Menu X
Menu X
PS4
Battlefield 1
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts
Polski dystrybutor: EA Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-64
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 21.10.2016
Europa: 21.10.2016
Polska: 21.10.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
456
Posiadaczy gry
46%
Średnia ukończenia
14
Ukończyło
5h
Czas ukończenia
4.5
Poziom trudności trofeów
Battlefield 1
269,- PLN
Recenzje

Mając w pamięci premierę Battlefield 4 (PS4), do najnowszej odsłony serii DICE podchodziłem z gigantyczną ostrożnością. Czwórka, mimo przegrania w niej kilkudziesięciu godzin, nigdy do końca mi się nie spodobała. Na szczęście w przypadku Battlefield 1 (PS4) jest wręcz przeciwnie.

Czytaj dalej

Battlefield 1 w porównaniu do poprzednich odsłon jest wolniej rozwijane płatną zawartością. DICE twierdziło, że powodem jest chęć dopracowania dodatków przy jednoczesnym wypuszczaniu darmowych map dla posiadaczy Premium oraz rozbudową sieciowych funkcji. Na papierze wszystko brzmi fajnie, a potem wychodzi "W Imię Cara" i gra nękana jest okropnymi błędami.

Czytaj dalej
Newsy

Battlefield 1 wzbogaciło się o trzecie DLC - Niespokojne Wody. Tym razem DICE postanowiło nową zawartość podzielić na dwie części i pierwszą posiadacze Premium dostali już dzisiaj. Co się w niej znalazło i jakie są zmiany w aktualizacji 1.17?

Czytaj dalej

Battlefield 1 w grudniu będzie zachęcać nowych graczy trzecim dodatkiem do gry - "Niespokojne wody", a pozostałych - do powrotu na serwery. W jaki sposób? Oferując bonusy za logowanie się do gry przez cały miesiąc.

Czytaj dalej

Battlefield 1 już w grudniu zostanie rozszerzone o kolejny dodatek. Ten zostanie udostępniony w dwóch etapach. Do gry trafi też aktualizacja wprowadzająca nowe operacje.

Czytaj dalej

Niespokojne Wody to trzeci dodatek do Battlefield 1. Według wcześniejszych zapowiedzi DICE i EA - ma pojawić się jeszcze w grudniu. Dzięki nieuwadze administratorów oficjalnej strony - poznaliśmy dokładną datę wydania dodatku.

Czytaj dalej

Battlefield 1 doczekało się dzisiaj kolejnej, dużej aktualizacji. DICE wypuściło listopadową łatkę, która dodaje do gry Kampanie Operacji. Opcja ta połączy ze sobą Operacje, za których zaliczenie dostaniemy dodatkowe nagrody.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
15.1%
World War One Hero
Obtain all trophies
Brąz
częste
70.8%
Operations
Win 1 Operation in multiplayer
Brąz
częste
73.7%
Counter-sniper
Using a bolt action rifle, kill an enemy Scout in multiplayer
Brąz
częste
74.1%
Play the Objective
Complete 25 Squad Orders in multiplayer
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED