Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 5 materiałów o grze

StarBlood Arena

Starblood Arena to kolejna pozycja, która po paru miesiącach od debiutu otrzymała wersję demonstracyjną. Jeśli posiadacie PlayStation VR to koniecznie zajrzyjcie do PS Store, gdzie znajdziecie darmowy wycinek gry. 

Czytaj dalej

StarBlood Arena jako VR-owa rozgrywka wieloosobowa zawiodło zaraz po premierze, ale twórcy starają się ratować sytuację. Do Sieci trafiła najnowsza aktualizacja.

Czytaj dalej

Starblood Arena to naprawdę udana pozycja przeznaczona na PlayStation VR. Twórcy rozwijają grę i wypuszczają nową łatkę poprawiającą kilka aspektów rozgrywki.

Czytaj dalej

StarBlood Arena zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas PSX 2016. Strzelanka przeznaczona wyłącznie dla PS VR pojawi się na sklepowych półkach już w kwietniu. 

Czytaj dalej

Sony Interactive Entertainment zapowiedziało na PlayStation Experience 2016 grę VR o nazwie StarBlood Arena (PS4). Produkcja zabierze nas w kosmos, na wieloosobową arenę.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Chińskie smartfony, chociaż popularne w Polsce, na światowym rynku wciąż nie mogą dosięgnąć gigantów branży. Opublikowany raport przedstawia dane z czwartego kwartału 2017 roku.

Czytaj dalej

Aktualnie trwająca promocja w PS Store oferuje przecenione gry od Electronic Arts. Mimo że zdecydowana większość ich produkcji jest szeroko znana, to jednak jest ktoś, kto zastanawia się który tytuł warto kupić.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance miało być najbardziej ambitnym RPG-iem od lat. Niestety, ambicja bez wystarczających umiejętności deweloperskich nie wystarczy, ale nie wszystkim to przeszkadzało.

Czytaj dalej

Electronic Arts przeceniło także sporo dodatków do swoich gier na PlayStation 4. Jeśli brakowało wam czegoś w kolekcji - zerknijcie dalej.

Czytaj dalej

Far Cry 5 nie eksperymentuje z rewolucyjnymi rozwiązaniami i stawia na sprawdzoną ewolucję serii. Swoboda rozgrywki robi wrażenie.

Czytaj dalej

God of War będzie dla wielu grą, dla której warto kupić PlayStation 4 Pro. A skoro mają już decydować się na taki zakup, Sony postanowiło wyjść im na przeciw i stworzyć specjalny zestaw konsoli z grą.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED