Menu X
Menu X
PS4
Star Wars Battlefront 2
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
4.6
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS, TPS
Liczba graczy: 1-40
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
5
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
4h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Star Wars Battlefront 2
269,- PLN
Recenzje

Star Wars Battlefront 2. Prawdopodobnie największe samobójstwo marketingowe Electronic Arts od dawna. Gra, na którą czekały miliony, będąca aktualnie pod nawałem krytyki. Tytuł, w który gra się znacznie lepiej niż w poprzedniczkę, ale... z którym nie chce się spędzać zbyt dużo czasu. Zapraszam do recenzji najdziwniejszej kontynuacji tego roku.

Czytaj dalej
Newsy

Star Wars Battlefront 2 otrzymało dzisiaj aktualizację do wersji 1.06. Co przygotowała ekipa DICE w pierwszej aktualizacji 2018 roku? Poza poprawkami - otrzymaliśmy grywalny TIE Fighter od Iden Versio.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 obiecało nie bawić się w kolorowe skiny. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy Mroczny Lord Sithów ma dosyć klasycznej czerni?

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 pierwotnie celowało w 14,5 miliona sprzedanych kopii gry. Ale z powodu ogromnej krytyki płynącej w stronę gry, analitycy przewidują, że nie ma najmniejszych szans na tak dobry wynik.

Czytaj dalej

Do PS Store trafiły dwa nowe motywy dla fanów Star Wars Battlefront 2. Są one dostępne za darmo, więc jeśli znudził Wam się dotychczasowy wystrój menu PS4, to może warto ozdobić go klimatem Star Wars.

Czytaj dalej

Dzisiejszą ofertą promocyjną w świątecznej akcji Sony jest Star Wars Battlefront 2, w sam raz na premierą Ostatniego Jedi.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED