Menu X
Menu X
PS4
Destiny 2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.09.2017
Europa: 06.09.2017
Polska: 06.09.2017
6
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
44.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Destiny 2
289,- PLN
Recenzje

Powiedzieć, że Destiny 2 to najbardziej oczekiwana premiera tego roku, to jak nie powiedzieć nic. Destiny jechało na rozpędzonej marketingiem gigantycznej fali oczekiwań, ale niestety – w momencie premiery nie dowiozło. Gra z powodu problematycznego procesu tworzenia była po prostu biedna w zawartość. Destiny 2 na szczęście błędu poprzednika nie popełnia.

Czytaj dalej

DLC "Klątwa Ozyrysa" miało oczyścić atmosferę, jaka wytworzyła się wokół Destiny 2 od premiery. Ogromna rzesza niezadowolonych graczy liczyła, że pierwszy dodatek przyniesie im wystarczająco dużo zmian i nowej zawartości, by jakoś dociągnąć do wiosennego rozszerzenia. Niestety dla Bungie - jest tylko gorzej.

Czytaj dalej
Newsy

Komiks Destiny - Upadek Ozyrysa, który przybliża nam postać Ozyrysa wreszcie dostępny jest w polskiej wersji językowej. Jeśli więc do tej pory jej brak wam przeszkadzał, a jesteście fanami Destiny - możecie śmiało nadrabiać.

Czytaj dalej

Destiny 2 jest wielkim sukcesem dla Activision. Firma potwierdziła to w trakcie konferencji dla inwestorów na której zdano raport za poprzedni kwartał fiskalny. Jednak wokół gry nie wszystko jest widziane w kolorowych barwach.

Czytaj dalej

Destiny 2 wkrótce uruchomi nowe wydarzenie, które celebrować będzie walentynki. W grze czekać będą na nas pojedynki dwóch na dwóch.

Czytaj dalej

Destiny 2 zgodnie z zapowiedziami Bungie będzie się zmieniać. Jakie zmiany przygotowali deweloperzy i kiedy mają zamiar je wprowadzić?

Czytaj dalej

Destiny 2 otrzymało aktualizację 1.1.2. Jakie zmiany i poprawki wprowadziło Bungie do swojej gry?

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL