Menu X
Menu X
PS4
Stardew Valley
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.1
Twoja ocena
5
Producent: Sickhead Games
Wydawca: Chucklefish LTD
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Symulacja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 13.12.2016
Europa: 14.12.2016
Polska: 14.12.2016
  • PEGI 7
  • Przemoc
38
Posiadaczy gry
31%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Stardew Valley
63,- PLN
Recenzje

Pamiętacie serię Harvest Moon? Eric Barone pamiętał i jako jednoosobowy zespół o nazwie ConcernedApe dostarczył graczom Stardew Valley (PS4). Początkowo mogli zagrać w nią jedynie posiadacze komputerów osobistych, ale teraz dostaliśmy również wersję konsolową.

Czytaj dalej
Newsy

Stardew Valley to świetny powrót do gier o uprawianiu farmy. Wyjść miała na PlayStation 4 oraz PlayStation Vitę i oferować grę wieloosobową. O wersji na Vitę nic nie słychać, ale dowiadujemy się nowych szczegółów o grze wieloosobowej.

Czytaj dalej

Stardew Valley to jeden z największych niezależnych hitów zeszłego roku. Sickhead Games wypuściło duchowego spadkobiercę serii Harvest Moon, który jest lepszy od pierwowzoru. Jednak tak wspaniała gra nie ustrzegła się błędów. Po kilku miesiącach czekania, dostaliśmy kolejną aktualizację.

Czytaj dalej

Stardew Valley będzie kolejnym tytułem niezależny, który po gigantycznym sukcesie w cyfrowej dystrybucji trafi do pudełek. Ale tylko na konsolach i to jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej

Stardew Valley trafiło do sprzedaży na konsolach w połowie grudnia 2016 roku z miejsca zaskarbiając sobie ogromną sympatię graczy i dobre oceny recenzentów. Nie obyło się jednak bez błędów w grze, a i fani pytają gdzie wersja na PS Vita.

Czytaj dalej

Od momentu premiery, Stardew Valley (PS4) borykało się z poważnym problemem, który uniemożliwiał kontynuowanie gry po 3 dniu. Co prawda istniał sposób by błąd ominąć, ale nie każdy chciał się bawić w zmianę języka systemowego. Na szczęście, właśnie pojawiła się aktualizacja gry.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
Iridium Seal
This priceless treasure is the mark of a truly great farmer! Grandpa lives inside...
Brąz
częste
89.5%
Greenhorn (15k)
Earn 15,000g
Brąz
częste
81.6%
Cowpoke (50k)
Earn 50,000g
Brąz
częste
50%
Homesteader (250k)
Earn 250,000g
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED