3234V

Nowa planeta, walka, moce zademonstrowane w Mass Effect Andromeda na CES 2017

Encyklopedia: Mass Effect Andromeda   Tagi: bioware galeria mass effect andromeda playstation 4 wideo

Nowa planeta, walka, moce zademonstrowane w Mass Effect Andromeda na CES 2017

Zgodnie z zapowiedziami dostaliśmy nowy materiał z CES 2017 prezentujący bezpośrednio rozgrywkę z Mass Effect Andromeda (PS4). Oprócz tego mamy świeżą galerię.

BioWare udostępniło świeży materiał wideo, na którym zobaczymy wiele interesujących rzeczy. Przede wszystkim zademonstrowano nową planetę, przyjdzie nam na niej wykonać misję lojalnościową naszego towarzysza asari o imieniu Peebee. Ujrzymy trudnych wrogów, rozwój postaci i dużo walki. Gdyby ktoś nie wiedział, materiał jest wyświetlany na PC z kartą GTX 1080.

Przy okazji Aaryn Flynn, główny menedżer BioWare, wyjaśnił, że mechaniczni wrogowie noszą nazwę "Remnants" i są związani z misją lojalnościową asari. Poznamy też ludzką kobietę o imieniu "Cora", ale jej akurat nie wyświetlono na ekranie. Mass Effect Andromeda (PS4) pojawi się 23 marca 2017 roku w Europie na PlayStation 4.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (16) Skomentuj

Poziom: 29
robssonbyd dodano: 05.01.2017, 08:49
Jak dla mnie to to, na co czekałem. Grafa przekozacka, oby tylko historia nie zawiodła.
ps4man [91.231.122.***] dodano: 05.01.2017, 08:16
No jak dla mnie słabo nie wiem czym sie tu jarac .
SwiezyM [10.1.0.***.0.0.1, 194.152.] do ps4man dodano: 05.01.2017, 09:11
Dokładnie mam takie samo odczucie, wygląda to średnio dla mnie.
Znawca [185.24.202.***] dodano: 05.01.2017, 09:18
Beznadzieja oprócz grafiki!!
Poziom: 12
Kojot dodano: 05.01.2017, 09:30
Szczerze ? jak dla mnie słabo ;/ póki co nie przekonało mnie to poczekam 2 - 3 miesiące po premierze co z tego będzie i wtedy sie zdecyduje .
Poziom: 37
lansalot do Kojot dodano: 05.01.2017, 10:22
no ja tez jakos nie jestem do konca przekonany do tego co pokazuja na trailerach. poczekam az bedzie w plusie :P
władek32 [31.175.238.***] dodano: 05.01.2017, 10:31
Byłem z Mass Effectem od Pierwszej czesci..dotrwalem do trojki po ktorej oczekiwalem wiecej konsewencji w wyborach dokonanych,co do Andromedy z tego co widze bedzie duzo wyciete kodu i dodane w formie dlc,sama rozgrywka slaba nie mam hype-u na ta gre bedzie to sredniak byc moze poziom DA inkwizacja
Poziom: 54
Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 09:01
Czemu tak krótko?

Graficznie kozacko, ale boje się trochę dysproporcji graficznej PC>PS4Pro>PS4

Każde ME miałem na pc, w tym przypadku chciałem brać na konsole.

I dobrze widzę, że teraz specjalizacje można zmieniać w każdym momencie? Z żołnierza do Adepta, biotyka i technika?
Miał być system podobny do tego z ME1....
Poziom: 57
Germanos do Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 09:33
Mam wrażenie, że to miało jedynie pokazać możliwości rozwoju postaci. Na początku filmiku masz auto-level up, potem zmiana klasy, kupowanie umiejętności. Raczej pokazówka stricte pod zwiastun.
Poziom: 28
axeMaltesse do Assassyn22 dodano: 05.01.2017, 11:13
Mam to samo. Wczesniejsze ME na PC teraz mialem brac na konsole... chyba nic z tego. Poczekam jeszcze na recenzje z Prosiaków...
Poziom: 40
Casimus dodano: 05.01.2017, 11:25
W edytorze postaci i tak zrobię sobie Sheparda. :P
Poziom: 29
robssonbyd do Casimus dodano: 05.01.2017, 11:38
Oby tylko dali edytor postaci
Emil [185.24.202.***] do Casimus dodano: 05.01.2017, 12:57
Łysolek był cool!!
ubsuf [89.77.117.***] dodano: 05.01.2017, 09:34
Trochę lipa bo klasy postaci i umijętności jak z me3. Ja nie wiem co im zajeło 4 lata. Mam nadzieje że nie będzie to ME inkwizycja z questami MMO.
xxx [178.250.45.***] do ubsuf dodano: 05.01.2017, 12:11
to słabo z twoją znajmością to od razu widać. jak już to sporo zaczerpnięte z 1 części ME, chyba oczywiste, że sporo będą czerpać z poprzedniej częsci, która w swojej mechanice było naprawdę dobra? Rozumiem, że gimba już zamknięte, ale rusz mózgownicą pajacu.
aaa [89.77.117.***] do xxx dodano: 05.01.2017, 16:00
Spójrz na drzewko rozwoju umiejętności. żywcem wyjętem z me3. Klasy postaci to samo. 3 podstawowe i 3 mieszane i do tego identyczne jak w me3. A co do tekstów o gimbie i pajacowaniu to mi szkoda szczempić ryja.