Menu X
Menu X
PS4
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: United Front Games
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.10.2014
Europa: 10.10.2014
Polska: 10.10.2014
357
Posiadaczy gry
44%
Średnia ukończenia
54
Ukończyło
30h
Czas ukończenia
3.0
Poziom trudności trofeów
Sleeping Dogs: Definitive Edition
21,- PLN
124,- PLN
Recenzje

Na wydanie zremasterowanej wersji gry trzeba mieć pomysł – może to być naprawienie podstaw rozgrywki, jak było w przypadku Metro 2033 Redux, prezentacja możliwości studia, co zrobiło Naughty Dog w The Last of Us: Remastered, można nawet pokusić się o odświeżanie gry technologią poprawiającą zachowanie włosów. Niech będzie. Ważne, by wynikło z tego cokolwiek.

Czytaj dalej
Newsy

Dziś premiera odświeżonego "GTA w Hongkongu", czyli losów agenta Weia Shena, starającego się wejść w szeregi triady i rozpracować ją od środka. Jako że zmiany dotknęły głównie warstwy graficznej, prezentujemy świeżutką galerię zrzutów z początku gry.

Czytaj dalej

Już dzisiaj do sprzedaży trafi Sleeping Dogs: Definitive Edition (PS4), z tej też okazji Square Enix i United Front Games przygotowali premierowy zwiastun i galerię z gry.

Czytaj dalej

Wczoraj prezentowaliśmy dwa nowe materiały wideo z Sleeping Dogs: Definitive Edition (PS4), a dziś mamy kolejne. Nie ma się zresztą co dziwić - gra wychodzi już za trzy dni.

Czytaj dalej

Już za kilka dni będziemy mogli zagrać w Sleeping Dogs: Definitive Edition (PS4). Square Enix uważa, że tytuł jest w stanie podbić serca tych graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w tę produkcję. Wydaje się jednak, że nawet starsi bywalcy wirtualnego Hong Kongu znajdą tu coś dla siebie. Dlatego wydawca postanowił zachęcić do zakupu, pokazując wnętrze pudełka, w którym znajdziemy odświeżoną edycję.

Czytaj dalej

Mieliśmy już nowy zwiastun, garść informacji i porównanie graficzne Sleeping Dogs: Definitive Edition (PS4), czas dopełnić to wszystko kilkoma nowymi zrzutami z przygód Wei Shena na konsolach nowej generacji.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
24.3%
Hong Kong Legend
Earn all the Sleeping Dogs: Definitive Edition trophies to unlock this platinum trophy.
Brąz
częste
95.1%
In With the Gang
Complete Night Market Chase.
Brąz
częste
64.6%
That'll Show 'em
Complete Payback.
Srebro
częste
54.2%
A Big Betrayal
Complete Dockyard Heist.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED