Menu X
Menu X
PS4
Hatsune Miku: Project Diva X
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: SEGA
Wydawca: SEGA
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Muzyczna, Rytmiczna
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 25.08.2016
Europa: 30.08.2016
Polska: 30.08.2016
  • PEGI 12
  • Wulgarny język
  • Seks
12
Posiadaczy gry
32%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hatsune Miku: Project Diva X
189,- PLN
Newsy

Europejski oddział Segi po kilku tygodniach trzymania fanów Hatsune Miku w niepewności oficjalnie potwierdził wydanie Hatsune Miku: Project Diva X (PS4) na naszym kontynencie.

Czytaj dalej

Wirtualna wokalistka ponownie rusza podbijać świat - Hatsune Miku: Project Diva X (PS4) zawita na Zachód wraz końcem wakacji. Wcześniej jednak Miku postawiła pojawić się na targach E3, by zagrzewać fanów do zakupu gry.

Czytaj dalej

Hatsune Miku: Project Diva X (PS Vita) miało już swoją premierę w Japonii, jednak nasi przyjaciele z Kraju Kwitnącej Wiśni wciąż czekają na wersję na duże konsole, która obsłuży grę w pełnym HD i 60 klatkach na sekundę. Właśnie z tego wydania pochodzą poniższe zrzuty ekranu.

Czytaj dalej

Hatsune Miku: Project Diva X (PS4) opuści ojczystą Japonię, jednak na tę chwilę oficjalnie potwierdzona została jedynie wersja przeznaczona na kontynent amerykański. 

Czytaj dalej

SEGA ostatnimi czasy wykazuje się sporą aktywnością, która przekłada się na świeże informacje i materiały z tworzonych gier. Kolejna dawka nowości dotyczy tytułu ekskluzywnego dla PS4 i PS Vita - Hatsune Miku: Project Diva X (PS4).

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED