Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 3 materiały o grze

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence dalej nie otrzymało za wiele fragmentów rozgrywki ani przybliżonej daty premiery. Dzisiaj możemy za to obejrzeć nową galerię z tej dołującej i mrocznej gry.

Czytaj dalej

A Plague Tale: Innocence zostało pokazane na pierwszych fragmentach bardzo klimatycznej rozgrywki. Projekt wygląda bardzo dobrze i może się okazać niemałą niespodzianką tego roku.

Czytaj dalej

The Plague (PS4) zapowiada się na nową grę przygodową z elementami akcji od studia Asobo. Produkcja sprawia wrażenie dosyć tajemniczej, ale już udostępniona grafika koncepcyjna rozbudza wyobraźnie na temat tego, czym tytuł może być.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Square Enix już oficjalnie pokazało pierwszy zwiastun Shadow of the Tomb Raider. Możecie udawać zaskoczonych.

Czytaj dalej

Inazuma Eleven Ares jest dość nietypowym tytułem. RPG traktujące o piłce nożnej?

Czytaj dalej

Tom Clancy's The Division 2 wyciekło przed oficjalną zapowiedzią. Czego możemy się spodziewać po drugiej odsłonie?

Czytaj dalej

Spragnieni nowych materiałów z God of War? Ktoś postanowił złamać embargo i opublikować kilkuminutowy materiał z rozgrywki w God of War. Wygląda to niesamowicie.

Czytaj dalej

Zapowiedź Grand Theft Auto V Premium Edition wydaje się być coraz bliżej. Po przecieku z Amazonu, mamy wpis z organizacji klasyfikującej gry w Korei Południowej.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive miało być dobrą propozycją dla fanów gier polegających na walce o przetrwanie, również w kooperacji. Niestety wychodzi na to, że przez ogólny poziom produkcji Konami to właśnie sama gra będzie musiała się mocno postarać, aby przetrwać.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL