Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 3 materiały o grze

Railway Empire

Railway Empire jako jedna z propozycji dla fanów gier strategiczno ekonomicznych prezentuje swoją rozgrywkę na nowym materiale wideo.

Czytaj dalej

Railway Empire to kolejna gra mająca zadowolić fanów gier strategicznych i ekonomicznych. Twórcy opublikowali nowy zwiastun i tym samym ujawnili datę premiery.

Czytaj dalej

Railway Empire zostało zapowiedziane na tegorocznym E3 wraz ze zwiastunem prezentującym rozgrywkę. Jest to kolejna gra obok Tropico 6, której celem jest zadowolenie fanów gier ekonomicznych i strategicznych.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Dark Souls Remastered zostało oficjalne potwierdzone. Okazuje się jednak, że w grze zabraknie kilku usprawnień.

Czytaj dalej

Wygląda na to, iż Lucasfilm do wydania Blu-ray Ostatniego Jedi, będzie mógł spokojnie dołączyć książkę z tłumaczeniami Riana Johnsona. Tym razem reżyser poruszył temat Rycerzy Ren. Spoilery.

Czytaj dalej

Need for Speed: No Limits początkowo wydaje się być produkcją fatalną. Z czasem jednak zaczynamy rozumieć filozofię stojącą za mobilnymi wyścigami.

Czytaj dalej

Ryan Schneider z Insomniac Games przyznał, że słuchanie najgłośniejszych grupek fanów to ich największy błąd w historii.

Czytaj dalej

Hunt: Showdown ma zaoferować kooperacyjną rozgrywkę, w której wraz z przyjaciółmi będziemy rozprawiali się z hordami potworów. 

Czytaj dalej

God of War będzie się znacznie różniło od dotychczasowych odsłon serii. Sony Santa Monica chce sprawić, by debiut Boga Wojny na konsolach obecnej generacji był wyjątkowy. Balrog odpowiada, dlaczego Kratos nie może już skakać.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED