2956V

Mass Effect Andromeda kolejną grą w wyższej rozdzielczości na PS4 niż XO

Encyklopedia: Mass Effect Andromeda   Tagi: bioware electronic arts mass effect andromeda playstation 4

Mass Effect Andromeda kolejną grą w wyższej rozdzielczości na PS4 niż XO

Dziś rano poznaliśmy nową planetę, moce i zobaczyliśmy ciekawy fragment rozgrywki, który znajdziecie w tym newsie, a już teraz twórcy udostępnili nam nieco informacji o technicznej stronie Mass Effect Andromeda (PS4)

Mass Effect Andromeda (PS4) z pewnością dostarczy nam naprawdę świetnej oprawy wizualnej, za sprawą flagowego silnika graficznego Electronic Arts. Mowa tu oczywiście o Frostbite 3, z którego korzystają twórcy. Jak większość innych produkcji na Frostbite 3, tak i Mass Effect Andromeda (PS4) będzie wyglądało lepiej na PlayStation 4 niż Xboksie One. 

Manager Bioware, Aaryn Flynn, odpowiedział na jeden z komentarzy na serwisie NeoGAF, którego tematem była rozdzielczość gry na konsolach.

 Ostatnio gdy sprawdzałem, wszystko było tak jak w innych grach Frostbite - 1080p na PS4 i 900p na XO. Wszystko w 30 klatkach na sekundę.

Niestety wciąż nie mamy żadnych informacji na temat tego, jak Mass Effect Andromeda (PS4) wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro. Premiera gry odbędzie się 23 marca tego roku.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (20) Skomentuj

xxx [77.255.116.***] dodano: 05.01.2017, 17:01
czekam z zakupem wersji pro aż wydadzą grę dedykowaną na tą konsolę, a nie zwykly patch zapychacz. Więc takimi grami mają być ME: Andromeda oraz Horizon Zero Dawn. Jeśli nie będzie praktycznie żadnej różnicy poza to ps4 pro będzie zwykłą ściemą.
Qbon [83.20.66.***] dodano: 05.01.2017, 17:41
"Niestety wciąż nie mamy żadnych informacji na temat tego, jak Mass Effect Andromeda (PS4) wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro"

Jakiś czas temu mówili, że na Pro będzie 4K metodą checkboard rendering oraz wsparcie HDR. Oprócz tego jakieś pomniejsze poprawki. Swoją drogą trzeba naprawdę siedzieć z nosem w ekranie żeby zobaczyć różnice między natywnym 4K a skalowanym tymi technikami. Zaobserwowałem już to u siebie. Pro to zdecydowanie najtańsza maszynka, będąca w stanie generować taką grafikę.
Poziom: 23
axeMaltesse dodano: 05.01.2017, 15:52
na PRO bedzie 4K i 60 Klatek!

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

Poziom: 8
OptiMistik do axeMaltesse dodano: 05.01.2017, 15:56
Worth it.
Dance like You dont care and set sail away.
pro [78.28.30.***] do axeMaltesse dodano: 05.01.2017, 16:48
tak napewno bedziesz miał 4k chyba wydasz 4k na kompa zebys mial 4k człowieku
Poziom: 39
Gorfaster do pro dodano: 05.01.2017, 17:48
To był sarkazm, a na kompie za 4 kafelki nie pograsz w Ultra HD nawet w 30 kl/s.
Poziom: 12
Wiesiek dodano: 05.01.2017, 15:46
WyżSZej*
Poziom: 8
OptiMistik do Wiesiek dodano: 05.01.2017, 15:50
Jak śmiesz ich poprawiać!!??!!
Burn the heretic:)
Poziom: 29
Coneys do Wiesiek dodano: 05.01.2017, 16:08
Dzięki, już poprawione
Poziom: 35
nadra1984 do Wiesiek dodano: 05.01.2017, 18:01
Ja za "zostałnie" wyłapałem minusy. Tekst poprawiony a redaktor ani me ani be. Tu chociaż kultura.
Poziom: 26
turbopuszek dodano: 05.01.2017, 16:05
Gra na ps4 wyglądająca lepiej niż na one..kogoś to jeszcze dziwi ?
Poziom: 40
Cherubinek do turbopuszek dodano: 05.01.2017, 16:25
Kiedyś pod takimi newsami były dziesiątki komentarzy, teraz już wszystkim spowszechniało :-)
Poziom: 26
turbopuszek do Cherubinek dodano: 05.01.2017, 20:55
Może fanboye one wyginęli xd
Poziom: 31
hubertuss03 do turbopuszek dodano: 05.01.2017, 22:25
Ktoś w ogóle kupuje jeszcze Xone? :-P
Poziom: 53
Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 16:31
"Ostatnio gdy sprawdzałem, wszystko było tak jak w innych grach Frostbite - 1080p na PS4 i 900p na XO"



BF4 900P ps4, 720P Xbox one.
Battlefront 900P ps4, 720P Xone
BF1 900P ps4, 720P Xone.

Coś chyba Flynn nie orientuje się w temacie gier Dice ostatnich :)
Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.01.2017, 16:32
Poziom: 23
axeMaltesse do Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 16:42
Miszcz painta w akcji ze spreyem :V
Poziom: 34
Azoth do Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 16:49
Pro [46.134.124.***] do Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 16:56
BF1 na PRO 1080P ;)
Poziom: 31
hubertuss03 do turbopuszek dodano: 05.01.2017, 22:27
W każdym bądź razie, na Xone gorzej :-P
Poziom: 31