Menu X
Menu X
PS4
LittleBigPlanet 3
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.1
Twoja ocena
5
Producent: Sumo Digital
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Platformowa
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.11.2014
Europa: 26.11.2014
Polska: 26.11.2014
  • PEGI 7
665
Posiadaczy gry
19%
Średnia ukończenia
5
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
LittleBigPlanet 3
33,- PLN
84,- PLN

LittleBigPlanet 3 to kolejne podejście do "gry do tworzenia gier" z uroczym Sackboyem w roli głównej, który tym razem powraca z paczką grywalnych znajomych - latającym ptakiem Swoopem, potrafiącym odbijać się od ścian Oddsockiem oraz zmieniającym na zawołanie swój rozmiar Toggle'em. Raz jeszcze zagramy i stworzymy swoje własne poziomy w tej platformówce 2,5 D, a fanów poprzednich części ucieszy kompatybilność z tamtejszą zawartością.

Recenzje

Bez wątpienia Sackboy jest jedną z największych ikon poprzedniej generacji konsoli Sony. Posunę się do stwierdzenia, że jest Crashem swoich czasów. Dziwnym więc jest fakt, że kolejna odsłona serii LittleBigPlanet ma swoją premierę dopiero rok po wyjściu na rynek PlayStation 4. Do tego dochodzi obawa - gra została stworzona przez studio Sumo Digital, a nie przez Media Molecule, które aktualnie pracuje nad innym projektem. Co z tego wszystkiego wyszło?

Czytaj dalej
Newsy

LittleBigPlanet 3 otrzymuje kolejne rozszerzenie składające się z tematycznych zestawów kostiumów dla Sackboya i spółki. Pora krzyknąć kałabanga i wcielić się w postacie znane ze świata Wojowniczych Żółwi Ninja.

Czytaj dalej

Little Big Planet 3 zgodnie z tradycją świętuje kolejną wielką premierę. Było Mass Effect Andromeda, Horizon: Zero Dawn, a teraz pora na Tekken 7!

Czytaj dalej

Little Big Planet 3 otrzyma zestaw skórek i assetów nawiązujących do zbliżającej się gry o małych koszmarach, czyli Little Nightmares. Szykuje się gratka dla wszystkich lubujących się w tworzeniu nowych poziomów.

Czytaj dalej

Little Big Planet 3 raczy nas nowymi strojami nawiązującymi do głośnych gier. Tym razem swojego szmaciaka przebierzemy za postacie z Mass Effect Andromeda.

Czytaj dalej

LittleBigPlanet 3 niespodziewanie otrzyma w ciągu najbliższych dni aktualizację 1.25. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
3.6%
Ukończone w 100%
Zdobądź wszystkie trofea LittleBigPlanet™3, aby odblokować to platynowe trofeum
Brąz
częste
88.6%
OddSock nie do pary
Zmień się w OddSocka.
Brąz
częste
81.8%
Ten duży i ten mały
Zmień się w Toggle'a.
Brąz
częste
75.6%
Poklask
Zmień się w Swoopa.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED