Menu X
Menu X
PS4
Torment: Tides of Numenera
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
5.0
Twoja ocena
5
Producent: inXile entertainment
Wydawca: Techland
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, cRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 28.02.2017
Europa: 28.02.2017
Polska: 28.02.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
28
Posiadaczy gry
19%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Torment: Tides of Numenera
124,- PLN
209,- PLN
Recenzje

Mimo iż jestem człowiekiem, który sporą część dzieciństwa spędził przy Baldur’s Gate i Icewind Dale, to zawsze doceniałem rolę, jaką Planescape Torment odegrało w kształtowaniu ówczesnych gier RPG. Dlatego też zapowiedź duchowego następcy przyjąłem z wielką radością i od razu zgłosiłem się do recenzji. Teraz, po dwóch tygodniach intensywnego grania, jestem gotowy, aby troszkę o Torment: Tides of Numenera opowiedzieć.

Czytaj dalej
Newsy

Torment: Tides of Numenera w edycji kolekcjonerskiej dostępny był do tej pory za ponad 300 złotych. Jeśli poczekaliście z kupnem kolekcjonerskiego wydania, możecie kupić go za niecałe 200 złotych!

Czytaj dalej

Torment: Tides of Numenera doczekało się swojego pierwszego fabularnego rozszerzenia. Dodatek w formie aktualizacji wprowadza do gry elementy, których nie zdążono opracować na dzień premiery. Gracze dostają w końcu dostęp do obiecanego towarzysza "Zabawki".

Czytaj dalej

Torment: Tides of Numenera w konsolowym wydaniu gry zmagało się z wieloma mniejszymi lub większymi błędami, o których sami wspominaliśmy w naszej recenzji. Deweloper zapowiedział wydanie aktualizacji jak najszybciej będzie to możliwe i właśnie tak się stało. Aktualizacja 1.02 do Torment: Tides of Numenera jest dostępna.

Czytaj dalej

Torment: Tides of Numenera to wyjątkowo dobra pozycja dla fanów klasycznych gier cRPG. Mimo problemów z konsolową wersją (chociaż zapowiedziano już łatkę), warto grę sprawdzić, zwłaszcza w tak niskiej cenie.

Czytaj dalej

Torment: Tides of Numenera  zadebiutowało na rynku 28 lutego. Tytuł w wersji na konsole cierpi na problemy natury technicznej, ale producent zapowiedział już stosowną łatkę. Pomimo pewnych skaz gra została ciepło przyjęta przez prasę i graczy. 

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
Ostatni porzucony
Odblokowałeś wszystkie pozostałe trofea.
Srebro
średnie
42.9%
Życie w innym życiu
Ukończyłeś Marę.
Brąz
średnie
32.1%
Nowy dom
Dowiedz się, skąd naprawdę pochodzi Jherem.
Brąz
średnie
25%
To MÓJ zakon
Przekonaj Zakon w Klifach Sagusa, że jesteś Tysiącem Twarzy.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED