Menu X
Menu X
PS4
Call of Duty: Infinite Warfare
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-24
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 04.11.2016
Europa: 04.11.2016
Polska: 04.11.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Online
137
Posiadaczy gry
31%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Call of Duty: Infinite Warfare
115,60 PLN
289,- PLN
Recenzje

Po słabym Call of Duty: Ghosts (PS4), Infinity Ward miało bardzo dużo do udowodnienia. Sledgehammer Games zaliczyło udany debiut, a Treyarch, mimo lekkiego potknięcia z kampanią w Call of Duty: Black Ops III (PS4), nadal uważane jest za najlepszą ekipę dostarczającą gry z tej serii. Call of Duty: Infinite Warfare (PS4) musiało pokazać, że studio odpowiedzialne za podserię Modern Warfare wciąż potrafi zrobić dobrą grę. Udało się tylko częściowo.

Czytaj dalej

Oczekiwanie na kolejne DLC do Call of Duty: Infinite Warfare można uznać za zakończone. W trzecim już dodatku jak zwykle dostaliśmy cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego oraz świeżutki scenariusz do trybu Zombie. Poprzednie rozszerzenia postawiły poprzeczkę wyjątkowo wysoko. Pytanie, czy „Absolution” udało się doskoczyć do poziomu dotychczasowych dodatków.

Czytaj dalej
Newsy

Call of Duty: Infinite Warfare otrzymało trzecie rozszerzenie z licznymi nowościami. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem to rzućcie koniecznie okiem na premierowy zwiastun, który przedstawia dodatkową zawartość.

Czytaj dalej

Call of Duty: Infinite Warfare już w przyszłym tygodniu dostanie kolejne nowości. Gracze mogą liczyć nie tylko na nowe mapy do trybów wieloosobowych, ale i całkowicie świeży rozdział przeznaczony dla wielbicieli zombie.

Czytaj dalej

Call of Duty Infinite WarfareCall of Duty: Modern Warfare Remastered oraz Call of Duty: Black Ops III otrzymywać będą nową zawartość w ramach Days of Summer - wydarzenia trwającego 5 tygodni.

Czytaj dalej

Call of Duty Infinite Warfare otrzymało aktualizację do wersji 1.16. Nowa łatka nie tylko naprawia błędy, ale przygotowuje grę do otrzymania paczki głosów Kena Jeonga, która wylądowała w PlayStation Store.

Czytaj dalej

Call of Duty Infinite Warfare w najnowszej aktualizacji zmienia balans niektórych broni i wprowadza poprawki w temacie kilku aspektów. Z naszego newsa poznacie pełną listę zmian.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
2.2%
Platyna
W nagrodę za odblokowanie wszystkich pozostałych trofeów.
Brąz
częste
86.1%
Narastające zagrożenie
Ukończ Narastające zagrożenie.
Brąz
częste
82.5%
Czarne niebo
Ukończ Czarne niebo.
Brąz
częste
73.7%
Operacja Walka o port
Ukończ operację Walka o port
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED