Menu X
Menu X
PS4
Star Wars Battlefront 2
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.8
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS, TPS
Liczba graczy: 1-40
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Star Wars Battlefront 2
269,- PLN
Recenzje

Star Wars Battlefront 2. Prawdopodobnie największe samobójstwo marketingowe Electronic Arts od dawna. Gra, na którą czekały miliony, będąca aktualnie pod nawałem krytyki. Tytuł, w który gra się znacznie lepiej niż w poprzedniczkę, ale... z którym nie chce się spędzać zbyt dużo czasu. Zapraszam do recenzji najdziwniejszej kontynuacji tego roku.

Czytaj dalej
Newsy

Star Wars Battlefront 2 debiutuje dzisiaj na rynku, niestety w niezbyt przyjaznych warunkach. Praktyki stosowane przez wydawcę przyczyniły się do ogromnej krytyki, postanowiono więc wprowadzić znaczące zmiany.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 dotkliwe odczuło krytykę ze strony społeczności graczy. Tytuł obecnie może się pochwalić średnią użytkowników utrzymaną na zawrotnym poziomie 0.9 w serwisie Metacritic.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 jako kolejna gra od Electronic Arts nieźle sobie grabi. Narzekania na system mikropłatności nie cichną i jak się okazuje tyczy się to nie tylko opinii graczy udzielających się w Internecie, ale również recenzji.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 staje się kolejnym przykładem, że odpowiednio duży i głośny głos społeczności może coś zmienić. Pod falą gigantycznej krytyki, EA i DICE postanowiły obniżyć koszt zakupu bohaterów w grze.

Czytaj dalej

Według wyliczeń osób już grających w Star Wars Battlefront 2, gra wymaga 40-godzinnego grindu, by zdobyć jedną postać bez wydawania prawdziwej gotówki. Odpowiedź dewelopera tylko pogorszyła sprawę.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED