Menu X
Menu X
PS4
Battlefield 1
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-64
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 21.10.2016
Europa: 21.10.2016
Polska: 21.10.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
457
Posiadaczy gry
46%
Średnia ukończenia
14
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Battlefield 1
269,- PLN
Recenzje

Mając w pamięci premierę Battlefield 4 (PS4), do najnowszej odsłony serii DICE podchodziłem z gigantyczną ostrożnością. Czwórka, mimo przegrania w niej kilkudziesięciu godzin, nigdy do końca mi się nie spodobała. Na szczęście w przypadku Battlefield 1 (PS4) jest wręcz przeciwnie.

Czytaj dalej

Battlefield 1 w porównaniu do poprzednich odsłon jest wolniej rozwijane płatną zawartością. DICE twierdziło, że powodem jest chęć dopracowania dodatków przy jednoczesnym wypuszczaniu darmowych map dla posiadaczy Premium oraz rozbudową sieciowych funkcji. Na papierze wszystko brzmi fajnie, a potem wychodzi "W Imię Cara" i gra nękana jest okropnymi błędami.

Czytaj dalej
Newsy

Turning Tides to trzecie DLC do Battlefield 1. Jego premierę zaplanowano na grudzień tego roku. Jednak osoby korzystające z CTE już teraz mogą sprawdzić jak wyglądać będą mapy i broń w tym dodatku.

Czytaj dalej

Battlefield 1 już niedługo doczeka się kolejnych znaczących nowości. Jeśli przez ostatnie miesiące zdążyliście się znudzić obecnymi w grze lokacjami, to w grudniu dostaniecie okazję, aby wypróbować swoich sił na świeżych polach bitwy.

Czytaj dalej

Battlefield 1 będzie jeszcze długo rozwijane. Zmierza do nas trzeci dodatek, ale oprócz niego pojawią się aktualizacje, specjalne wydarzenia i inne dodatki. Twórcy podzielili się swoimi planami na przyszłość.

Czytaj dalej

Październikowa aktualizacja Battlefield 1 wprowadza spore zmiany w zawartości gry. DICE postanowiło usunąć z niej Operacje dla 40 graczy, pozostawiając jedynie te dla 64 osób.

Czytaj dalej

Battlefield 1 wchodzi w świat e-sportu, ze swoim nowym trybem Incursions. Dzisiaj rozpoczynają się testy alfa, w których udział mogą wziąć wybrani użytkownicy.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
15.1%
World War One Hero
Obtain all trophies
Brąz
częste
71.6%
Operations
Win 1 Operation in multiplayer
Brąz
częste
74.6%
Counter-sniper
Using a bolt action rifle, kill an enemy Scout in multiplayer
Brąz
częste
74.6%
Play the Objective
Complete 25 Squad Orders in multiplayer
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED