2755V

Prey przypomina Half Life'a. Mamy nowe nagranie wprost z The Game Awards 2016

Encyklopedia: Prey   Tagi: arkane studios austin playstation 4 prey the game awards 2016

Prey przypomina Half Life'a. Mamy nowe nagranie wprost z The Game Awards 2016

Zwiastuny, zwiastunami, ale gracze lubią też od czasu do czasu zobaczyć, jak właściwie gra wygląda w akcji. Jak pokazuje dzisiejszy dzień, The Game Awards 2016 to dobry moment, aby zaprezentować tytuł. Tym razem padło na Prey (PS4).

Komentatorzy zwracają uwagę, że nowe Prey (PS4) przypomina trochę Half Life’a, co wydaje się być znakomitą rekomendacją dla tej produkcji. Sama zresztą walką wygląda dość ciekawie.

Oprócz typowego strzelania zaprezentowano nam działanie kilku mocy, interesujących i nietypowych. Mamy też coś w stylu „Gravity Guna”, klucz francuski oraz dosyć ciekawe potwory.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (11) Skomentuj

Kicius_PL [217.173.7.***] dodano: 02.12.2016, 10:22
Dzięki zastosowanym broniom i umiejętnościom gra może być bardzo ciekawa oddając nam wiele sposobów na dotarcie do celu oraz unicestwienie przeciwników, jednak mnie odtrąca oprawa... grafika wydaje mi się zbyt kolorowa momentami podczas wybuchów itp. wręcz komiksowa. Ale uważam, że warto się zainteresować i tytuł śledzić.
ja [79.186.30.***] dodano: 02.12.2016, 10:56
szanowni komentatorzy graja wogole? oczka maja?
jaki half life?
przeciez ta gra to nastepny rzut na forme gier z serii "..... shock"

'klucz francuski (Gordon?!) "
raczej łom
klucz to predzej zolnierz z ss2
OjciecGraczZnawca [185.24.202.***] do ja dodano: 02.12.2016, 11:37
Half-life i nie marudź!!
Poziom: 25
ja0lek dodano: 02.12.2016, 12:28
wygląda świetnie. Nie spodziewałem się
omm [87.199.4.***] dodano: 02.12.2016, 12:53
Bardzo fajnie to wygląda.
Poziom: 24
Grind dodano: 02.12.2016, 13:07
Zapowiada się dobry hicior.Bylem ciekaw tego nagrania i się nie zawiodłem.
Poziom: 31
sullivan_1989 dodano: 02.12.2016, 14:35
Half-Life 3 Confirmed :)
Kris [85.202.150.***] dodano: 02.12.2016, 12:58
Mnie mocno trąci Bioshockiem. Klucz francuski, moce podobne do plazmidów. Przeciwnik typu "koszmar"ala Big Daddy. Chociaż jest też sporo elementów odmiennych. Nie mniej i tak chętnie zagram.
Poziom: 36
D4RK_CALEB do Kris dodano: 02.12.2016, 18:31
Dokładnie bioshockiem zaciąga dlaczego to prey nazwali? :/ ale poczekamy obadamy :)
Poziom: 31
Frvgooo do D4RK_CALEB dodano: 02.12.2016, 19:28
Jeżeli ta gra "pachnie " wam Bioshockiem to moim zdaniem tylko się cieszyć :D
Poziom: 43