Menu X
Menu X
PS4
Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Sandbox
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 28.01.2016
Europa: 14.10.2016
Polska: 14.10.2016
27
Posiadaczy gry
28%
Średnia ukończenia
2
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard
249,- PLN
Recenzje

W świecie, w którym mieszkańcy zapomnieli jak cokolwiek zbudować, pojawia się pewna okryta tajemnicą postać. Bohater ze zdolnościami tworzenia tak doskonałymi, że samodzielnie odbuduje całe królestwo. I udaje mu się to bez zająknięcia.

Czytaj dalej
Newsy

Od dwóch tygodni w PS Store czeka demo gry Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4), którym twórcy chcą pokazać, jak bardzo ich gra różni się od Minecrafta. A jeśli już Wam się spodoba - premiera gry w tym tygodniu. Mamy zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Od pierwszych materiałów promocyjnych Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) porównywany był do Minecrafta. Spin-off wydawał się kopiować większość pomysłów, ale teraz możemy przekonać się sami, ile tam własnych pomysłów - do PS Store trafiło demo na PS4 i Vitę. Mamy też nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Spin-off serii Dragon Quest wygląda na klona Minecrafta z fabułą i znanymi stworkami. Czy tak właśnie jest? Deweloper przybliża nam, na czym dokładnie polega rozgrywka w Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4).

Czytaj dalej

Coraz więcej firm stara się zachęcać gracza dodatkową zawartością dołączoną do kupna gry w dniu jej premiery. Na czele stoi Square Enix, które masowo wydaje wersje Day One do których dorzuca różnego rodzaju DLC. Z Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) będzie identycznie.

Czytaj dalej

Świętująca swoje 30 urodziny seria Dragon Quest w Europie nigdy za bardzo nie była obecna. Ale to się zmienia i po Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below (PS4), na nasz kontynent trafi kolejny spin-off - Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4).

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED