Menu X
Menu X
PS4
Valkyria Chronicles
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: SEGA
Wydawca: SEGA
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Taktyczny, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.02.2016
Europa: 17.05.2016
Polska: 17.05.2016
  • PEGI 16
  • Przemoc
6
Posiadaczy gry
37%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Valkyria Chronicles
79,- PLN
Recenzje

W 2008 roku na PlayStation 3 pojawiła się pewna japońska produkcja. Gra została doceniona przez krytyków i graczy, ale nie wskoczyła na listy bestsellerów i nie sprzedała milionów konsol. W 2016 roku Valkyria Chronicles (PS4) raz jeszcze powalczy o serca graczy za sprawą zremasterowanej edycji na PlayStation 4.

Czytaj dalej
Newsy

W ubiegłym tygodniu do sprzedaży trafił remaster perełki poprzedniej generacji - Valkyria Chronicles. Zgarnęła rewelacyjne oceny (9/10 w naszej recenzji), a jeśli ciekawi Was, jak bardzo tytuł uległ odświeżeniu względem grafiki - mamy porównanie wersji z PS3, PS4 i PC.

Czytaj dalej

Jakiś czas temu wydawca zremasterowanej wersji Valkyria Chronicles (PS4) wypuścił do Sieci zwiastun prezentujący fabułę produkcji, aby gracze przed zakupem mogli zapoznać się z alternatywną wizją Europy.

Czytaj dalej

Od jakiegoś czasu wiemy, że Valkyria Chronicles (PS4) pojawi się w Europie w formie zremasterowanej. Dziś zaś poznaliśmy zawartość fizycznego wydania określonego jako "Valkyria Chronicles Remastered - Europa Edition".

 

Czytaj dalej

Jeszcze do niedawna europejskie wydanie odświeżonego Valkyria Chronicles (PS4) nie było pewne, ale dostaliśmy już oficjalne potwierdzenie, więc nowe materiały, choć po japońsku, można oglądać na spokojnie. A tym razem jest co oglądać!

Czytaj dalej

Jeśli planowaliście zakup odświeżonej gry Segi - Valkyria Chronicles (PS4), to mamy dla was dobrą informację. Gra dostępna będzie w polskiej dystrybucji w niesamowicie atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
Valkyrie of the Battlefield
Obtain all decorations.
Brąz
częste
66.7%
Gallian Medal of Honor
Obtain the decoration given to a Gallian who has performed exemplary service in a military or civilian office.
Brąz
częste
66.7%
Fouzen Service Medal
Obtain the decoration given to participants in the battle to liberate Fouzen. A depiction of the city adorns this commemorative medal.
Brąz
średnie
33.3%
Naggiar Service Medal
Obtain the decoration given to participants in the confrontation at Naggiar. A likeness of the plains adorns this commemorative medal.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL