Menu X
Menu X
PS4
Sonic Mania
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: SEGA
Wydawca: SEGA
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Platformowa, Platformer 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 15.08.2017
Europa: 15.08.2017
Polska: 15.08.2017
  • PEGI 3
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
7h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Sonic Mania
84,- PLN
Recenzje

Sonic the Hedgehog świętuje 25-lecie serii i robi to w rewelacyjny sposób – wydając sequel lepszy od kultowych pierwszych części! Poznajcie Sonic Manię

Czytaj dalej
Newsy

Sonic nie może ostatnio znaleźć swojej drogi. Twórcy zapowiadają jednak, że mają pomysły na przyszłość niebieskiego jeża.

Czytaj dalej

Sonic Mania będzie kluczową odsłoną dla całego cyklu traktującego o przygodach niebieskiego jeża. Szef studia odpowiedzialnego za projekty związane z Sonikiem zdradził, że odbiór tego tytułu wpłynie na przyszły kierunek kolejnych gier.

Czytaj dalej

Sonic Mania doczekało się nowych nagrań prezentujących rozgrywkę dwoma bohaterami. Możemy dzięki nim ujrzeć jakie zmiany twórcy wprowadzą do kolejnego klasycznego etapu, który trafi do gry.

Czytaj dalej

Sonic Mania pojawi się w połowie sierpnia, co zostało ujawnione wczoraj na zwiastunie. Teraz dostajemy kolejny, który informuje nas o możliwości zamówienia cyfrowej edycji przed premierą.

Czytaj dalej

Sonic Mania w końcu otrzymało datę premiery. SEGA długo trzymała nas w niewiedzy, ale od dziś znamy już dokładny dzień debiutu tej retro przygody.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL