Menu X
Menu X
PS4
Absolver
Ocena gry
Ocena PSSite
6.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Sloclap
Wydawca: Devolver Digital
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: MMO, Beat 'em up
Liczba graczy: 1-3
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 29.08.2017
Europa: 29.08.2017
Polska: 29.08.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Absolver
125,- PLN
Recenzje

Fani bijatyk powinni być naprawdę zadowoleni w tym roku. Injustice 2 okazało się naprawdę solidną grą, a screeny z nowego Tekkena wciąż przewijają się przez media społecznościowe. Gdzieś w całe to zamieszanie postanowiło wkręcić się małe studio z nową grą - Absolver, próbując wprowadzić namiastkę rewolucji swoim świeżym pomysłem. Niedługo po ich długiej prezentacji na E3 gra miała swoją betę, a od tygodnia możemy cieszyć się pełną wersją.

Czytaj dalej
Newsy

Absolver otrzymało największą aktualizację od czasu premiery. Jej celem jest wprowadzenie walk w wariantach 3 na 3 i kilku innych nowości, które zostały ukazane na nowym zwiastunie.

Czytaj dalej

Absolver otrzymuje pierwszą dużą aktualizację oznaczoną numerem 1.06. Studio obiecuje wielką poprawę całej gry i jej infrastruktury sieciowej. Wprowadza również nowe przedmioty dla graczy o wystarczająco wysokiej randze.

Czytaj dalej

Absolver to ciekawie zapowiadająca się gra, która pozwoli graczom z całego świata zmierzyć się ze sobą przy użyciu broni białej i różnych styli walki. W Sieci pojawił się materiał, który zaprezentuje nam jak to będzie wyglądać.

Czytaj dalej

Absolver zrzesza wojowników z całego świata i zaprasza ich do wzięcia udziału w zamkniętych testach. Ta oryginalna bijatyka pozwoli Wam opracować własny styl walki i zmierzyć z innymi graczami.

Czytaj dalej

Absolver to sieciowa bijatyka, jednak próżno porównywać ją do innych gier. Deweloper Sloclap wymyślił, że zamiast tworzyć osobne style walki dla kilkunastu postaci, pozwoli graczom opracować własny styl.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL