19141V

Oferta PlayStation Plus na styczeń 2017

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation plus playstation vita psn

Oferta PlayStation Plus na styczeń 2017

Sony ujawniło nam listę gier w styczniowym PlayStation Plus. Posiadacze PS4 dostaną przynajmniej dwie bardzo dobre gry - This War of Mine: The Little Ones (PS4) i Day of the Tentacle: Special Edition (PS4). Pozostałe konsole również nie są za bardzo poszkodowane, o ile ktoś lubi gry niezależne.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (88) Skomentuj

Poziom: 29
KaR0L dodano: 28.12.2016, 18:46
Ale bidusia
Poziom: 22
Slawek1916 dodano: 28.12.2016, 18:50
Day of the Tentacle i This War of Mine bardzo dobre oceny widzę. Chyba warto dać im szansę.... Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.12.2016, 18:51
Poziom: 30
assassin1044 dodano: 28.12.2016, 18:54
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 30
Rico dodano: 28.12.2016, 18:57
Niby źle nie jest, ale po tej dziadówie na grudzień mogli się trochę lepiej wysilić.
Poziom: 38
Bargi dodano: 28.12.2016, 19:20
Bardzo dobra oferta.
Poziom: 33
lordasd dodano: 28.12.2016, 19:24
This War of Mine interesuje mnie od premiery i w koncu bede mogł zagrać. Aby tylko gips zdjeli do tego czasu :-(
Poziom: 28
turbopuszek dodano: 28.12.2016, 19:30
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 34
ju_ras dodano: 28.12.2016, 18:47
Fajna oferta. This war of mine to ostatnio nawet kupić chciałem.
Poziom: 21
Garry do ju_ras dodano: 28.12.2016, 19:35
Ja się cieszę na Day of the Tentacle: Special Edition. Korciło mnie od dłuższego czasu by kupić na Vitę.
Poziom: 45
Kck1ola dodano: 28.12.2016, 19:42
Tylko jedna Polska produkcja mnie cieszy,ogólnie nie ma tragedii.
Poziom: 23
PiotrCNS dodano: 28.12.2016, 19:52
Nie jest źle ;) przynajmniej znowu nie widzę gry którą już mam, a to dla mnie dodatkowy plus :D
Poziom: 33
barcio dodano: 28.12.2016, 20:03
Ciekawa oferta. Co prawda This War of Mine i Titan Souls już wcześniej kupiłem ale Day of the Tentacle od dłuższego czasu był na mojej wishliście. Dla mnie miesiąc pozytywny.
Poziom: 12
lionNR dodano: 28.12.2016, 20:29
Kurcze, przed chwila zastanawialem sie kiedy dadza rozpiske gier na styczen i liczylem chociaz na jakiegos sredniaka a tu taki news:( Nawet na PS3 nie ma nic ciekawego dla mnie. I to kolejny miesiac z rzedu. Kiedys to dawali niezle gry GoW Wstapienie, Prince of Persia, Prototype 2 fajnie sie gralo przy okazji platynka wpadla. Wahalem sie czy nie wziac czegos jeszcze ze styczniowej wyprzedazy bo przed chwila kupilem Zestaw Assassinow za 130zl i myslalem czy nie dobrac jeszcze jakiejs gierki ale jak widze tego plusa to odpowiedz jest chyba prosta.Jak w 2017 nie dadza gry typu The Order czy chociazby Infamous'a ktoregos to nw czy w ogole bede kupowac plusa. PS4 bedzie od singla a do multi mam PC. Pozdrawiam.
Poziom: 54
Assassyn22 dodano: 28.12.2016, 18:54
This war of mine czekałem mocno :D

GRa w podstawce zaliczona na pc, grało się cudownie ( do tego to Polska gra) a teraz z dodatkiem przejdę sobie na konsoli, gdzie już dawno chciałem ją kupić.
Poziom: 40
Gorfaster do Assassyn22 dodano: 28.12.2016, 20:52
Kuczę Toxu, też przeszedłem podstawkę na PC :D Pobiorę i pogram bo też ciekawy jestem dodatku a szkoda mi na niego kasy na Steamie. Szkoda że nie ma jakiegoś co-opa czy cuś :D
Poziom: 23
damiannasic dodano: 28.12.2016, 21:12
Mogło być dużo gorzej a tu jeszcze Polska produkcja do ogrania. Jest dobrze. :-)
Poziom: 22
Przemus-R dodano: 28.12.2016, 21:16
Jaki kur*a syf.
kloose [83.10.115.***] dodano: 28.12.2016, 21:22
This War of Mine ogrywałem na pc i jest bardzo fajne, tak więc ten styczeń nie będzie taki zły :)
Adish [37.130.50.***] dodano: 28.12.2016, 21:37
Jest gitarka
Poziom: 33
Spaidi dodano: 28.12.2016, 22:04
na ps4 swietny miesiac, nie moge sie doczekac ^^
Poziom: 12
lionNR dodano: 28.12.2016, 22:26
Wiecie co mnie zastanawia? Kiedy byly w plusie dobre gry to ludzie cisneli ze syf i w ogole, a kiedy sa takie sobie gierki to wiekszosci sie podobaja i ta wiekszosc cisne tych ktorym sie nie podobaja. Ciekawe
Poziom: 31
Jarsston dodano: 29.12.2016, 00:07
Jedynie This War of Mine ratuje te całą ofertę na styczeń, bo już dawno chciałem to kupić, ale reszta jakoś do mnie nie przemawia.
Poziom: 40
Casimus dodano: 29.12.2016, 01:21
Całkiem przyzwoita oferta. Na TWoM czaiłem się od dłuższego czasu. Dobrze, że nie kupowałem.
Poziom: 13
Patryx dodano: 28.12.2016, 21:39
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Day of Tentacle korcilo mnie od dawna a this war of mine również nie pozostawał mu obojętny jednak szkoda mu było jakoś kasy na nie. Teraz nie żałuję że ich nie kupiłem :p.
Poziom: 36
nadra1984 do Patryx dodano: 29.12.2016, 03:34
Ja kupiłem jedną i drugą jak tylko "wyszły" i też nie żałuję. Gry fajne, polecam.
Poziom: 24
xavris dodano: 29.12.2016, 07:08
Jak dla mnie kolejny miesiąc z rzędu jest na plus. This war of mine wziąłem na premierę (przynajmniej mogę pudło sprzedać :) ) i polecam jak najbardziej. Nad Titan Souls się kiedyś zastanawiałem, a Day of the tentacle na pewno sprawdzę, bo od dzieciaka uwielbiałem przygodówki.
Oby tak dalej.
Poziom: 61
XandeR666 dodano: 29.12.2016, 08:00
Na PS4 gry ok i PS Vitę trzeba odkurzyć, dla mnie przyzwoita oferta plusa
Poziom: 31
Chazy_Chaz dodano: 28.12.2016, 18:56
mnie nie interesuja , poczekam na jakies dobre gry wtedy kupie znow plusa
Poziom: 18
Habib do Chazy_Chaz dodano: 28.12.2016, 20:39
To już lepiej sobie odpuść, bo możesz się nie doczekać, no chyba że Ci na multi zależy. Lepiej zainwestuj w jakieś mocne tytuły. Plus jest dobry dla tych co lubią mniejsze gry, albo po prostu nie mają w co grać.
Poziom: 31
Chazy_Chaz do Habib dodano: 29.12.2016, 09:40
ost mialem bo kupilem jakis czas temu. nie gram multi.
Poziom: 15
andryjan dodano: 28.12.2016, 19:49
Najlepsza oferta w tym roku. Zdecydowanie
Poziom: 33
sensei do andryjan dodano: 28.12.2016, 21:28
Jak w tym roku skoro to pierwsza oferta w 2017?
tomcores [83.145.146.***] do sensei dodano: 28.12.2016, 21:47
Dlatego najlepsza bo innej nie ma.
bratMario [195.138.200.***] do tomcores dodano: 29.12.2016, 10:00
Zarazem najgorsza :P
Poziom: 13
boe dodano: 29.12.2016, 10:50
This War of Mine: The Little Ones to gra na plus w tym zestawieniu
Poziom: 36
jankesdh dodano: 29.12.2016, 11:58
Na vite się trochę wykpili.
Poziom: 36
fLiPeRek21 dodano: 28.12.2016, 18:57
gier aaa juz w plusie nie bedzie
jak dla mnie najlepszy miesiac od dawien dawna, oby to byl dobry zwiastun na '17
Poziom: 25
theczarek do fLiPeRek21 dodano: 29.12.2016, 11:38
hmm skąd masz takie info?
Poziom: 36
fLiPeRek21 do theczarek dodano: 29.12.2016, 12:32
skonczyly sie, w magazynach braki ;)
Marcin [195.130.197.***] dodano: 29.12.2016, 12:54
Już nie idzie czytać tych waszych komentarzy, co miesiąc płacz. To przestańcie płacić za plusa, gry to tylko dodatek. Szczerze mówiąc wolę takie gry, niż jak jakiś czas temu Lords of the fallen co tak wszyscy sie zachwycali, jak już gra dawno przeze mnie ograna? I nie tylko mnie? Nowych gier AAA nie daja, a jak maja dawać te starsze jak LOTF, które juz większość ograła to dziękuję. A tak w ogóle oferta super, w This war of mine z dodatkiem jeszcze nie grałem, day if the tentacle podobno tez nie jest złe.
Poziom: 32
dizero dodano: 30.12.2016, 10:29
Day of the tentacles - milutko :) Niestety gimby nie znajo więc będzie narzekanie, że mogli przecież dać CODa czy innego batylfilda.

This War of Mine - czekałem na to , czekałem i się doczekałem :)



Poziom: 31
trueuser dodano: 31.12.2016, 15:38
This War of Mine to jedna z lepszych gier niezależnych ostatnich lat w jaką grałem, szkoda tylko, że taka krótka.
Poziom: 24
Urge dodano: 28.12.2016, 19:25
Ja nie oczekuje kokosow za free, wiec ta oferta jest dla mnie jak najbardziej na tak.A reszty lamentu nie czaje i chyba nigdy nie zrozumiem!!!! Jak chcesz fajne gry to sobie je kup a nie licz ze dadza je tobie za darmo.
Poziom: 32
_misfit_ do Urge dodano: 28.12.2016, 20:02
za free? o czyms nie wiem?
radecki five [178.235.251.***] do Urge dodano: 28.12.2016, 20:10
Nareszcie głos rozsądku wśród fali wulgarnych roszczeń oraz bezpodstawnych pretensji, jak to ich SONY oszukuje użytkowników usługi PlayStation Plus. No przecież płacę 200 PLN na rok za usługę umożliwiającą rozgrywkę online (i jak owa forma rozgrywki stała się płatnym rarytasem sam nie wiem), oferującą w formie BONUSU gry, do których swoją drogą ma się dostęp mając opłacony PS PLUS. Ale nie ŻĄDAM gier AAA i wylewam ten swój jad, gnojowice w eter siejąc ferment. Nie wiem co trzeba mieć między uszami aby rościć takie żądania przy kwocie 16.66 PLN/MIES. Chcę grać w grę to ją kupuję nie robiąc z siebie dziada, mimo niekorzystnemu stosunkowi cena do zarobków, które po części są wynikiem ogólnego przyzwolenia społeczeństwa, na wybryki 460 członków tzw. elity politycznej, a przynajmniej jej lwiej części. Ale nie o tym. Podsumowując. Po co mi konsola jak mnie nie stać na gry, które są integralnym elementem konsol?!
Poziom: 24
Urge do _misfit_ dodano: 28.12.2016, 20:21
A co placisz za te gry. Bo chyba one sa dodatkiem do multi za ktory placisz
Poziom: 24
Urge do radecki five dodano: 28.12.2016, 21:57
Wlasnie poryszyles dobra kwestie ze ceny nie sa adekwatne do zarobkow i to jest glownym powodem lamentowania. Bo gdyby gra kosztowala tyle co paczka papierosow to by nikt nawet slowka nie powiedzial. A co do plusa to zaraz ktos powie ale Sony ma ileś tam tysiency czlonkow i od kazdego 17pln to maja tyle i tyle wiec .... place to wymagam.Ale nikt nie patrzy na to ze tez musza zarabiać, zaplacic ludziom i dbac o usluge a tego nikt za free nie robi.
Wiec powinniscie sie cieszyc ze cokolwiek dostajecie za freee choc i tak za to placicie, ale lepiej brzmi ze jest freee( BO NIC NIE MA ZA DARMO )
KUPILES KONSOLE TO ZNACZY ZE CIE STAC NA JEJ UTRZYMANIE.
Poziom: 36
nadra1984 do Urge dodano: 29.12.2016, 03:57
Ja rozumiem i jedna i druga stronę. Gry nie są najgorsze, dla osób które lubią tytuły niezależne. Lecz stwierdzenie że ktoś coś tu dostaje za free gdzie darmowe gry i obniżki cen to główna kampania reklamowa Plusa (multi tylko napomkniete zazwyczaj jako dodatek), mija się całkowicie z prawdą. Sam kupuje większość gier które mnie interesuje przy premierze, nie czekam aż ktoś coś mi da, bo wiem że bym czekał parę lat aż tytuł będzie miał sprzedawalnosc bliska zeru. Sony zrobiło błąd dając tak wyśmienite i tak krótko po ich premierach gry na ps3 do plusa, przezwyczajajac graczy. Także myślę, że Ci co narzekają mają trochę racji, szczególnie po obejrzeniu reklamy plusa o "comiesięcznych znakomitych darmowych tytułach". Konkurencja jest jaka jest ale w ostatnich miesiącach miażdży Sony swoimi ofertami i też "darmowymi grami". Przez pierwsze lata rozumiałem - brak dużej biblioteki gier aby dawać tytuły duże. Ale teraz to tylko pazernosc i stagnacja poprzez przyzwyczajenie swoich klientów do gier niezależnych w plusie powoduje kontynuację (większą połowa jest zadowolona - po co coś zmieniać). Myślę, że tak większą połowa nie pamięta już co dostawalismy w plusie na ps3, a jak to się mówi za darmo to i ocet słodki. Mam nadzieję, że kiedyś tych lamentujacych ludzi będzie więcej i wrócą "złote" czasy dla plusa. Chociaż domyślam się, że będzie to pod koniec tej generacji.
Marceli [95.160.187.***] do Urge dodano: 31.12.2016, 20:29
Tak stać mnie na jej utrzymanie jedyny koszt to powinien być gry,prąd,koszt łącza internetowego nic więcej.

To że liczą sobie za możliwość gry w sieci hmm tylko pytanie brzmi za co sobie liczą ?

Jak PSN pada to nie pograsz w nic ... A Serwery w grach online i tak płaca twórcy/producent gry, jakość tych serwerów też zależy od danego twórcy/producenta gry. Są one kompletnie niezależne od PSN. Te serwery są stabilniejsze niż usłucha PSN, gdy ona pada i tak ciągle one stoją, jedyna różnica jest że są puste przez awarię PSN.

Gdyby nie było centralizacji połączenia z PSN to by nie było problemów z dosowaniem tej usługi, minus byłby taki że w każdej z gier trzeba było by zakładać osobno konto, ale to też można usprawnić jak weryfikacja logowania do serwisów przy pomocy konta w FACEBOOK

Opłata za grę w sieci serwowana nam przez SONY to jest HARACZ za możliwość gry w sieci ... jest to dla nich czysty dodatkowy zysk.

Sony z każdej sprzedanej gry w PSN otrzymuje minimum 30% prowizji i to powinno być wszystko co na nas zarabiają, to ich i wydawców problem że serwery pobierania gier trzeba utrzymać.

PS PLUS miałem od 3 miesiąca działania tej usługi, opłacałem to jedynie dla gier które dochodziły co miesiąc jakieś, chwaliłem tą usługę.
Niestety 1,5 roku temu już jej nie przedłużyłem po kilku miesiącach indyków i serwowanego shitu zrezygnowałem.
Wolę cebulować na kodach 14 dni niż płacić im ten haracz za który nic mi nie oferują.

Jestem ciesak co by Sony powiedziało jak by CALL of DUTY / Battlefield / Minecraft / GTA ONLINE zostało wydane w systemie FREE to PLAY (Nie potrzeba PS PLUS do gry w SIECI).

Ilość subskrypcji by im poleciała na łeb i szyję ...
xyz [91.240.196.***] dodano: 01.01.2017, 20:04
Czym się różni The Little Ones od normalnego This War of Mine? Sorry, ale nie w temacie jestem.
Poziom: 12
OptiMistik do xyz dodano: 03.01.2017, 15:26
Z tego co mi wiadomo to w The Little Ones są po prostu dzieci którymi trzeba się zająć.
Daje to pewne utrudnienie i pewne profity za razem.
Poziom: 43
Desti do xyz dodano: 03.01.2017, 15:32
Głównie chodzi tu o dodanie dzieci do rozgrywki. Chodziło tu pewnie głównie o pokazanie, że wojna to nie tylko dorośli.

Jeśli o kwestię rozgrywki Ci chodzi to dzieckiem też trzeba się zajmować, rozmawiać z nim, bawić, budując różne zabawki jak np. huśtawka oraz oczywiście dać jeść.
Dziecko może też coś zrobić w domu ale jeśli dorosła osoba ją czegoś nauczy jak np. wymieniać filtry z kolektora wody czy podkładać przynętę pod pułapki.

(Prawdopodobnie ta wersja zawiera coś więcej, jednak być może nie zwróciłem na to uwagi podczas gry)
Poziom: 17
jurasldz dodano: 03.01.2017, 16:32
wolał bym podłaczyć swoje stare atari 800xl( tylko kaseciak sie zepsuł) i zagrać w miecze Valdgira niż w to co dali w plusie. Szkoda robić wysypiska śmieci na dysku.
bekazsony [31.11.129.***] dodano: 28.12.2016, 18:45
mogli by sie nie kompromitowac tym ps+ niech obniza cene i nie daja zadnych gier lepiej kazdy na tym wyjdzie... a takie gry to na telefonie sa za free
Poziom: 22
Saymon22PL do bekazsony dodano: 28.12.2016, 19:32
Nie ma co minusowac, prawdę mówi.
Dante [95.91.225.***] do bekazsony dodano: 28.12.2016, 20:10
Płacisz za dostęp do usług sieciowych i cena ~20zl/mc za plusa jest ok, polacy to chciwy i pazerny naród ....
Sceptyk [94.254.163.***.145.220.185] do bekazsony dodano: 29.12.2016, 10:56
This War of Mine za free? Chyba żartujesz...
bekazsony [31.11.129.***] do Dante dodano: 29.12.2016, 11:21
granie multi powinno byc darmowe kupuje gre to juz w tym place za multiplayer kolego a skoro okradaja graczy na czyms co sie kazdemu nalezy za free to niech dadza cos od siebie a jak nie chca to niech zmniejsza cene, aa i nie tylko polacy narzekaja ale pewno nie potrafisz czytac po angielsku wiec nie wiesz...
Edf [195.130.197.***] do bekazsony dodano: 29.12.2016, 12:59
To odpuść sobie multi jeśli ci szkoda 20zł. Kupując PS4 się na to zgodzileś, bo na pewno wiedziałeś o opłatach za multi. Więc teraz nie płacz. Tak jest i pewnie będzie i płacz tutaj na forum tego nie zmieni.
bekazsony [31.11.129.***] do Edf dodano: 29.12.2016, 14:00
bede pisac co mi sie podoba i marudzil ile sie da bo nie jestem takim matolem jak inni by cieszyc sie z wszystkiego nawet z tego ze mnie dymaja... patologiczni ludzie...
Poziom: 36
nadra1984 do bekazsony dodano: 03.01.2017, 16:32
Dzisiaj jest malo ludzi ktorzy potrafia "walczyc" o swoje. Wiekszosc biernie "pochyla sie" tylko jak im cokolwiek skapnie. A co tego, ze tylko polacy narzekaja... trzeba byc ograniczonym do portalu pssite lub nie znac obcych języków.
Traws [89.25.228.***] dodano: 03.01.2017, 17:15
This War już usunięte po jednym dniu w tej grze... chociaż myślałem że pogram dłużej... To coś tam tentacles po godzinie gry na sejwie mam niby 3% więc chyba dosyć długa gra ale przez ten czas miałem z 10 minut kontroli, reszta to cut scenki (niszczą fajnale pod tym względem ostro) gra ogólnie też męcząca albo już nie na moje lata ani to śmieszne (podobno miało być) ani to różowa pantera a tym bardziej broken sword. titan souls jeszcze odpalę ale pewnie zabije pierwszego bossa i później usunę :) mogli dać until dawn czy coś a nie kupę słabych gier.
Poziom: 29
Mizdig dodano: 28.12.2016, 18:45
Titan Soul, dla mnie miesiąc na plus.
Poziom: 40
Cherubinek do Mizdig dodano: 03.01.2017, 17:58
This War of Mine. Dla mnie też :-)
Poziom: 17
szurubur dodano: 28.12.2016, 19:45
Takiej bidy moje oczy dawno nie widziały. Nie oczekuję nowych gier AAA ale w porównaniu do poprzedniego miesiąca bądź do obecnego Xbox Live to zwyczajnie kłuje to w oczy.
Poziom: 23
sarinek do szurubur dodano: 28.12.2016, 22:00
Nie masz pojęcia co ty mówisz. Lepiej sprzedaj ps
Poziom: 26
ja0lek do sarinek dodano: 03.01.2017, 18:19
Ty sprzedaj i kup pegasusa skoro lubisz takie gry
Poziom: 19
claudio dodano: 03.01.2017, 18:31
Straszna tandeta.
Poziom: 32
Raven1209 dodano: 03.01.2017, 20:10
Dobrze ze taki shit. Nie mam plusa i mam powód do zadowolenia
Poziom: 29
m4tekt dodano: 03.01.2017, 21:28
This war is mine bardzo mnie cieszy:)
Poziom: 17
orso dodano: 29.12.2016, 08:33
Ładnie kończą rok bardzo dobra oferta, na ps4 chciałem kupić właśnie TWoM a Vita się cieszy z kolejnych plusowych gierek.
Fuma [213.205.251.***] do orso dodano: 04.01.2017, 11:15
To dla ciebie 3 stycznia jest zakonczeniem roku??
Poziom: 32
duxdaro dodano: 28.12.2016, 19:31
Fajny zestaw w tym miesiącu :) A ludzie żyjący cały czas w czasach PS3 i ich marudzenie nie przestają mnie bawić xD
Poziom: 39
mravg do duxdaro dodano: 29.12.2016, 09:33

duxdaro napisał:

Fajny zestaw w tym miesiącu :) A ludzie żyjący cały czas w czasach PS3 i ich marudzenie nie przestają mnie bawić xD


Nie ukrywam ze obadam ze 2 pozycje, dla Vitowcow tez miło ze dostali dzień macki.

A ludzie broniący plusa po zmianach ktore zafundowała nam premiera ps4 nie przestaną mnie zadziwiać.
Poziom: 36
nadra1984 do mravg dodano: 29.12.2016, 09:44
Bardzo dobre podsumowanie, niektórzy zbyt łatwo akceptują to co im się serwuje i jeszcze jadą po tych którzy pamiętają i oczekują tego co było a zostało odebrane. Oferta nie jest zła, tu niechodzi mi o to. Bardziej dziwią, wręcz irytują mnie komentarze które wręcz wyśmiewają tych którym oferta się nie podoba... W przyszłości, jak już by dawali duże tytuły, tym którzy bronią co miesiąc tych gier niezależnych, powinni dalej je dawać. Ciekawe kto wtedy by zaczął lamentować. Bo jak będzie kiedykolwiek jakaś zmiana to dzięki tym "lamentującym".
Poziom: 39
mravg do nadra1984 dodano: 29.12.2016, 19:41
ja zazwyczaj nie czytam komenatrzy - bo gry w ofercie to rzecz gustu.
Ja nie mam uczulenia na drob. Choc mam uczulenie na niektore 8-bitowo wygladajace produkcje.

Moj komentarz mial li tylko pokazac ze wysmiewanie tych co pamietaja czasy plusa na PS3, jest w mojej opinii zwyczajnie bezpodstawne.

Co wiecej to ze pamietam jak wygladal plus na PS3 nie znaczy ze bede bezsensownie krytykowal kazda jedna oferte na PS4. Tak wiem ze nastapila zmiana - i ta zwyczajnie moze sie podobac lub nie.

Osoby ktore nie graja w multi lub graja sporadycznie jeszcze maja jakis wybor, reszta i tak bedzie placic bo nie ma zmiluj online platny.
Poziom: 32
dizero do nadra1984 dodano: 30.12.2016, 10:48

nadra1984 napisał:

W przyszłości, jak już by dawali duże tytuły, tym którzy bronią co miesiąc tych gier niezależnych, powinni dalej je dawać. Ciekawe kto wtedy by zaczął lamentować. Bo jak będzie kiedykolwiek jakaś zmiana to dzięki tym "lamentującym".


Stosując analogię - tym co teraz jęczą, że obecne gry w plusie są do d... nie należy dawać nic? Niech sobie jęczą i dalej czekają na gry AAA? Ciekawe czy wtedy dalej będą lamentować/jęczeć?
Poziom: 39
mravg do dizero dodano: 31.12.2016, 15:42
Wtedy nastąpiła by kolejna zmiana, i plus byłby tylko do płatnego online, cześć z graczy którzy w online grają sporadycznie a plusa opłacali po to zeby ograć zaległości z plusa lub sporadycznie pograć przestali by płacić.

Stosujesz demagogię bo każdy kto płaci za usługę ma prawo ja subiektywnie oceniać, a nie stosować metody jak sie nie podoba to płac a gier nie dostaniesz te sa tylko dla tych którym nasza oferta sie podoba.
Bo to ma jasna droga tłamszenia tych ktorzy ośmiela sie mieć inne zdanie.

Poziom: 32
dizero do mravg dodano: 02.01.2017, 08:31
Niestety kolega myli pojęcie "demagogii" z pojęciem "sarkazmu" - zrobiłeś "poważną" analizę tego co napisałem - a napisałem to tylko po to by pokazać jak śmieszny jest pomysł kolegi nadra 1984.

Mylisz też pojęcie "tłamszenia" z dyskusją (ale to wynika już faktu, że nie zrozumiałeś intencji wpisu i jestem to w stanie zrozumieć).





Poziom: 36
nadra1984 do dizero dodano: 03.01.2017, 16:40
Słowo "klucz" to ostatnie zdanie. Poczatek był mało ważny. "Bo jak będzie kiedykolwiek jakaś zmiana to dzięki tym "lamentującym".
Edytowano 1 raz. Ostatnio: 03.01.2017, 16:42
Poziom: 32
dizero do nadra1984 dodano: 04.01.2017, 08:18
Z tym również pozwolę się nie zgodzić.

"Bo jak będzie kiedykolwiek jakaś zmiana to [...] wtedy kiedy Sony dojdzie do wniosku, że czas wypuścić PS5 i przyciągnąć uwagę nowych użytkowników" - czyli dokładnie tak jak to się stało przy przesiadce z PS3 na PS4. I dokładnie tak mnie wtedy kupili.

Ile wart jest lament niezadowolonych? Dokładnie tyle co widać - czy Sony zmieniło politykę w sprawie plusa przez ostatnie trzy lata? Czy coś zapowiada zmianę? Czy są podstawy by twierdzić, że ów lament przynosi jakikolwiek skutek? Odpowiem: Nie, nie i hmmm... nie.

Sony dało użytkownikom bardzo ładny kij z marchewką, by w końcu zabrać marchewkę i pozostawić sam kij . Sam byłem nastawiony krytycznie, ale w końcu zrozumiałem, że kij jest nawet ładnie wystrugany a czekanie na marchewkę raczej nie ma sensu (no bo ile można się łudzić i płakać?). To jak postrzegasz rzekomy "kij" to twoje indywidualna sprawa - nie mniej - nie spodziewaj się z powrotem marchewki, tylko dlatego, że ci się kij nie podoba :)

I błagam Was - nie bądźcie hipokrytami - to, że Wam się plus nie podoba i nie może sie pogodzić z jego zmianą (na gorsze - też tak uważam) nie uprawia Was do krytykowania osób, które zaakceptowały nową formę usługi i potrafią z niej cieszyć/docenić.

BYĆ MOŻE plus się kiedyś zmieni - czy to oznacza, że beneficjentami tej zmiany mają być tylko ci, którzy go krytykowali przed zmianą? Nie bądźmy śmieszni...

Poziom: 36
nadra1984 do dizero dodano: 04.01.2017, 10:26
"błagam Was - nie bądźcie hipokrytami..." pisze osoba ktore pare newsow wcześniej napisała "A ludzie żyjący cały czas w czasach PS3 i ich marudzenie nie przestają mnie bawić xD"... madre slowa lecz niestety bez pokrycia chlopie. Moze kiedys sie dowiesz, ze szacunek i wyrozumialosc trzeba również okazywać aby rowniez je otrzymac. Tak samo jak polowie plus sie podoba i nikt nie wyjezdza z hejtem na ten temat uszanujcie zdanie tych którym sie nie podoba. Komentarze odnosnie waszego zdania co myslicie o czyimś guscie, zenada... To jakby stare dewoty sluchal co wiedza najlepiej co jest ogolnie dobre dla wszystkich a co nie.
Poziom: 36
nadra1984 do nadra1984 dodano: 04.01.2017, 10:30
Sorki, poczatek jednak z bledem. To duxdero napisal nie Ty. Lecz pozniej to Ty szedles w jego obrone wiec mozna te slowa traktowac jak Twoje ;)
Poziom: 32
dizero do nadra1984 dodano: 04.01.2017, 21:24
Twoje błędy logiczne i straszliwe nadinterpretacje pozostawiam twojemu sumieniu kolego... Jeżeli masz wątpliwości - przeczytaj wątek jeszcze raz.
Paranoyia [78.8.102.***] dodano: 04.01.2017, 18:01
Hej. Mam nietypowe pytanie. Otóż chciałbym pobrać gry na PS vita dostępne w PS+ na ten miesiąc. Problem polega na tym, że w konsoli na liście wyświetla się jedynie Azkend 2. The Swindle nawet nie ma w PSstore, natomiast w przeglądarce mogę pobrać ją jedynie n PS4 lub na PS3 (którego nie mam).

Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Mogę liczyć na Waszą pomoc?

Szczęśliwego Nowego! Pozdrawiam. :)
Poziom: 29
kovacs do Paranoyia dodano: 04.01.2017, 20:49
Wejdź do PSS z poziomu Vity, a następnie do listy pobierania. Tam będą wszystkie zakupione tytuły.
Poziom: 6
Herbatny do kovacs dodano: 04.01.2017, 23:19
Rzeczywiście! Wielkie dzięki za pomoc. :)
Fuma [213.205.251.***] dodano: 05.01.2017, 09:52
Ludzie, nie porownujcie PS+ na PS3 z PS+ na PS4 bo to nie ma w ogole sensu. Po pierwsze na PS3 granie online jest za darmo wiec Sony sypalo "darmowymi" tytulami AAA z rekawa aby zachecic ludzi do kupna subskrybcji. Darmowego triala na drugim koncie wtedy nie bylo wiec nie za bardzo bylo jak te tytuly "ukrasc". Obecnie na PS4 subskrybcja jest wymagana do grania po sieci a "darmowe" gry sa tylko dodatkiem.Nadmieniam ze Plus na PS3 wyszedl mozna powiedziec u schylku generacji kiedy to konsola byla na rynku juz od dobrych 5 lat wiec i baza gier ktore mozna bylo dac graczom byla o wiele wieksza. Wyobrazcie sobie darmowa gre AAA co miesiac w Plusie na PS4.. Jak dlugo konsola jest na rynku? 2 lata? 24 gry AAA.. W cenie 2ch nowych gier. Dla tych lamentujacych mam dobra rade. Wydajcie te pieniadze ktore przeznaczacie ma subskrybcje na gry uzywane w wersji fizycznej. Wiekszosc gier sprzed roku mozna juz kupic za 40-60zl, a potem odsprzedac. A Plusa na drugim koncie raz na 2tyg mozna wziac Triala i problem z glowy. Pozdrawiam.