Menu X
Menu X
PS4
Battlefield 1
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-64
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 21.10.2016
Europa: 21.10.2016
Polska: 21.10.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
454
Posiadaczy gry
46%
Średnia ukończenia
14
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Battlefield 1
269,- PLN
Recenzje

Mając w pamięci premierę Battlefield 4 (PS4), do najnowszej odsłony serii DICE podchodziłem z gigantyczną ostrożnością. Czwórka, mimo przegrania w niej kilkudziesięciu godzin, nigdy do końca mi się nie spodobała. Na szczęście w przypadku Battlefield 1 (PS4) jest wręcz przeciwnie.

Czytaj dalej

Battlefield 1 pierwszą paczkę DLC dostało trochę później niż poprzednie odsłony. DICE tłumaczyło to chęcią dopracowania dodatku "Nie przejdą" i wydania go w takim stanie, by nikt nie narzekał na błędy, doceniając włożoną w niego pracę. I jeśli mam być szczery - większej różnicy w porównaniu z dodatkami do poprzednich Battlefieldów nie widzę. Co nie oznacza, że "Nie przejdą" jest słabym dodatkiem.

Czytaj dalej
Newsy

Battlefield 1 otrzymało kilkanaście godzin temu aktualizację 1.12, która dodaje do gry pierwszą mapę z kolejnego dodatku W Imię Cara. Mówimy tutaj o Przełęczy Łupkowa, którą umiejscowiono w zimowej scenerii. Co oprócz tego poprawia aktualizacja?

Czytaj dalej

Battlefield 1 również było obecne na Gamescom i doczekało się zapowiedzi kilku nowości. Spóźnialscy mogą z kolei sprawić sobie dopakowane wydanie gry zawierające wszystkie wypuszczone rozszerzenia. Kompletna edycja otrzymała własny zwiastun.

Czytaj dalej

Battlefield 1 w odróżnieniu od poprzedników pozbawiony był perków i specjalizacji. Ma się to zmienić już wkrótce. To kolejny krok w stronę rozwoju gry.

Czytaj dalej

Battlefield 1 ciągle się rozwija. Wprowadzane są nowe mapy, sposoby na zdobywanie skrzynek czy tryby. Nowości dotychczas mogli testować przed premierą użytkownicy jedynie PC, ale teraz będą mogli robić to posiadacze konsol.

Czytaj dalej

Battlefield 1 cieszy się ogromną popularnością, również jeśli chodzi o wydawane dodatki. Jest to dobry powód do świętowania oraz wydania edycji kompletnej, ze wszystkim dodatkami.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
15.2%
World War One Hero
Obtain all trophies
Brąz
częste
72.0%
Operations
Win 1 Operation in multiplayer
Brąz
częste
75.1%
Counter-sniper
Using a bolt action rifle, kill an enemy Scout in multiplayer
Brąz
częste
75.1%
Play the Objective
Complete 25 Squad Orders in multiplayer
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED