
Dzięki za info, przeczytałem posta jednak nie zwróciłem uwagi.
Poziom: 24
Ayakashi dodano: 20.01.2017, 15:14
Hej, powie mi ktoś jak to działa w PS Store w przypadku, gdy gra kosztuje 21 zł? Istnieje możliwość pobrania dokładnie takiej kwoty z karty czy muszę doładować konto na 40 zł?
kocik [89.77.160.***] do Ayakashi dodano: 20.01.2017, 15:52
Minimalne doładowanie to 20zł. Wyższe kwoty idą 1:1
Alocore [89.69.125.***] do Ayakashi dodano: 20.01.2017, 17:27
Ostatnio kupiłem deUs exa i tom rider z promocji to z konta pobralo cenę za gry (coś około 219 pln) wiec sądzę że pobierze za samą grę jeżeli będziesz kupowal z ps store,a nie dodawał fundusze do portfela
Poziom: 31
(M)GS do Ayakashi dodano: 20.01.2017, 17:45
Jeśli Masz podpiętą kartę bankową pod konto PSN to pobierze Ci wyłącznie taką kwotę z konta.Nie musisz robić doładowania zdrapką.
Poziom: 17
Premyslawski dodano: 20.01.2017, 17:38
Warto kupić Unity albo Syndicate ? Przyznam, że jedyny Assasin w jakiego grałem to była chyba 1 na PC jeszcze, cena chyba dobra, tylko czy warto zawracać sobie tym głowę ? :D A jeśli tak to która część Waszym zdaniem jest warta uwagi ? Nie chce wywołać żadnej burzy, a jedynie pytam o zdanie osób które grały :)
Poziom: 31
(M)GS do Premyslawski dodano: 20.01.2017, 17:51
Ja aktualnie gram w Assassin’s Creed IV: Black Flag i jest bardzo dobry w kolejce jest Unity i Syndicate właśnie, które ostatnio zakupiłem w pudełkach.Moim słowem warto teraz je nadrobić.Tak czy inaczej polecam.
PPP [95.40.165.***] dodano: 20.01.2017, 19:32
Pytanko?
Czy warto kupić Dying Light Season Pass za 54ZŁ
Czy lepiej te 3 dodatki osobno za 35,25zł
W wersji pudełkowej posiadam:Dying Light: The Following.
A promocja niebawem się kończy.
H [31.182.75.***] dodano: 20.01.2017, 17:54
Jak kupie life is strange SP (odc 2-5) to odpalę bez problemu ? Odc 1 był udostępniony za free w PS Store.
Poziom: 31
(M)GS do H dodano: 20.01.2017, 20:39
Tak, dokładnie.
H [31.182.75.***] do (M)GS dodano: 20.01.2017, 22:40
Serdecznie dziękuję.
Poziom: 22
PiotrCNS dodano: 20.01.2017, 22:49
Już nawet nie paczam na te promocje... Wszystko co mnie interesowało mam w bibliotece, a i tak pewnie mi życia nie starczy żeby to wszystko ograć ;]
Poziom: 11
Bungo50 dodano: 20.01.2017, 14:00
Sniper Elite 3 i Watch Dogs brać?
Poziom: 56
Musiol do Bungo50 dodano: 20.01.2017, 14:04
Snipera tak, Watch Dogs nie.
Poziom: 38
fun do Bungo50 dodano: 20.01.2017, 23:40
jak zapomniałeś już o hype przed premierą to spokojnie możesz brać, jak dla mnie fajna gra ale lepiej kupic używkę za 35-40zł na allegro i po przejściu sprzedać, ryzykujesz 10zł :)
Na US jest The Order 1886 za 5$, jak nie grałeś to jak za darmo.
Poziom: 31
(M)GS dodano: 20.01.2017, 18:20
Zastanawiam się nad podstawową wersją Far Cry 4 lub wersją Gold Edition. Dużo stracę wybierając tylko tą pierwszą ?
Poziom: 38
fun do (M)GS dodano: 20.01.2017, 23:43
Bierz Golda, za 20zł dodatki się opłaca. Ja biore SP do AC Syndicate, 42zł nie jest tanio ale planowałem już od kilku miesięcy.
Poziom: 11
elniunio27 dodano: 22.01.2017, 19:25
Witam. Czy warto kupić Street Fighter 5 za 79zl? Jakie tryby posiada ta wersja bo słyszałem, że przy premierze było to bardzo ograniczone? Czasem lubię zagrać sobie w tryb vs z kimś bądź w multi. Wiem, że od premiery wychodziły różne łatki i dodatki. Czy ta wersja posiada to wszystko? Ile tam jest fighterów do wyboru?
tomcores [83.145.146.***] dodano: 22.01.2017, 20:54
Niby promocje fajne ale gdzieś czytałem, że w US Store jest akurat promocja pod tytułem "gry za mniej niż 5$" i większość tych gier co w naszej promocji. I nie są to same indory ale również gry AAA.