Menu X
Menu X
PS4
This War of Mine: The Little Ones
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: 11 Bit Studios
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 29.01.2016
Europa: 29.01.2016
Polska: 29.01.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
346
Posiadaczy gry
38%
Średnia ukończenia
36
Ukończyło
11h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów
This War of Mine: The Little Ones
79,- PLN
Recenzje

Jedna z tych gier, które na konsolach oddane zostały w najlepszej możliwej wersji. Czy produkcja polskiego studia jest aż tak dobra, jak wszyscy mówią? Przekonajmy się.

Czytaj dalej
Newsy

W końcu nadszedł dzień na który wielu, w tym ja, czekało. Świetna gra od polskich twórców, This War of Mine: The Little Ones (PS4) trafiła na sklepowe półki. Z tej okazji deweloperzy przygotowali premierowy zwiastun. 

Czytaj dalej

Wojna to ciężki czas dla żołnierzy, ale jeszcze cięższy dla zwykłych cywilów... i ich dzieci. This War of Mine: The Little Ones (PS4) wrzuci gracza w ich buty, a oprócz przetrwania, będziemy mieli jeszcze jeden, nawet ważniejszy cel - zachować niewinność najmłodszych. O ile to w ogóle możliwe.

Czytaj dalej

Polska gra, This War of Mine odniosła ogromny sukces, czy to w Polsce czy na zachodzie. Teraz wraz z edycją na PlayStation 4 w postaci This War of Mine: The Little Ones (PS4) dowiedzieliśmy się, że nie jest to koniec planu wydawniczego. Twórcy zamierzają wydać... planszówkę.

Czytaj dalej

Jeśli czekacie na This War of Mine: The Little Ones (PS4), to śpieszymy z informacją, że w Polsce gra zostanie wydana przez Cenegę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej

Odpowiedzialne za This War of Mine: The Little Ones (PS4) 11 Bit Studios poinformowało, że można już składać zamówienia na wydanie przedpremierowe gry. Decydując się na egzemplarz przedpremierowy, czeka na nas trochę niespodzianek od twórców.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
10.4%
Epilogue: This War of Mine: The Little Ones
What's next? What do we do? Where do we go?
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL