Menu X
Menu X
PS4
Street Fighter V
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.8
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Bijatyka, Bijatyka 2D
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 16.02.2016
Europa: 16.02.2016
Polska: 16.02.2016
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Wulgarny język
71
Posiadaczy gry
27%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Street Fighter V
79,- PLN
169,- PLN
Recenzje

Są gry, które pozostawiają niezbywalny ślad. Gry będące definicją reprezentowanego gatunku i przez sam fakt bycia klasykiem - są nieśmiertelne. Raz przyjęte rozwiązania wydają się być niemożliwe do ulepszenia, a prostota jest ich największą zaletą i jeżeli zbyt mocno staramy się je ubarwić, to przestają być użyteczne i w rezultacie zaczynają szkodzić.

Czytaj dalej
Newsy

Street Fighter V radzi sobie naprawdę dobrze na scenie turniejowej. Okazuje się, że społeczność fanów bijatyk nigdy nie była tak liczna jak dzisiaj i zaliczyła ogromny przyrost względem poprzedniego roku. Zobaczcie zresztą sami jak to wygląda.

Czytaj dalej

Street Fighter V w końcu utrzyma upragniony tryb arcade. Tym samym bijatyka będzie posiadała już wszystko co potrzebuje, aby zadowolić graczy narzekających na braki w zawartości dla jednego gracza.

Czytaj dalej

Street Fighter V wzbogaci się o kolejne trzy stroje jeszcze w tym miesiącu. Tym razem Capcom przygotował dla nas sportowe stroje dla Ibuki, Rashida i Laury,

Czytaj dalej

Street Fighter V już niedługo otrzyma całkiem sporo nowości. Będą to kosmetyczne nowości, ale również nowe areny i postacie. Tak jak przypuszczaliśmy nowym zawodnikiem będzie ogromny Abigail. Pojawiło się wideo z jego zapowiedzią.

Czytaj dalej

Street Fighter V co kilka tygodni dostaje nową zawartość kosmetyczną w postaci nowych strojów. Rzadziej pojawiają się nowe plansze oraz kolejni zawodnicy. W najbliższym czasie dostaniemy wszystko na raz, począwszy od nowych strojów nawiązujących do klasycznych odsłon serii Street Fighter.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
1.4%
The Never-Ending Path
"Sweet! You got all the trophies! You're really somethin'. Isn't that right, Ryu?" "You have done well to reach the end of this one journey. The path to becoming a true fighter still lies ahead, but let us take time to share
Brąz
częste
100%
Mastering The Basics
Why don't you try finishing up the tutorial? You might've mastered the first step, but nailing down the fundamentals is what's important.
Brąz
częste
78.9%
Your Story Starts Here
Your first goal for Story Mode is just to clear it once. You can probably guess, but I cleared it with Master Zangief first!
Brąz
częste
56.3%
Lucky We Met!
Whoa, I'm really mixing it with the celebrities here! C'mon, Rashid, you're the Raging Storm! Get out there and finish 5 Character Stories!
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED