7407V

Nowe God of War można już przejść od początku do końca

Encyklopedia: God of War   Tagi: cory barlog god of war playstation 4 sony santa monica wideo

Nowe God of War można już przejść od początku do końca

Wiemy już, że zwiastun God of War (PS4) jest najpopularniejszym zwiastunem gry na konsole Sony. Hype jest na miejscu, ale jak zaawansowane są prace nad grą? Teoretycznie grę da się przejść w całości już teraz!

Na koncie twitterowym Cory'ego Barloga, reżysera i scenarzysty gry God of War (PS4), pojawił się tweet jednego z fanów serii, który brak nowych wieści odczytał za zły znak. Napisał, iż ma wrażenie, że cała gra polegać będzie na pogoni za jeleniem z zaprezentowanego fragmentu rozgrywki. Barlog odpowiedział na to:

Barlog ukończył całość od początku do końca i wyraził zadowolenie względem zaawansowanych prac nad grą. Oczywiście to nie oznacza, że God of War (PS4) jest gotowe wyjechać do tłoczni, bo do uzupełnienia i dopracowania jest prawdopodobnie jeszcze cała masa elementów, ale dobrze to wróży na przyszłość.

Źródło: Twitter (@corybarlog)

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (24) Skomentuj

Poziom: 13
kamilw29 dodano: 22.12.2016, 18:39
chciałbym pograć w god-a 14 lutego 2017 :)
Poziom: 60
XandeR666 do kamilw29 dodano: 22.12.2016, 18:43
Oczywiste, każdy zaciera ręce na tą grę, ale premiera chyba około 4 kwartału 2017
Poziom: 18
Grzen dodano: 22.12.2016, 18:47
Widzieliście filmik z Karnowskim i takim małolatem co wrzucał rodzinie ? :) Czytając te zminusowane komentarze właśnie tak sobie wyobražam tych ludzi. Nawet wąsik jeszcze im się nie sypnął
Poziom: 45
Kck1ola dodano: 22.12.2016, 19:46
Dobrze to wróży ale nie liczę zbytnio na koniec 2017 roku prędzej wiosna następnego roku.
czarnooo [208.81.64.***] dodano: 23.12.2016, 08:24
Będzie to zagram ale jakoś specjalnego parcia nie mam. Dla mnie najważniejszą grą 2017 jest RDR2, reszta w tyle
Poziom: 32
duxdaro dodano: 22.12.2016, 16:51
Hmm... To przy dobrych wiatrach może zagramy w nowego GoWa na przełomie 2017/18.
Poziom: 17
Avaranche do duxdaro dodano: 22.12.2016, 16:55
Myślę, że jesień 2017 jest najbardziej prawdopodobna.
Poziom: 29
Rogalus do duxdaro dodano: 22.12.2016, 16:56
Komentarz ukryty [Pokaż]
Gracz [91.224.185.***] do Rogalus dodano: 22.12.2016, 17:23

Rogalus napisał:

Ta i to juz spokojnie na Ps5 bankowo,ktore wylezie na premiere Xboxa Scorpio albo zaraz po ha,ha.A za pol roku Ps Pro Next z odtwarzaczem skalujacym filmy do 4k ktory to niby ptzeciez jest tak zbedny,bo nikt nie oglada filmow na plytach ha,ha.
Wow! Ale wypociny...
Poziom: 32
duxdaro do Rogalus dodano: 22.12.2016, 17:24
Piłeś? Nie pisz!
Poziom: 27
axeMaltesse do duxdaro dodano: 22.12.2016, 17:35
Szczególnie, że jest napisane, że premiera w 2017
Poziom: 56
Musiol do Rogalus dodano: 22.12.2016, 17:36
Poziom: 32
duxdaro do axeMaltesse dodano: 22.12.2016, 17:37
To tylko domysły. Nigdzie jeszcze nie podawano nawet przybliżonej daty premiery.
Poziom: 32
sullivan_1989 do Avaranche dodano: 22.12.2016, 23:50
Osobiście obstawiam rok fiskalny 2017, czyli najpóźniej do marca 2018.
Poziom: 29
onez do Rogalus dodano: 24.12.2016, 07:56
Od kiedy God of war wychodzi na xo?
saint anger [82.160.88.***] dodano: 22.12.2016, 17:00
Komentarz ukryty [Pokaż]
Poziom: 40
Cherubinek do saint anger dodano: 22.12.2016, 17:58
Nie mogłeś poczekać z piciem do świąt? :-P Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.12.2016, 17:58
Poziom: 44
kain do saint anger dodano: 22.12.2016, 19:08
Miałeś złe zakończenie bo grałeś na zwykłej 4-ce. Spróbuj na PRO to zobaczysz dobry ending ;)
Poziom: 29
onez do saint anger dodano: 23.12.2016, 22:23
A myśłałem że dopalaczy w święta nie sprzedają :)
Poziom: 25
blue_jack do saint anger dodano: 24.12.2016, 13:57
Ty masz chyba we łbie rzadkie gówn. zamiast mózgu.
Poziom: 37
Sinner1187 dodano: 22.12.2016, 18:47
Mnie najbardziej martwi ze aby spokojnie pograć będzie trzeba mieć ps 4 pro bo na zwykłym gra będzie grywalna jedynie w teorii
Oczywiście mam nadzieję że ten czarny scenariusz nie będzie miał miejsca Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.12.2016, 18:48
carsonix [83.10.43.***] do Sinner1187 dodano: 24.12.2016, 13:57
Grę robi Santa Monica studio, więc o poziom techniczny bym się nie martwił. Na PS4 gra na pewno będzie działać jak należy, a odpalenie jej na PS4 PRO pewnie umożliwi grę powiedzmy w 4K albo 1080p 60fps (na to liczę). Nie martwiłbym się, że na zwykłym PS4 gra będzie klatkować. SM to zbyt poważne studio, żeby odwalić lipę.
Poziom: 25
blue_jack dodano: 24.12.2016, 14:03
A wie koś coś może o DEEP DOWN???Bo niby przedłużyli nazwę a o grze nic nie słychać :/czekać czy się wy.ebać :) Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.12.2016, 14:04
Poziom: 29
Anonym dodano: 25.12.2016, 22:41
Już się zastanawiam kto zginie pierwszy.