11483V

Roczna subskrypcja PlayStation Plus w niższej cenie

Tagi: playstation plus promocja ps store psn

Roczna subskrypcja PlayStation Plus w niższej cenie

Niegdyś opcjonalna usługa, dziś praktycznie niezbędna - PlayStation Plus w końcu jest tańsze! Roczna subskrypcja trafiła na przecenę, ale spieszcie się, bo nie będzie to trwało w nieskończoność!

Całę 20% taniej można zakupić subskrypcję PlayStation Plus na rok w PS Store. Daje to cenę 156 zł za 12 miesięcy. Promocja trwa do 23 grudnia.

Oferta promocyjna jest kierowana tylko dla osób, które nie mają aktywnej usługi PlayStation Plus.

Przypominamy, że grudniowa oferta PS+ obejmuje:

PS4:

PS3:

PS Vita:

Źródło: PlayStation Store

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (65) Skomentuj

Poziom: 18
masquamacus dodano: 16.12.2016, 18:22
ale są uje, ja przedłużałem miesiąc temu. Gdyby nie to multi...
esc [193.34.52.***] dodano: 16.12.2016, 18:25
Niestety jak ktoś już posiada plusa to nie da się kupić...
Poziom: 19
Saymon22PL dodano: 16.12.2016, 18:27
Z tą grudniową ofertą to nie mają się czym chwalić.
Poziom: 27
AdWolf dodano: 16.12.2016, 19:10
Niestety TYLKO do użytkowników nie posiadających aktualnie PSPLUSa
Poziom: 22
N0V4K dodano: 16.12.2016, 18:45
płacaenie za mutli... szkoda słów, nawet gdybym to jakoś przełknął to pewnie jest dużo takich osób jak ja.

Czyli gram max kilka razy w miesiącu jakieś krótkie sesje, gdzie ledwo mam czas na ukończenie singla, a w multi chętnie bym się chwilę zabawił, ale zwyczajnie nie opłaca mi się to.
Poziom: 26
turbopuszek do N0V4K dodano: 16.12.2016, 19:31
No niestety tak już jest..gdyby nie multi w które ciągle gram to plusa w tym roku pewnie bym kupił tylko jak 2k16 dawali bo tak to praktycznie same indyki których nie lubię..no i magica jeszcze była to też całkiem spoko. Na rok nigdy nie kupowałem bo gdyby coś z konsolą się stało to abonament by się tylko marnował więc wolę już na te 3 miechy chociaż drożej wychodzi..
Ale i tak gdyby nie konieczność żeby grać w multi to plus w tym roku pewnie miałby mały odsetek kupna
Petri [83.142.196.***] dodano: 16.12.2016, 20:02
Taniej wychodzi wykupować 14 dni za 2zł na allegro.
Poziom: 38
Bargi dodano: 16.12.2016, 18:18
Czyżby promocja nie dotyczyła subskrybentów? U mnie opcja kupna PS+ w tej cenie jest niedostępna.
epiotrek [77.65.95.***] do Bargi dodano: 16.12.2016, 18:22
Tez nie moge kupic. Jako powod podaja ze mam juz subskrypcje ktora wygasnie w maju 2017...
Bobik [37.47.19.***] do Bargi dodano: 16.12.2016, 18:22
Potwierdzam. U mnie to samo.
Poziom: 27
OGRY1978 do Bargi dodano: 16.12.2016, 18:37
Niestety to prawda :(
Poziom: 29
assassin1044 do Bargi dodano: 16.12.2016, 18:55
Ku*wa
Poziom: 38
Bargi do OGRY1978 dodano: 16.12.2016, 20:08
To jest skandal...
Poziom: 27
KrisPora_PL dodano: 16.12.2016, 20:12
Przepraszam, że zapytam " ... przedłużyć....doliczone do obecnie opłaconego czasu...", a na koniec tekstu "oferta jest kierowana dla osób, które nie mają aktywnej usługi PS Plus". No to jak jest przedłużyć czy aktywować?
Poziom: 21
TataDominika do KrisPora_PL dodano: 16.12.2016, 20:19
Za tak debilnie napisanie newsa powinni Panu Danielowi podziękować za współprace ,naprawdę to się nadaje do szkoły dziennikarskiej jak nie pisać ... Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.12.2016, 20:21
Poziom: 4
Doktorek760 dodano: 16.12.2016, 20:42
Ją też nie mogę kupić w promocji choć ps+ nie mam od trzech miesięcy, brałem ten za złotówkę.
Kama [82.25.122.***] dodano: 16.12.2016, 18:15
Ok ale to jest dla tych co juz maja plus a czy tylko dla nowych uzytkownikow?
Poziom: 23
Michal Z do Kama dodano: 16.12.2016, 20:43
"Oferta promocyjna jest kierowana tylko dla osób, które nie mają aktywnej usługi PlayStation Plus."
Niko [31.178.20.***] dodano: 16.12.2016, 21:42
O co ta piana. Na allegroszu Jest Za 170 BEZ PREMIUM I Innych ograniczen
Gracz [212.59.226.***] dodano: 16.12.2016, 18:28
Ja dziękuję za takie promocje mam za free ps+. Zakładam konta co 14 dni + 2 dni do przetestowania tak, że mam gdzieś takie promo - CEBULA MODE ON :)
Poziom: 14
mobor do Gracz dodano: 16.12.2016, 21:37
tak się nie ciesz bo za takie coś dają bany na IP.... ja tego nie praktykowałem ale na drugiej konsoli w domu używane były takie konta....
Gracz [212.59.226.***] do Gracz dodano: 16.12.2016, 21:56
Widzę, że minus-ki dostałem od tych co "płaczą" @mobor bany dają tym co kupili konta od ruskich ze skradzionych kart płatniczych - zresztą jak tak jest to zobacz sobie na alledrogo około 3 tyś osób kupiło konto za ~zeta i ile się posypało banów ?? :)
Poziom: 28
Tranzts dodano: 16.12.2016, 18:46
Jaka wieś. Ci co są zainteresowani to i tak już mają wykupionego plusa. Kiedyś normalnie dawali promo dla każdego. Po prostu $wietna oferta
Marian [94.254.129.***] do Tranzts dodano: 16.12.2016, 18:56
Mam pytanie. Jutro kończy mi się plus, wiem że żona kupiła mi pod choinkę plusa na rok za ok 195 zł. Czy jak wpisze kod to zapłacę normalną cenę czy zostanie mi różnica kasy?
FISHER [94.254.163.***] do Marian dodano: 16.12.2016, 20:07
Ty żartujesz z tym pytaniem prawda?
Poziom: 23
Michal Z do Marian dodano: 16.12.2016, 20:44
"Oferta promocyjna jest kierowana tylko dla osób, które nie mają aktywnej usługi PlayStation Plus."
Poziom: 38
Bargi do Michal Z dodano: 16.12.2016, 20:46
Nie cierpię takich akcji. Wszędzie tak jest. Jak już korzystasz z usług danej firmy to mają Cię w dupie, a dla nowych klientów zawsze znajdą się promocje.
Poziom: 23
Michal Z do Bargi dodano: 16.12.2016, 21:16
Nie musisz mi mówić, sam bym chętnie przedłużył plusa w takiej cenie. Najwidoczniej mają na tyle dobrą sytuację, że nie muszą się martwić o swoich dotychczasowych plusowiczów.
Ale to i tak nic w porównaniu do promocji Cyfrowego Polsatu i nc+, gdzie przez pierwsze pół roku wszystko bezpłatnie, a potem już tylko płać.
Poziom: 42
krowi placek do Marian dodano: 16.12.2016, 23:27
Dobre pytanie, mi kończy się we wtorek, to by znaczyło, że w środę będę mógł kupić w promocji.
staRvin [95.160.159.***] dodano: 16.12.2016, 23:29
Mi traci ważność 23 grudnia wiec ciekawe czy będę mógł odnowić?
Poziom: 22
Dennoss dodano: 16.12.2016, 19:36
No to super, że do 23 grudnia dla tych co nie mają Plusa, bo mi się kończy 3 stycznia...
Poziom: 36
Dark Akira do Dennoss dodano: 17.12.2016, 02:20
Są tacy co mają gorzej. Mi się kończy 27 grudnia..
boczek150 [178.37.242.***] do Dennoss dodano: 17.12.2016, 08:57
Heh ja do 2 stycznia bodajże mam..
Poziom: 36
kristoffer1979 dodano: 16.12.2016, 18:31
Niestety tylko dla tych co nie mają aktualnie Plusa. Reszta może lizać loda przez szybę.
ktos [94.254.134.***] do kristoffer1979 dodano: 16.12.2016, 18:41
Mi na początku grudnia wygasła subskrypcja i też nie mogę skorzystać z oferty. Wyskakuje info , że już posiadam ps plus. Jakaś lipna ta promocja
Poziom: 23
Michal Z do kristoffer1979 dodano: 17.12.2016, 09:39
Czyli jak zawsze.
Poziom: 31
(M)GS dodano: 17.12.2016, 09:54
To nie promocja tylko łapanie klientów którzy zrezygnowali z abonamentu i przekonanie dla zupełnie nowych osób. Promocja zazwyczaj dotyczy wszystkich, ale przecież taka "korporacja" ustala sobie sama zasady.
gav48 [89.65.206.***] dodano: 16.12.2016, 19:50
w dniu jutrzejszym konczy mi się abonament,bede m ogl skorzystać??
Poziom: 14
mobor do gav48 dodano: 17.12.2016, 10:45
mi się skończył tydzien temu i nie moge
Poziom: 27
Grimrod dodano: 17.12.2016, 11:01
Mam taki zwyczaj, że po zakończonej subskrypcji czekam jakiś czas właśnie na taką promocję.
[edit] i nigdy nie mam automatycznego odnawiania Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.12.2016, 11:02
Poziom: 29
Rico dodano: 17.12.2016, 12:39
Żeby jeszcze grudniowe oferta jakoś zachęcała...
Poziom: 17
niklas dodano: 16.12.2016, 21:11
To ja rzygam za plusa chyba już 5 rok, i mają mnie w dupie, nie mogę skorzystać z jeba....j zniżki bo mam do 27 noż kurw....na takie podejście brak mi słów sorry za mój soczysty spsób wyrażania myśli ale wtej chwili inaczej nie potrafię
Poziom: 26
Tarnopolski Darek do niklas dodano: 17.12.2016, 15:36
Jestem lepszy bo mam do 24 ...................... :|
Poziom: 17
Rufuss dodano: 17.12.2016, 16:41
O kurde, jutro mi się kończy roczny Plus, tyle wygrać :D
Poziom: 26
yatq dodano: 17.12.2016, 22:57
Akurat mi się skończył plus tydzień temu. Miałem już przedłużać, a tu proszę :) Niezła oferta, jednak powinna być dostępna dla wszystkich.
Poziom: 17
sebek dodano: 16.12.2016, 19:01
To tylko potwierdza moje zdanie. Poleciłem w tym tygodniu koledze xboxa bo ma lepsze gry w abonamencie i do tego kinecta. Przy następnej generacji podziękuję sony, chociaż byłem z nimi od 15 lat...
Poziom: 36
kristoffer1979 do sebek dodano: 16.12.2016, 19:14
Fajnie, tylko kinect jest martwy, a roczny abonament 40 zł droższy. Nie wiem dlaczego tak źle życzysz koledze. Żeby koledze takie numery robić.
Poziom: 40
MonoAudioStereo do kristoffer1979 dodano: 16.12.2016, 19:48
Golda można spokojnie kupić za 140 zł.
Poziom: 36
kristoffer1979 do MonoAudioStereo dodano: 16.12.2016, 20:04
Plusa jak weźmiesz we dwóch to wyjdzie 78. Na stronie Live jest po 250 zł. Mają rozmach, a ludzie i tak ciągle piszą, że na Store jest drogo i Sony doi graczy.
Poziom: 30
robertr1980 do sebek dodano: 16.12.2016, 22:08
Ale Xbox nie ma TLOU, GOW i wielu innych bardzo dobrze zapowiadajacych się tytułów , więc sama usługa przy wyborze konsoli to słaby argument.
Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.12.2016, 22:10
Poziom: 32
kyron do robertr1980 dodano: 17.12.2016, 06:14
Ma GOW, nawet GOW4 ,3,2,i 1.
Poziom: 29
Tweedier do sebek dodano: 18.12.2016, 11:15
Biedny kolega, tak go skrzywdzić:(
Poziom: 17
Premyslawski dodano: 16.12.2016, 23:30
HEEEJ ! Jak komuś PS+ SKOŃCZYŁO SIĘ NA POCZĄTKU GRUDNIA i nie może przedłużyć bo ma komunikat "masz już ps+", to polecam ten sposób:
1. Uruchom ps store na kompie w przeglądarce.
2. Jeśli jesteś zalogowany, wyloguj się.
3. Przejdź do strony z roczną promocją PS+ i kliknij subskrybuj.
4. W okienku, które wyskoczy zaloguj się i kontynuuj zakupy.
5. Kupiłeś PS+ 20% taniej :D

U mnie zadziałało, więc uznałem, że się podzielę :)
Daniel [95.160.155.***] do Premyslawski dodano: 17.12.2016, 10:47
Mi się plus wczoraj skonczyl.Kurde niby działa ten sposób bo kasę pobralo ale plus się jeszcze na koncie nie pojawil:-/ maila dostałem od Sony że kupiłem subskrypcje. Poczekam moze muszą przetrawic że komuś się udało
Poziom: 17
Premyslawski do Daniel dodano: 17.12.2016, 11:36
Dziwne, bo u mnie po zakończeniu zakupu, strona sie odświeżyła i miałem już aktywnego plusa, co ciekawe sprawdzając z poziomu konsoli, stan usługi pokazało, ze sybskrypcja kosztuje 195zł :D ale z konta poszło 156 czyli wszystko gra :P
Daniel [95.160.155.***] do Premyslawski dodano: 17.12.2016, 12:49
Ja tez widzę 195 wchodząc normalnie ale po linku kosztuje 156. Na koncie ta kwota zblokowana wiec jakby czekała na przelew. Moze problem tkwi że weekend. W poniedzialek powinno dojsc. Dzięki za sposób :-)
Poziom: 17
Premyslawski do Daniel dodano: 17.12.2016, 15:21
Pewnie jakieś problemy mają, oby tylko wskoczyło :) Nie ma za co, fajnie, że się przydało
Poziom: 26
yatq do Premyslawski dodano: 17.12.2016, 23:42
Dzięki za poradnik. Ja już się zastanawiałem dlaczego nie mogę kupić :)
Serpico997 [78.8.89.***] do Premyslawski dodano: 18.12.2016, 11:39
Mnie pojawił sie komunikat - "nie kwalifikujesz sie do zakupu lub pobrania tego materiału"
nerd [89.25.159.***] dodano: 19.12.2016, 08:30
NIE KUPIĘ ! i koniec.
Poziom: 13
niszczyciel dodano: 19.12.2016, 14:40
3 dni temu skończył mi się PSPLUS, przed chwilą wykupiłem tę promocyjną za 156zł, działa bez problemu.
RuBu [51.171.236.***] dodano: 16.12.2016, 18:23
W artykule jest błąd. Nie można przedłużyć subskrypcji, promocja dotyczy tylko osób które nie posiadają tejże. Pozdrawiam serdecznie.
Poziom: 31
Cyrric do RuBu dodano: 21.12.2016, 19:59
szkoda ze nikt wczesniej tego nie napisał w artykule
Ayzel [81.190.53.***] dodano: 22.12.2016, 14:02
Mi się kończy Plus w marcu i też nie mogę skorzytać. Jak myślicie, gdybym kupił tego promocyjnego plusa na drugim koncie i miałbym dwa konta z plusem w jedym czasie, to gdy wygaśnie ten pierwszy plus to wszystko będzie OK?
Poziom: 21
mk4x do Ayzel dodano: 22.12.2016, 21:31
O ile się orientuję, to Tak ale tylko jeśli ustawisz to drugie konto jako podstawowe na Twojej konsoli.