Menu X
Menu X
PS4
Destiny 2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.09.2017
Europa: 06.09.2017
Polska: 06.09.2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Destiny 2
289,- PLN
Recenzje

Powiedzieć, że Destiny 2 to najbardziej oczekiwana premiera tego roku, to jak nie powiedzieć nic. Destiny jechało na rozpędzonej marketingiem gigantycznej fali oczekiwań, ale niestety – w momencie premiery nie dowiozło. Gra z powodu problematycznego procesu tworzenia była po prostu biedna w zawartość. Destiny 2 na szczęście błędu poprzednika nie popełnia.

Czytaj dalej
Newsy

Xur w tym tygodniu pojawił się na Tytanie. Jakie przedmioty ma z sobą?

Czytaj dalej

Destiny 2 w dniu premiery była uboższa o wiele elementów obecnych w poprzedniej odsłonie. Bungie jednak sukcesywnie braki uzupełnia. Już 26 września w grze ponownie pojawią się frakcje.

Czytaj dalej

Destiny 2 jeszcze zanim się pojawiło, osiągnęło duży sukces - dzięki wysokiej ilości złożonych preorderów. Gra pojawiła się na początku tego miesiąca i od tamtej pory nie schodzi ze szczytu.

Czytaj dalej

Destiny 2 doczeka się drugiej konserwacji serwerów. Te zostaną wyłączone dzisiaj planowo na cztery godziny. Choć tak jak ostatnio, może się to przedłużyć.

Czytaj dalej

Destiny 2 jak każda duża premiera, ostro atakuje także rynek wszelakich gadżetów. W PlayStation Gear, oficjalny sklepie Sony, możecie zamówić kubki, bluzy, szlafroki, świeczki, breloki i całą resztę.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED