Menu X
Menu X
PS4
For Honor
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, MOBA
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 14.02.2017
Europa: 14.02.2017
Polska: 14.02.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
66
Posiadaczy gry
44%
Średnia ukończenia
5
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
For Honor
145,- PLN
289,90 PLN
Recenzje

Po latach wydawania niemalże identycznych gier, wydawca Ubisoft postanowił zacząć bardziej ryzykować. W grudniu recenzowałem całkiem udane Steep, a teraz ostrzyłem sobie zęby na For Honor, które do sprzedaży ostatecznie trafiło 14 lutego. I niejako w zgodzie z datą premiery - w grze można się szybko zakochać, a po jakimś czasie znienawidzić tylko po to, by zaraz zakochać się jeszcze raz.

Czytaj dalej
Newsy

For Honor otrzyma zalew nowej zawartości. Studio szykuje ogromne zmiany, które będą wprowadzane stopniowo. Fani mogą liczyć na nowe tryby treningowe, kolejnych bohaterów, mapy i przede wszystkim - dedykowane serwery oraz dalsze poprawki stabilności całej gry i jej infrastruktury sieciowej.

Czytaj dalej

For Honor rozpoczęło drugi sezon, który wszystkim posiadaczom przepustki sezonowej podaruje nowych zawodników - Shinoby oraz Centuriona. W Sieci pojawiło się wideo, które zaprezentowało dokładniej dwóch wojowników.

Czytaj dalej

For Honor rozpoczyna drugi sezon i dostanie niedługo dodatek DLC. Rozszerzenie odda do dyspozycji graczy nowe klasy postaci i kolejne mapy. Zwiastuny ukazuję dwie nowe lokacje, które trafią niedługo do gry.

Czytaj dalej

For Honor wraz z początkiem drugiego sezonu odda nam do dyspozycji nowe mapy i zawodników, a dokładniej mówiąc Shinobi i Centuriona - wszystko to w ramach zbliżającego się DLC. Wydawca udostępnił prezentacje wideo dwóch postaci oraz nowych map.

Czytaj dalej

For Honor zakończyło pierwszy sezon. Ubisoft nie zwalnia tempa i od razu zapowiedziało drugi oraz nowe DLC z dodatkową zawartością zmierzającą do gry.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
7.6%
Doświadczenie w boju
Zdobądź wszystkie trofea.
Brąz
częste
66.7%
Zwolnienie ze służby
Ukończ rozdział Rycerzy.
Brąz
częste
54.5%
Walka o łupy
Ukończ rozdział Wikingów.
Brąz
średnie
45.5%
Chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę
Ukończ rozdział Samurajów.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED