11201V

Wszystkie problemy z PS4 Pro na jednym wideo

Tagi: playstation 4 playstation 4 pro wideo

Wszystkie problemy z PS4 Pro na jednym wideo

Nie ma sprzętu bez wad. PlayStation 4 Pro mimo pozycjonowania jako produkt segmentu premium również się ich nie wystrzega. Crowbcat, którego możecie znać z gorzko komentujących montaży wideo postanowił tym razem zabrać się za nową konsolę Sony.

Zebrał on materiały wideo dokumentujące wszystkie problemy jakie mają ludzie z PS4 Pro na pokładzie. Niedziałające od premiery układy APU, artefakty graficzne, migoczący obraz, sprzęt chodzący niczym silnik odrzutowca, nie reagujące przyciski. I wiele więcej.

Oczywiście każdy nowy sprzęt cierpi na jakieś choroby wieku dziecięcego, ale zasadnym pozostaje pytanie - jak częste są takie problemy i jak później Sony reaguje na nie. Osobiście sam się nie spotkałem z żadnym z problemów, ale negować nie ma tu czego.

Ponadto jeśli jesteście ciekawi naszego zdania na temat PS4 Pro po ponad miesiącu użytkowania - wkrótce pojawi się odpowiednio długi tekst.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (77) Skomentuj

Poziom: 32
slonik666 dodano: 18.12.2016, 12:50
Brawo dla Pana Redaktora za ten news, naprawde.

Ale z tym premium to troche lekka przesada :p
Poziom: 43
kain dodano: 18.12.2016, 13:54
Facet kupił po prostu wadliwy egzemplarz - każdemu może się przytrafić - to przecież elektronika. Nie wierzę że nie wymienią na nowy
Poziom: 26
Andy dodano: 18.12.2016, 14:57
A Kaczmar mówił, że to jego mama odkurza. -_- Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.12.2016, 14:57
Poziom: 38
voic3d dodano: 18.12.2016, 15:37
to ja pokażę te problemy na jednym zdjęciu

Zenek [31.0.67.***] dodano: 18.12.2016, 16:05
Mam to samo co na filmie od 2min do 2:20s
Poziom: 13
Big Jack dodano: 18.12.2016, 16:07
Opisane wyżej problemy na szczęście mnie nie spotkały (jak narazie)
Samą konsole oceniam jako bardzo dobrą chociaż to typowa zapchaj dziura do następnej generacji.
Sony samo widzi, że ludzie narzekają od dłuższego czasu na małą moc ps4 i krzyczą, że nawet nie ma fhd/60 fps stąd lekko ulepszona wersja bo na nową generację i za wcześnie i kasy brak.
Brak możliwości odtwarzania filmów UHD nie uważam za coś złego.
Filmy są drogie, jest ich mało a jeszcze mniej ludzi ma tv 4K.
prazony ziemniaczek [109.78.33.***] dodano: 18.12.2016, 17:29
Ja mam identyczne problemy tylko ze z zwyklym PS4 od kiedy go kupilem rok temu. Zwykle przegrzewanie sie konsoli i tyle, trza poczekac z wlaczeniem gry i tyle. 2 rozwiazania - podstawka by postawic konsole w pionie albo chlodzenie wodne :>
wojtoo [89.70.108.***] dodano: 18.12.2016, 18:32
mam od trzech tygodni pro
przeszedłem WD2, CODIW, TF2
Łącznie ok 60h grania
Nie zauważyłem niepokojących objawów
Szum wentylatora jest słyszalny ale nie mam innej wesji zeby porównać, mi nie przeszkadza choć słychać.
Konsola sama zmienia obroty wentylatora,
Naped jest słyszalny ale pojdejrzewam ze w slimie tak samo bo to te same napędy
Crazy_CoCo [31.6.186.***] dodano: 18.12.2016, 18:44
Zlozylem preorder gram od premiery i nigdy nie mialem najmniejszego problemu.Wiadomo ze sie grzeje przy skalowaniu ale nigdy wiatrak az tak nie wariowal. Koles taka kupil od tego jest gwarancja albo on sam ja poprawial. Nie widze tu zadnego problemu a raczej sensacje idioty co chce zablysnac!
Poziom: 12
szakal2300 dodano: 18.12.2016, 17:57
To pssite wrzućcie tą recenzje jak najszybciej bo mam dylemat jaką kupić dla brata na gwiazdke czy slima czy pro!!!
Poziom: 36
kristoffer1979 do szakal2300 dodano: 18.12.2016, 18:05
Jeżeli nie zależy Tobie na pieniądzach to Pro.
Jeżeli zależy ale ma tv 4K to też Pro.
Jeżeli zależy ale nie ma tv 4K i miał w najbliższym czasie nie będzie, to slim.

I po problemie.
Poziom: 12
szakal2300 do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 18:19
Telewizor 4k mam zamiar kupić po nowym roku z HDR!Powiem tak ja mieszkam w Hiszpanii i ps4 pro w media kosztuje z Dishonored 2 389 euro a slim kosztuje od 249euro sama i z grami ponad 300 e wiec jakaś duża różnica to nie jest!!!
Poziom: 53
Assassyn22 do szakal2300 dodano: 18.12.2016, 18:45
No to bierz pro.
Poziom: 36
kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 12:48
Sama konsola jest bardzo cicha, tylko napęd czasami wariuje. Mam wrażenie że chodzi nawet głośniej jak poprzednik. Głównie przy instalowaniu płyty i zaraz po uruchomieniu gry. Poza tym jest cichutko, wiatraka nie słyszę w ogóle. Dwa razy mi się też zdarzyło, że włączając konsolę miałem brak sygnału na tv. Musiałem restartować konsolę żeby załapało. Nie traktuję jej jak sprzęt Premium bo to nadal tania budżetówka, więc cudów się nie spodziewałem. Mam tylko nadzieję, że z czasem jej moc będzie na poważnie wykorzystywana, bo na razie nie jest.
Poziom: 38
Artik do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 13:09
Posiadam PRO może 5 tyg. więc mogę coś napisać.
TV FHD, skończone na niej Dishonored 2, Rise of the Tomb Raider.
Pogrywałem dla testu w Fallout 4, The Division, Dying Light Enhanced Edition, FarCry 4, Deus Ex: Rozłam ludzkości, TLoUS.
Żadnych problemów, nawet najmniejszych. Konsola działa ciszej niż moja poprzednia PS4 i jest praktycznie niesłyszalna.
Poziom: 26
turbopuszek do Artik dodano: 18.12.2016, 19:34
U mnie to samo..gry działają lepiej a przynajmniej większość tych które gram..konsola działa ciszej niż zwykła ps4 którą miałem. Oczywiście zdarzają się głośniejsze momenty ale to zwykle przy odczycie czegoś z płyty i to przez krótką chwilę tylko i to przy bardzo małym procencie gier. Różnica w grafice jest w niektórych grach większa w niektórych mniejsza ale np przy ogrywaniu teraz ARK na pro widzę znaczącą różnicę w oprawie
Poziom: 28
Radical dodano: 18.12.2016, 12:44
Dla mnie zwykle ps4 fat jest glosne ale pro widze chodzi jak odkurzacz :)
Poziom: 27
OGRY1978 do Radical dodano: 18.12.2016, 12:49

Radical napisał:

Dla mnie zwykle ps4 fat jest glosne ale pro widze chodzi jak odkurzacz :)
Nie pocieszaj się ;)Tak działa wadliwe PRO.Normalnie śmiga połowę ciszej od FAT
Poziom: 27
OGRY1978 do Radical dodano: 18.12.2016, 12:51
https://youtu.be/sTyXD81KZXo
Poziom: 9
sirczarny do OGRY1978 dodano: 18.12.2016, 13:01
Dlatego kupilem slima zamiast PRO, poczekam na ps5 , czemu? bo PRO nie wniesie zadnej rewolucji, pamietajmy ze to ten sam ekosystem co zwykla ps4 a to oznacza 49 mln sztuk ? chyba byli by skonczonymi burakami jakby odcieli sie nagle od ps 4 na rzecz ps pro. wiec wydaje mi sie ze to tylko tak na szybko skleili PRO by bylo cos do powiedzenia na temat 4 K
Poziom: 17
bzzz do OGRY1978 dodano: 18.12.2016, 13:19
Też mi się tak wydaje. Zresztą dźwięki nagrywane w chu..wej jakości, albo z "wsadzonym" do konsoli mikrofonem nie oddają rzeczywistości. To samo można uzyskać kładąc komórkę z włączonym nagrywaniem bezpośrednio na laptopie przy obciążonej grafie. Na RotTR pojawiające się linie to problem raczej z samą grą. Kiedyś na wieśku 3 wcinało mi dialogi i muzykę po update'cie, a pomogło zwykłe "rebuild database" w bezpiecznym trybie. Migające ekrany to pewnie problem z tv 4K i HDCP czyli do ogarnięcia w jakimś kolejnym patchu. Co do wyłączania się to nie mam pomysłu, ale wysłałbym do serwisu. Trochę przesadzone to, ale dobrze wiedzieć.
Poziom: 32
WirtualView do OGRY1978 dodano: 18.12.2016, 14:49
Mój Fat nie działa tak głośno w BF1. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.12.2016, 14:52
Poziom: 22
nofink do Radical dodano: 18.12.2016, 15:23
Przeciez to jest jakis wadliwy egzemplarz. Sprawnego pro nie slychac w porownaniu do starego ps4
Poziom: 27
OGRY1978 do sirczarny dodano: 18.12.2016, 19:51

sirczarny napisał:

Dlatego kupilem slima zamiast PRO, poczekam na ps5 , czemu? bo PRO nie wniesie zadnej rewolucji, pamietajmy ze to ten sam ekosystem co zwykla ps4 a to oznacza 49 mln sztuk ? chyba byli by skonczonymi burakami jakby odcieli sie nagle od ps 4 na rzecz ps pro. wiec wydaje mi sie ze to tylko tak na szybko skleili PRO by bylo cos do powiedzenia na temat 4 K
jeżeli nie przemawia za tobą lepsza ostrość i wygładzanie to pamiętaj, że PRO to również lepsza jakość VR
Lulu [46.134.117.***] dodano: 18.12.2016, 20:20
Powiem tak bo mam dobry tv 4k z HDR jak i ps4 pro na które się przesiadlem ze zwykłej, TLOU w natywnym 4K i HDR wygląda super U4 trochę lepiej natomiast gry które nie dostały patcha do pro jak GTA5 wyglądają gorzej niż na tv full HD. Niestety ale to chyba tyle z pro :)
Poziom: 36
kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 13:08
Dodaj jeszcze że brak obsługi filmów w 4K to jakaś porażka i krok niezrozumiały, zwłaszcza że kosztowałoby ich to tylko kilkanaście $ więcej. Wiem że na konsoli się gra, a nie ogląda filmy i sam byłem takiego zdania. Ale kupując tą konsolę, podświadomie skierowałem się do działu z filmami i chętnie wziąłbym 2-3 filmy żeby móc zobaczyć jak to prezentuje się naprawdę w domu. Niestety Sony stwierdziło, że jak chcę oglądać filmy to muszę kupić Xboxa i chyba tak zrobię bo to najtańszy odtwarzacz na rynku i w dodatku bardzo dobry. Zły ruch dziadki z Sony. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.12.2016, 13:08
Poziom: 56
Musiol do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 13:17

kristoffer1979 napisał:

Niestety Sony stwierdziło, że jak chcę oglądać filmy to muszę kupić Xboxa i chyba tak zrobię bo to najtańszy odtwarzacz na rynku i w dodatku bardzo dobry. Zły ruch dziadki z Sony.
Nie, Sony wychodzi z założenia,że jeśli chcesz odtwarzacz UHD, to masz czekać na 2017 i kupić od nich hi-endowy sprzęt. Dlatego PS4 Pro nie ma obsługi UHD - by nie robić konkurencji własnemu sprzętowi. Jakkolwiek ludzie tego nie będą oceniać.
Poziom: 36
kristoffer1979 do Musiol dodano: 18.12.2016, 13:30
Tak tylko fanów danej marki, którzy czekają to ma dzisiaj tylko Apple. Cała reszta wybiera tu i teraz, po cenie albo jakości. Już widzę te tłumy ludzi, którzy czekają na ich odtwarzacz UHD. Oni na tym akurat rynku są mocno do tyłu. Jako niemal pionierzy blu-ray zaspali i nie ma żadnej gwarancji, że ich odtwarzacz będzie jednym z najlepszych, czy też jednym z najtańszych. Poza tym wiele osób chce mieć dzisiaj sprzęty multimedialne, wszystko w jednym, a nie 5 pudełek obok tv. Podejrzewam, chociaż pewności nie mam, że jesienny skok sprzedaży Xboxa, ma związek właśnie z odtwarzaniem filmów UHD.
Poziom: 56
Musiol do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 13:34
Na 100% nie będzie najtańszy, bo Sony przestało mierzyć w segment low-end (poza konsolami).

Inna sprawa jest taka, że po prostu firmy odchodzą od fizycznych nośników i jak najszybciej chcą przejść do streamingu i usług, a tu Sony akurat ostro działa by nie być w tyle.

A i nie zdziwię się gdy za rok PS4 Pro dostanie aktualizację OS dzięki której odpalimy filmu UHD.
Poziom: 38
Artik do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 13:39
Sony nie dało napędu 4K Ultra HD Blu-ray, bo mają swoje stacjonarne które chcą by ludzie kupowali.
MS nie produkuje innych UHD wiec dali do swojej konsoli.
PRO używam tylko do gier i nie zapuszczam na niej filmów, ale twierdzę że napęd UHD powinien być.
Poziom: 32
slonik666 do Musiol dodano: 18.12.2016, 15:28
Specjalista nie jeste ale naped ktory otwarza UHD nie rozni sie tylko softem. Tak wiec tego softowo sie nie da zrobic.

Zreszta sony wie najlepiej co dla ciebie jest najlepsze.
Brak UHD i wstecznej kompatybilnosci no bo nikt tego nie potrzebuje, a za rok wypuszczanie stacjonarnego otwarzacza UHD za pewnie niemala kase i pompowanie w Playstation Now ze starociami za chore ceny ...
Czysta hipokryzja i tyle.
Poziom: 36
kristoffer1979 do slonik666 dodano: 18.12.2016, 15:35
Wstecznej kompatybilności nie da się zrobić ot tak, nie podnosząc znacznie ceny konsoli. Bardzo dobrze, że jej nie ma. Rz że nie mam zamiaru z tego powodu płacić 100 $ więcej za sprzęt. A dwa, to jak już mam wrócić do jakiegoś klasyka to wolę go w formie zremasterowanej bo w pikselozę, 720p i rozmazany obraz, już się w życiu nagrałem i mam dosyć. Nawet na Xboxie każdy tytuł jest przenoszony osobno i muszą w to włożyć sporo pracy. Im się akurat nie dziwię, skoro exów mają jak na lekarstwo to muszą dać jakieś złudzenie swoim fanom, że mają w co grać. Polowa newsów jakie dotyczyły Xboxa w tym roku, dotyczy gier z poprzedniej generacji. Taki smutny fakt. Zapowiedzi jakie mają na najbliższe lata, można policzyć na palcach jednej ręki i dotyczy to gier, które zapowiedzieli jeszcze przed startem konsoli. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.12.2016, 15:36
Poziom: 56
Musiol do slonik666 dodano: 18.12.2016, 16:00
Uważałeś też pewno, że HDR w starej PS4 nie będzie działało. Tak sobie tylko zgaduję...
Poziom: 17
bzzz do slonik666 dodano: 18.12.2016, 16:09
O co ten ból dópy. Nikt ci nie każe kupować pro. Mnie jak i gro innych ludzi to nie boli. Zresztą jak jesteś takim zboczecem UHD to oglądaj to na właściwym sprzęcie a nie budżetowym. Jak chciałbyś pograć w gry z poprzedniej generacji to nie trzeba było sprzedawać poprzedniej konsoli. U mnie stoi nadal X360 z pokaźna kolekcja gier, ale jakoś nie zawracam sobie nim głowy.
Poziom: 32
slonik666 do Musiol dodano: 18.12.2016, 17:29
No ten HDR w starej PS4 to do czego do 5 gier na krzyz ? Wepchany na sile zeby placzu nie bylo i tyle.
HDR zawsze bedzie towarzyszyc technologii 4K.
Dali HDR do starej konsoli a wywalili optyczne wyjscie w slimce. No bo sony jakby czegos nie zjebalo to by sie nie nazywalo sony.
Poziom: 53
Assassyn22 do kristoffer1979 dodano: 18.12.2016, 17:30
No, ale jednak 50% userów skorzystało ze wstecznej, wiec jednak kogoś ona interesuje :)
Poziom: 39
Saqurado do Musiol dodano: 18.12.2016, 20:32
ale wiesz, że hdr idzie w parze z rozdzielczością wiec to takie bieda hdr. Zresztą na pro też nie ma za wiele natywnego 4k, więc i tam póki co kolory są naciągane razem z rozdzielczością.
ps4man [37.47.30.***] dodano: 18.12.2016, 13:52
Komentarz ukryty [Pokaż]
seba [78.28.30.***] do ps4man dodano: 18.12.2016, 21:16

ps4man napisał:

Filmik po wyżej powinien zdjac klapki z oczu naiwnych ludzi i uswiadomic sobie jakim pro jest dziadostwem z chinskiego bazaru.. no kur... az plakałem ze smiechu na dzwiek tego odrzutowca ! Jak takie cos moze trafiac na sklepowe puki !
dziadostwo te pro jak chu..j
ps4man [37.47.30.***] dodano: 18.12.2016, 13:33
Komentarz ukryty [Pokaż]
koz [78.28.30.***] do ps4man dodano: 18.12.2016, 21:01

ps4man napisał:

Ps4 pro to szmelc nie dawno sprzedalem stara ps4 i co i tak nie kupie tego pro bo po co na 2lata !??? za 2 lata bedzie ps5 a za rok scorpio i co wtedy wszyscy zaczna sprzedawac prosiaki . Teraz pro bez tv 4k nie ma sensu tylko na tv zobaczy sie jakos tam marna roznice w grafice nic wiecej. Pro jest slabe , nie ma co sie oszukiwac niektore smartfony maja lepsze cpu od pro wiec jak mowwie zobaczycie jak za 2lata sprzedacie swoje pro za grosze
sama prawda
Poziom: 17
bzzz do ps4man dodano: 18.12.2016, 21:15
To zmień może jeszcze podpis na NoMorePs4man, bo pachnie hipokryzją hehehe...
Poziom: 17
bzzz do koz dodano: 18.12.2016, 21:21
..a ty koza cicho. bo dziś z PROsiakami w chlewie będziesz spała... mee-e-e-e
F4 [94.2.160.***] dodano: 18.12.2016, 16:14
Ta konsola nie ma problemów, to techjnologiczne cudo :) mam wersję nie chałasującą, najmocniejsza monsola na świecie!!!
tx [78.28.30.***] do F4 dodano: 18.12.2016, 21:29

F4 napisał:

Ta konsola nie ma problemów, to techjnologiczne cudo :) mam wersję nie chałasującą, najmocniejsza monsola na świecie!!!
cudo troszke za mocno powiedziane ps4 wystarczy napisac
FrogDR [91.222.215.***] dodano: 18.12.2016, 22:36
Tez jeszcze nie napotkalem zadnych problemow. Konsola cichutka tyle ze nie gram w 4K...
citek [78.131.236.***] dodano: 19.12.2016, 02:02
moje ps4 pro tez ciche prawie niesłyszalne na grach bez wsparcia czyli tych ze standarowej wersji dopiero jak sie odpali gre ze wsparciem ps4pro jest głośniej ale i tak ciszej od starej wersji premierowej,nawet myslalem ze wiatrak uszkodzony bo praktycznie nic nie slychac i puki nie odpalilem gier ze wsparciem byla nieslyszalna
niewiem [79.184.6.***] dodano: 18.12.2016, 21:30
O proszę, nawet mój filmik w tej kompilacji się załapał. Moja po nowym roku jedzie na gwarancję, bo o ile na grach nie pod pro działa cichutko to na grach pod pro np Mafia 3 czy Uncharted 4 działa momentami głośno. Zobaczymy co Sony zrobi.
citek [78.131.236.***] do niewiem dodano: 19.12.2016, 02:05
nic bo wszystko w porzadku odeśle ta sama konsole niektóre gry wymuszają głośna prace zwłaszcza uncharted 4
Poziom: 18
IC dodano: 19.12.2016, 06:44
Co ja mogę powiedzieć, wczoraj w FFXV pierwszy większy labirynt w podziemiach z głównej linii fabularnej najpierw załadował się tak , że drzwi nie było, przechodziłem przez kraty a kompani zostali na początku drogi. Raz widziałem też magitek engine który pojawił się nade mną , zaczął mrygać cały i w takich skokach poleciał do przodu. Raczej nazwałbym to winą gry. Edytowano 2 razy. Ostatnio: 19.12.2016, 06:45
Poziom: 23
robson44 dodano: 18.12.2016, 15:40
Od siebie dodam, że załączony do PRO kabel HDMI jest jakiś dziwnie nowoczesny (albo to mój TV już stary). Konsola nie wyświetlała przez niego obrazu, pomogło dopiero wymiana kabla na HDMI 1.4, uruchomienie konsoli w trybie awaryjnym i zmiana HDCP na wersję 1.4. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.12.2016, 15:41
Poziom: 13
borys1975 do robson44 dodano: 19.12.2016, 08:37
robson ja i kilku moich kolegów mieliśmy fabrycznie walnięte kable w zestawie raz działały raz czarny obraz ......
Poziom: 19
Garry dodano: 19.12.2016, 09:49
Śmierdzi prowokacją microsoftu :D
Moje PS4Pro całe szczęście sprawuje się dobrze.
Choć z drugiej strony więcej uwagi poświęcam PS3, więc czwóreczka, jakoś szczególnie katowana nie jest :)
Poziom: 27
prime27pl dodano: 19.12.2016, 09:56
No zebraliście samych pechowców i nolife którzy cioraj po 20/24 i jeszcze pechowców co im sie trafił wadliwy towar.Teraz pokarzcie resztę której konsola działa .Guzik prawda z tym hałasem .
Poziom: 17
bzzz dodano: 19.12.2016, 10:26
Po lekturze na reddicie, stwierdzam to samo. Autor ma opinie narzekacza. Prawdopodobnie to samo co niejaki CrapGamer - czyli nie ma co się przejmować.
Poziom: 56
Musiol do bzzz dodano: 19.12.2016, 10:51
Wait, zestawiłeś CrowbCata z CrapGamerem? Serio?
citek [78.131.236.***] dodano: 19.12.2016, 13:08
tu przyklad ze można czyscic bez rozkrecania
citek [78.131.236.***] dodano: 19.12.2016, 13:09
http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/47/ps4-pro-mozna-przeczyscic-bez-naruszania-gwarancji
krzys39 [82.160.88.***] dodano: 19.12.2016, 13:12
za rok slimki beda za 699 zl:D
Poziom: 7
Tidusos dodano: 19.12.2016, 13:47
Jak dla mnie kolejny news którym zaczynacie niepotrzebną gównoburzę. Ja nie uświadczyłem żadnego problemu z tych, a ten kupił wadliwy egzemplarz i płaczę na swoim kanale Youtube.

Poza tym konsola musi też mieć trochę miejsca żeby oddychać, tak samo jak każdy inny sprzęt a dużo osób o tym zapomina i po prostu wpycha konsolę gdzie popadnie byleby gdzieś leżała.

A jeżeli chodzi o większe obroty wiatraków w bardziej wymagających grach...... Serio ? myślicie że jakiś chomik siedzi w środku i dmucha w podzespoły ? gdzieś to ciepło musi uchodzić a jak nie uchodzi całkiem to wiatraki muszą pochodzić głośniej żeby z konsoli nie zrobiło się
Cordon Bleu.

Kolejna rzecz narzekanie na wsteczną kompatybilność..... szczerze ? Mało wam gier ? Poza tym poprzednie generacje konsoli kosztują obecnie grosze więc to nie jest taki duży problem kupić starą konsolę.
Z tym 100 dolarów więcej za sprzęt który by obsługiwał kompatybilność z PS3 nie chodzi wcale o same podzespoły ale o to że PS3 miał pokręconą architekturę, i musieli by wydać sporo pieniędzy i zaangażować sporo ludzi żeby stworzyć taki emulator na PS4, więc to się zwyczajnie nie opłaca.

Wymienianie pasty ? Chyba sobie ktoś Kpi, konsole powinno się traktować jako zamknięty system, jaki jest sens kupować konsolę jeżeli zaraz będziesz ją rozbierać żeby wymienić pastę. Trochę mija się to z celem.

Reasumując, kolejny temat gównoburza, fajne to bo klikalne i zawsze się uda napuścić paru ludzi na innych ale nic więcej. Niektórzy użytkownicy sprzętów elektronicznych są w tych czasach lekko nadwrażliwi, kiedyś to było nie do pomyślenia żeby stać przy konsoli i mierzyć decybele.
Poziom: 16
rabin2 dodano: 18.12.2016, 17:50
Mam wersję pro od premiery i wersję fat czyli zwykła również od premiery. Każda z nich działa dobrze i nie mam problemów, ale z tym, że pro działa ciszej od wersji fat się nie zgodzę. Moja wersja działa głośniej i przy niej bym nie spał nawet na trybie czuwania.
Matt [94.254.179.***] do rabin2 dodano: 19.12.2016, 11:06
Także mam obie od dnia premiery i u mnie pro działa bezszelestnie, a fat jak się zagrzeje to jak odkurzacz. Jak widać zależy jak kto trafi ... loteria
krzys39 [82.160.88.***] do Matt dodano: 19.12.2016, 12:06
ludzie sie ciesza ze ciche poczekajta jak sie wentylatorek zacznie pierdziec jak odkurzacz :D kwestia roku
Poziom: 38
Artik do krzys39 dodano: 19.12.2016, 12:50
Idąc tym tokiem myślenia, to w każdym sprzęcie prędzej czy później wymienisz wentylator i tak jest.
Obojętnie czy PC stacjonarny, laptop czy konsole.
Mam jednak wrażenie że w PS4/PRO wentylator jest nazwę to bardzo oszczędny. Przecież można zaprojektować tak, by wsadzić coś większego a z mniejszymi obrotami.
Po przeszło miesiącu konsola jest naprawdę bardzo cicha przynajmniej w grach FHD. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.12.2016, 12:51
citek [78.131.236.***] do krzys39 dodano: 19.12.2016, 13:06
nie zacznie a ponadto ps4 pro ma zdejmowana obudowę-górna bez utraty gwarancji gdzie jest dostęp do wentylatora gdyz jest ta obudowa nie przykrecona tylko wciskana na klipsach mozna to sobie smialo wyszukac w sieci ,jest to pierwa konsola ktora mona sobie w srodku czyscic
Poziom: 18
IC do Artik dodano: 19.12.2016, 13:32
w jakie gry grasz na ps4 pro?
Poziom: 38
Artik do IC dodano: 19.12.2016, 13:43
Jak pisałem już skończyłem na niej Dishonored 2 i Rise of the Tomb Raider. Teraz postanowiłem odświeżyć sobie TLoUS.
Uruchamiałem dla sprawdzenia Deus EX : Rozłam Ludzkości, Fallout4, The Division, Metro Redux, FarCry4, Dying Light Enhanced Edition.
Wszystko na TV FHD.
Poziom: 18
IC do Artik dodano: 19.12.2016, 13:48
Również gram wyłącznie w FullHD ale akurat w inne gry i tak na Bloodborne , PES2k17 i kolekcji Drake'a ps4 pro jest cichutki tak w TitanFall2 (pierwszy praktyczny level) , Ratchet i Clank(planeta z lawą) i w Final Fantasy XV z ustawieniami na jakość obrazu słychać jak silniki pracują. Nie jest to hałas nie do zniesienia szczególnie, że jest to u mnie zagłuszane przez TV ale ją słychać z odległości 3 metrów.
Znawca [185.24.202.***] dodano: 19.12.2016, 15:07
Nie marudzić tylko kupować!
Poziom: 44
Kck1ola dodano: 18.12.2016, 20:07
Czy ktoś z tutaj piszących że pro chodzi ciszej od PS4 wymieniał w tejże konsoli pastę odprowadzającą ciepło z procesora?
Raczej nie u mnie chodzi jak nówka.
Poziom: 11
slawku2 do Kck1ola dodano: 18.12.2016, 20:14
Kolega sugeruje wymianę takiej pasty?
Poziom: 27
OGRY1978 do Kck1ola dodano: 18.12.2016, 20:18

Kck1ola napisał:

Czy ktoś z tutaj piszących że pro chodzi ciszej od PS4 wymieniał w tejże konsoli pastę odprowadzającą ciepło z procesora?
Raczej nie u mnie chodzi jak nówka.
Nie, ale moja ps4 od dnia premiery pracowała o wiele głośniej od premierowej Pro.
Poziom: 44
Kck1ola do OGRY1978 dodano: 19.12.2016, 19:34
Może wada moja nówka nie czytała co drugiej płyty.
Wymiana i po sprawie.
Poziom: 44
Kck1ola do slawku2 dodano: 19.12.2016, 19:35
Jak najbardziej ale sprawdź czy nie stracisz gwarancji ja robiłem po.
Kanek [47.20.250.***] dodano: 21.12.2016, 02:43
Kupiłem pro wyłącznie dla VR,i nie żałuję,szybkie ladowanie ,gry lepiej wyglądają,bardzo cicha w porównaniu z poprzedniczka,itp .Jestem zadowolony,co do filmiku to trafiłeś wadliwy sprzęt,reszta to ściema.Co do odtwarzania filmów 4k to takie odtwarza np przez netfliks.Problem tego forum polega na tym że ludzie wypowiadają się o czymś z czym nie mieli styczności np.VR czy same pro
do znawców [78.11.173.***] dodano: 21.12.2016, 03:07
Poczekaj jeden z drugim 6 9 miechów niech podejdzie kurzem to usłyszysz jaka jest cichutka hahaha banda naiwniaków
Poziom: 30
MateoChoski dodano: 21.12.2016, 11:12
Kur.. ten PRO chodzi jak odkurzacz jakiś. Normalnie nie do wytrzymania jest słuchając tego.. Współczuję właścicielowi.