Menu X
Menu X
PS4
Tales of Berseria
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
9.5
Twoja ocena
5
Producent: Namco Bandai
Wydawca: Bandai Namco
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.09.2016
Europa: 27.01.2017
Polska: 27.01.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
6
Posiadaczy gry
44%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Tales of Berseria
289,- PLN
Recenzje

Gry z serii Tales prawie zawsze posiadały poważną fabułę, ale jak do tej pory nie zahaczały o prawdziwie mroczne klimaty. Tales of Berseria porzuca jednak tę tradycję i pokazuje, że nawet czując szpony pięknej demonicy na karku, można się bawić wyjątkowo dobrze. Podąż za Velvet i odkryj tajemnice świata żyjącego w wiecznym strachu przed straszliwą plagą.

Czytaj dalej
Newsy

Jeśli nie jesteście pewni, czy nadchodząca odsłona RPG-owej serii Tales jest dla Was, przed premierą pojawi się wersja demonstracyjna gry. Do Sieci trafił również zwiastun przedstawiający angielskie głosy z europejskiego wydania.

Czytaj dalej

Jeśli myśleliście, że ostatni kwartał tego roku jest przesycony premierami, to musieliście dawno nie sprawdzać dat premier. Początek 2017 roku przeładowany jest grami, głównie tymi z Japonii. Kolejnym tytułem, który zadebiutuje w styczniu jest Tales of Berseria (PS4).

Czytaj dalej

Bandai Namco w japońskim PlayStation Store udostępniło wersję demonstracyjną Tales of Berseria (PS4), w której znajdziemy dwa tryby rozgrywki.

Czytaj dalej

Premiera Tales of Berseria (PS4) planowana jest w Japonii na 18 września. Europejscy gracze najnowszym tytułem Bandai Namco będą mogli cieszyć się już na początku 2017 roku. Jeśli czekacie na grę, to zerknijcie do rozwinięcia gdzie znajdziecie prawie 40 minut materiału.

Czytaj dalej

Bandai Namco wypuściło czwarty zwiastun Tales of Berseria (PS4) na którym zobaczyć możemy mnóstwo materiału z rozgrywki.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED