Menu X
Menu X
PS4
Fallout 4
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.8
Twoja ocena
5
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.11.2015
Europa: 10.11.2015
Polska: 10.11.2015
887
Posiadaczy gry
35%
Średnia ukończenia
4
Ukończyło
100h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Fallout 4
59,- PLN
130,- PLN
Recenzje

Bethesda. Bethesda nigdy się nie zmienia. Po premierze Fallout 3 (PS3), fani serii płakali rzewnymi łzami, nie mogąc zaakceptować tego, co Bethesda zrobiła z marką. Po promyku nadziei w postaci Fallout: New Vegas (PS3) od Obsidian Entertainment, wiele osób z nadzieją wyczekiwało czwórki, ale, tak jak napisałem przed chwilą, Bethesda nigdy nie zmienia.

Czytaj dalej
Newsy

Bethesda nie tylko jest w stanie dostarczać każdego roku hitowe produkcje, ale także jest w stanie wydać Skyrima wszędzie gdzie tylko się da. Między innymi z tego powodu spływa na nich krytyka. Ale z niej nic sobie ekipa nie ma zamiaru robić.

Czytaj dalej

Fallout 4 w ubiegłym miesiącu doczekało się nowego sklepiku - mocno krytykowany w samym założeniu, a mimo to otwarty. Teraz dostępna jest nowa aktualizacja, która powiększa jego ofertę oraz naprawia kilka małych błędów.

Czytaj dalej

Fallout 4 doczekało się wprowadzenia Creation Club - specjalnego sklepiku, w którym możemy kupić sobie zaawansowane mody wpływające nie tylko na wygląd postaci, ale też na rozgrywkę.

Czytaj dalej

Fallout 4 mocno odeszło od korzeni RPG, ale ma swoich zagorzałych fanów, którym spodobała się nowa wizja postnuklearnego uniwersum. Teraz będą mogli oni zakupić wyjątkową figurkę o naprawdę sporych gabarytach i cenie.

Czytaj dalej

Fallout 4 VR zostało zapowiedziane na tegorocznych targach E3  wraz z grami DOOM VFR oraz TES V: Skyrim w wirtualnej rzeczywistości. Niestety, tylko dwie ostatnie został potwierdzone na PlayStation VR. Wygląda jednak na to, że Fallouta również dostaniemy!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
16.5%
Platinum Trophy
Collect all other 50 Trophies for this Trophy
Brąz
częste
97.7%
War Never Changes
Enter The Wasteland
Brąz
częste
88.3%
When Freedom Calls
Complete "When Freedom Calls"
Brąz
częste
66.5%
Unlikely Valentine
Complete "Unlikely Valentine"
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED