7924V

12 ofert świątecznych 2016 - dzień #10

Encyklopedia: Grand Theft Auto V   Tagi: grand theft auto V playstation 4 promocja rockstar games

12 ofert świątecznych 2016 - dzień #10

Dziesiątą ofertą świąteczną jest nieśmiertelne i nadal niesamowicie popularne Grand Theft Auto V (PS4) wraz z dodatkowymi pakietami gotówki do GTA Online.

Dziesiątą ofertą świąteczną jest:

Przypominamy, że oferty będą zmieniać się co 48 godzin aż do 23 grudnia. Lista wcześniejszych ofert:

  1. Rise of the Tomb Raider - 124 zł
  2. Fallout 4 - 99 zł
  3. Dishonored II - 145 zł
  4. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - 114 zł
  5. Battlefield 1 - 169 zł
  6. Uncharted 4: Kres Złodzieja - 99 zł
  7. Titanfall 2 - 124 zł
  8. Call of Duty: Infinite Warfare - 189 zł
  9. FIFA 17 - 169 zł
Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (22) Skomentuj

Tommaso [46.134.137.***] dodano: 19.12.2016, 14:31
Liczylem na 99. multi mnie w zupelnosci nie interesuje. Szkoda. Moze final bedzie w fajnej cenie - 149 / 169.
Poziom: 26
SFU666 dodano: 19.12.2016, 14:35
No i za tyle to mi pasuje.
Poziom: 28
sector dodano: 19.12.2016, 14:23
To chyba pierwsza oferta, która jest TAŃSZA od używki w pudełku :) Z tą różnicą, że pudełko GTA V można po pół roku sprzedać praktycznie za tą samą kasę :)
Aszx [213.205.194.***] do sector dodano: 19.12.2016, 14:29
Nowka w UK po 25 . Na ps4 jeszcze nie Gralam w gta v takze dzisiaj wypad do sklepu Bo cena w promocji ta sama. .
Poziom: 15
Agent47 do sector dodano: 19.12.2016, 15:22
Chyba żartujesz, kupiłem używkę za 100zł w zeszłą jesień, wystarczy tylko obserwować OLX.
Poziom: 26
actchris do sector dodano: 19.12.2016, 16:04
Rise of the Tomb Raider - to też jeszcze trzyma cenę w pudełkach.
Poziom: 18
Ortalion do sector dodano: 19.12.2016, 16:39
GTA trzyma cenę około 125-150zł chyba, że ktoś się nie zna to sprzedaje. Swoją drogę jest to niezły fenomen :) Ja swoją sprzedałem niedawno za 150zł :)
Poziom: 32
krix dodano: 19.12.2016, 18:47
Wysoka cena się trzyma tak długo bo gta pięć jest grą na widok i słuch której "dwunastoletni" gracz "robi w gacie".
Poziom: 30
assassin1044 dodano: 19.12.2016, 14:47
Jak na gre z 2013 to cena nieźle sie trzyma
Poziom: 32
porckypizgus do assassin1044 dodano: 19.12.2016, 18:56
Bo GTA V nie ma konkurencji. A szkoda. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.12.2016, 18:56
Poziom: 18
Kicius_PL dodano: 19.12.2016, 14:55
Okazję, jeżeli chodzi o GTAV to ja miałem kilka miesięcy temu kiedy udało mi się przypadkiem trafić w lombardzie za uwaga... 35zł ! pudełko i płyta w idealnym stanie! Mały lombard i ktoś wyceniając chyba pomylił z GTAIV na PS3 albo nie wiem jak to wytłumaczyć, oczywiście kupiłem bez zastanowienia i na drugi dzień sprzedałem za 125zł :P Grę przeszedłem na PS3, wersja na PS4 bardzo mnie rozczarowała, wg mnie bardzo mała różnica między starą, a nową generacją (detale) tym bardziej nie rozumiem fenomenu i tej chorej wysokiej ceny tak starej już gry, która docelowo tworzona była na poprzednią generację. w mojej opinii nie jest wcale taka doskonała, przeszedłem raz, po jakimś czasie zrobiłem drugie podejście, ale po kilku misjach odpuściłem, bo czar prysł. Uważam, że cena GTA powinna być już minimum połowę niższa niż to z czym mamy do czynienia zarówno na rynku wtórnym jak i nowe egzemplarze, ale to tylko moja opinia.
Jano [83.238.156.***] do Kicius_PL dodano: 19.12.2016, 19:52
ok mogła Ci się ta gra nie podobać i w ogóle Twoje prawo choć ja uważam że to jedna z najlepszych gier jakie ostatnio wyszły . Ale masz chyba coś konkretnie z oczami skoro piszesz ze różnica między ps3 a ps4 jest bardzo mała .....Jest spora i to widać gołym okiem . Jeśli widziałeś tylko szczegóły to leć do okulisty :)
Gościu [95.91.225.***] dodano: 19.12.2016, 20:47
Niedawno była w promocji za 29€ w saturn.de wiec tutaj szału nie ma.
impu [79.191.24.***] dodano: 19.12.2016, 20:51
Mam pytanie. Jak w ogóle z graczami na multi ? Dużo osób ? Ludzie grają na publicznych serwerach randomowo ?
Poziom: 15
Agent47 dodano: 19.12.2016, 15:20
Rok temu kupiłem i mam nadal pudełk0 - zapłaciłem gościowi z OLX 100zł, także uważam tę ofertę PS Store za świąteczny żarcik
Poziom: 39
mravg do Agent47 dodano: 19.12.2016, 21:02
Szczęściarz!
Przyznam ze GTA V trzyma cene i 100 (nawet jesli z drugiej reki) to uwazam ze byla dobra okazja.

Ja kupilem akurat nowke w promo za 139pln i nie zaluje ani zlotowki wiec ta oferte dla osob ktore i tak gry nie zamierzaja sprzedawac i nie zalezy im na pudelku z mapa Los Santos uwazam za calkiem OK propozycje cenowa.

Poziom: 32
BillyRubin dodano: 19.12.2016, 14:49
wow. niezłe zaskocznie.

btw. przypomina sobie ktoś jakakolwiek inna grę, której cena tak stoi w miejscu? każda inna byłaby w tym momencie za 60zł
Olun [37.128.89.***] do BillyRubin dodano: 19.12.2016, 14:55
Skyrim (gra z 2011)... Poza tym jeszcze pierwsze CODy trzymaly wysoka wartosc, ale przez to ze zaczely wychodzic co chwile nowe to juz tak nie jest
Poziom: 23
sarinek do BillyRubin dodano: 19.12.2016, 16:45
Dark soulsy
Poziom: 19
manonfire do BillyRubin dodano: 19.12.2016, 23:58

BillyRubin napisał:

wow. niezłe zaskocznie.

btw. przypomina sobie ktoś jakakolwiek inna grę, której cena tak stoi w miejscu? każda inna byłaby w tym momencie za 60zł

Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Oryginalna pudełkowa wersja cały czas kosztuje duże pieniądze, choć gra starsza od torfu. Przy czym warta każdej wydanej na nią złotówki. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.12.2016, 00:03
Poziom: 29
sidCorey dodano: 20.12.2016, 02:07
Jak na razie to posiadam już wcześniej z tej świątecznej oferty gier 6, a kupiłem do tej pory 2.
Jakoś nie skusiłem się na The Elder Scrools V i n Fallout 4.
Zobzaczymy co jeszcze te parę dni nam przyniesie :)
Poziom: 29
onez do sidCorey dodano: 20.12.2016, 11:58
No tym bardziej że Fallout 4 w Biedronce też 99zł w pudełku