1782V

Przyszłość wyścigów to wirtualna rzeczywistość? Zobaczcie Project CARS na HTC Vive

Encyklopedia: Project CARS   Tagi: cenega htc vive playstation 4 Project Cars Slightly Mad Studios

Przyszłość wyścigów to wirtualna rzeczywistość? Zobaczcie Project CARS na HTC Vive

Project CARS (PS4) odpalone na wirtualnej rzeczywistości wygląda całkiem nieźle. Szczególnie na HTC Vive, czego dowodem jest dzisiejszy materiał wideo.

W Sieci pojawił się interesujący materiał wideo dotyczący gry Project CARS (PS4) w wersji na HTC Vive. Filmik tylko utwierdzi graczy w przekonaniu, że gogle wirtualnej rzeczywistości świetnie sprawdzają się w wyścigach samochodowych. Teraz tylko czekać, aż PlayStation VR pokaże klasę chociażby w Gran Turismo Sport (PS4).

Poniżej możecie zobaczyć świetne wykorzystanie gogli oraz kontrolera. Grający może swobodnie rozglądać się po kokpicie i jeszcze lepiej, niż na ekranie telewizora, obserwować to, co się wokół niego dzieje. Wrażenia i odczucia osiąganych prędkości pewnie są niesamowite, szczególnie w tych najszybszych, sportowych pojazdach. Mimo że to tylko pokaz technologiczny, to rozwiązania tego typu są jak najbardziej przyszłościowe.

A Wy co myślicie o wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości w grach wyścigowych? Czy to jedyny strzał w dziesiątkę?

 

Źródło: YouTube.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (11) Skomentuj

Bolek [212.250.200.***] dodano: 18.05.2016, 16:28
Super nie moge sie doczekac az odpale w domku. Co do grafy to przypominam ze to portal konsolowy i powtarza sie tu jak mantre ze grafika nie ma znaczenia. W dodatku gra odpalana na przedpotopowej karcie wiec nie ma co sie dziwic ze low
Poziom: 20
espequer dodano: 18.05.2016, 15:22
Komentarz ukryty [Pokaż]
RafiAzz [95.40.197.***] do espequer dodano: 18.05.2016, 15:41
Tak wygląda bo jest ustawiona na minimalnych detalach bo karta graficzna nie daje rady :D
Poziom: 20
espequer do RafiAzz dodano: 18.05.2016, 15:51
no wlasnie, cale to VR, wszystkie gry beda tak wygladac.
Bolek [212.250.200.***] do espequer dodano: 18.05.2016, 16:44
Na konsolach wlasnie tak beda wyglądać niestety stad wysyp indorow i gier typu przesuń skrzynke to wyskoczy pajak
Poziom: 26
Hienamas dodano: 18.05.2016, 15:46
Gdybyś znał trochę angielskiego młocie to byś wiedział że koleś odpalił to na minimalnych wymaganiach do tego zmniejszając rozdzielczość bo na geforce 780 który wcale aż tak zły nie jest musiał zmniejszyć wszystko do absolutnego minimum bo by się porzygał od laga.
Poziom: 20
espequer do Hienamas dodano: 18.05.2016, 15:51
no i co z tego? jezeli chodzi dopiero w takich crapowatych ustawieniach grafiki, to znaczy ze wyglada jak crap, czyz nie? Co z tego ze mozna ustawic super hiper grafe i miec wowczas 5 FPS ? poza tym, nie sluchalem co mowili w filmiku, mlocie.
Olek [212.250.200.***] do espequer dodano: 18.05.2016, 16:49
Nie przyjmuj sie trollem co do filmiku to do vr wymaga sie minimum 100 fps wiec wyjscia nie bylo na tak starej karcie. Zeby miec 100 fps trzeba wlaczyc niskie ustwienia nizsze niz na konsoli... no chyba ze ma sie nowy sprzet

Poziom: 20
espequer do Olek dodano: 18.05.2016, 16:54
100 fps? Dotychczas byla mowa o minimun 60 fps.
Poziom: 23
tyr do espequer dodano: 18.05.2016, 17:41
Hmm nie słyszałem... przy 60 fps raczej dlugo bys nie pogral, konsole beda mialy sztuczne podbicie z 60 do 120fps co ma sprawić ze będzie sie dalo grac aczkolwiek patrzac po mocy konsol i tej bariery minimum 60 fps i to na dwa ekraniki mozna sie spodziewac wyglądu gier na pozimie tego filmiku...



Poziom: 23