3109V

Horizon: Zero Dawn. Nowy zwiastun prezentuje nam fabułę

Encyklopedia: Horizon: Zero Dawn   Tagi: guerrilla games Horizon: Zero Dawn playstation 4 wideo

Horizon: Zero Dawn. Nowy zwiastun prezentuje nam fabułę

Horizon: Zero Dawn z nowym zwiastunem fabularnym. Poznamy głównego antagonistę gry, a także dowiemy się, dlaczego Alloy w ogóle rozpoczęła swoją wędrówkę.

Udostępniono dziś dość niespodziewanie naprawdę solidny zwiastun fabularny Horizon: Zero Dawn. Jak sama nazwa wskazuje, wprowadzi nas do fabuły gry, ujawniając część czekających na nas niespodzianek.

Zanurz się w przeszłość świata Horizon: Zero Dawn

Wygląda na to, że Alloy, jak na klasyczną buntowniczkę przystało, sprzeciwia się porządkowi wokół niej, dążąc do prawdy na temat otaczającego ją świata. Jest to o tyle istotne, że pojawiło się w nim nowe zagrożenie, które może doprowadzić do całkowitej zagłady.

Na samym zwiastunie ujrzymy również piękno silnika Decima, który napędza Horizon: Zero Dawn. Przypominamy, że sam silnik jest rozwijany we współpracy z Kojima Productions. Biorąc pod uwagę, że Guerrilla Games wysłało niedawno Kojimie klocki LEGO nawiązujące do Horizon: Zero Dawn, współpraca obydwu studiów układa się chyba naprawdę dobrze.

Horizon: Zero Dawn - zwiastun fabularny


Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (19) Skomentuj

Poziom: 27
axeMaltesse dodano: 11.01.2017, 18:13
Od czasu traileru ds3 nie mialem ciarek... Do tego czasu *.*
Poziom: 24
Urge dodano: 11.01.2017, 18:29
Juz zamowione. Bez wzgledu czy przereklamowane czy nie i tak bedzie dobra zabawa.
riioon [46.215.192.***] dodano: 11.01.2017, 19:17
Jakoś mi tak troszke zaleciało Heavenly Sword'em...
Taki delikatny feeling
Poziom: 15
Big Jack dodano: 11.01.2017, 18:59
Konkret.
Wygląda bardzo ładnie.
Jeszcze tylko niech fabuła będzie dobra i mamy hiciora.
riioon [46.215.192.***] do Big Jack dodano: 11.01.2017, 19:22
Jakoś mi tak zaleciało Heavenly Sword'em..
Taki delikatny feeling
Władek32 [5.173.133.***] dodano: 11.01.2017, 19:33
ZWIASTUN SPOKO WRESZCIE COS O FABULE,KOLEKCJONERKI NA ULTIMIE I MUVE.PL ROZESZŁY SIE W JEDNYM DNIU TZN.WCZORAJ
Poziom: 45
Kck1ola dodano: 11.01.2017, 19:37
Nie oglądam.
Grę biorę w ciemno po prostu takich gier nigdy za wiele.
Ostatnio ograłem dwie bardzo dobre gry TLG oraz FFXV ta będzie trzecia.
Poziom: 11
BinekNYK dodano: 11.01.2017, 19:46
Coraz bardziej zastanawiam się nad preorderem tylko nie wiem co wybrać czy Mass Effect Andromeda czy właśnie Horizon.
Poziom: 21
rozjo do BinekNYK dodano: 11.01.2017, 19:50
Ja bym wybrał Horizon :)
Poziom: 11
BinekNYK do rozjo dodano: 11.01.2017, 20:01
Bardziej sie skłaniam wlasnie w stronę Horizon bo klimatem przypomina mi Enslaved:Odyssey to the West które według mnie było świetną grą i strasznie niedocenioną. Z drugiej strony uwielbiam serię Mass Effect tylko że Andromeda jest tak naprawdę wielką niewiadomą.
Poziom: 60
XandeR666 do BinekNYK dodano: 11.01.2017, 20:03
Proponuje wybrać jedno i drugie :) Super sie obie gry zapowiadają
Poziom: 11
BinekNYK do XandeR666 dodano: 11.01.2017, 20:14
To by było najlepsze rozwiązanie :) Ale niestety mogę sobie pozwolić tylko na jedną z nich.I chyba wybiorę Horizon a Andromede kupię później jak trochę stanieje.
Paul [193.17.174.***] dodano: 11.01.2017, 20:50
Królewska moc i królewska siła obłędu. Takie są exy na żyletę 4 !!!
Oczywiście czekam na niszczyciela KRÓLA -LWA GIER VIDEO o tak.
Ale pierwsze Resident Evil. Rycie mózgu nadchodzi radośnie o tak.
Poziom: 44
kain dodano: 11.01.2017, 21:13
Podoba mi się, w tym roku nie wiele mam upatrzonych, Horizon jest jednym z nich
Poziom: 6
przemas073 dodano: 11.01.2017, 21:32
Chyba nie bez powodu ten prosiaczek na końcu ;)
Poziom: 22
IC dodano: 11.01.2017, 22:37
Nigdy nie miałem jakiegoś strasznego hype'u na tę pozycję i ten trailer tego nie zmienił zdecydowanie. Mam nadzieje, że to tylko pozornie jest sprowadzone do poziomu ludzi w świecie z robotami i na końcu nie będzie uncharted z final bossem w postaci szamana w 20metrowym czołgu.
Poziom: 22
sleectm dodano: 11.01.2017, 18:09
Żeby znowu nie było przerostu nad treścią czy jak to się mówi. Bo pierwszy zwiastun miał lepszy klimat...
Poziom: 22
sleectm do sleectm dodano: 12.01.2017, 07:23
Bo to wygląda ja Primal z dinozauram elkteycznymi i taka to inwencja. Jak na prawdę nie będzie dobrego scenariusza to polegli jak FC.
Kami_rrr [83.12.198.***] dodano: 12.01.2017, 15:00
Trailer jest po polsku.Gra tez bedzie cala zdubingowana?