Menu X
Menu X
PS4
Matterfall
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Housemarque
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Platformowa, Platformer 2D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 16.08.2017
Europa: 16.08.2017
Polska: 16.08.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
3h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Matterfall
79,- PLN
Recenzje

Matterfall to kolejna propozycja od Housemarque – mistrzów gatunku twin-stick shooterów. Twórcy po raz kolejny zaserwowali to, co umieją najlepiej, ale oprócz tego pokusili się o kilka eksperymentów. Jak im to wyszło?

Czytaj dalej
Newsy

Matterfall to najnowsze dzieło mistrzów jeśli chodzi o gry szybkie i z przepięknymi efektami cząsteczkowymi. Produkcja została zakończona, gra jest gotowa do premiery a Housemarque świętuje.

Czytaj dalej

Nowe wideo potwierdza, że Matterfall posiada wszystko za co można ubóstwiać gry Housemarque - szybką akcję, dynamiczną rozgrywkę, ładną grafikę i uzależniającą rozgrywkę!

Czytaj dalej

Matterfall to najnowsza gra studia Housemarque - twórców niezwykle popularnych pozycji z gatunku twin-stick shooterów. Producenci Alienation i Resogun dostarczą tym razem pozycję z pogranicza platformówki pełnej akcji. Zapis z dema udowadnia, że fani mają na co czekać.

Czytaj dalej

Matterfall to nowa gra z rodzaju twin-stick shooter stworzona przez twórców Alienation czy Resogun. Dzięki tegorocznym E3 wiemy gra będzie miała swoją premierę oraz jak wygląda w ruchu.

Czytaj dalej

Na parę dni przed rozpoczęciem targów Paris Games Show 2015 twórcy gier takich jak Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4), Resogun (PS4) czy będącego jeszcze w produkcji Alienation (PS4) - studio Housemarque - ujawnili, że na konferencji Sony pokażą coś ciekawego. Tak też się stało.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL