Menu X
Menu X
PS4
Hunt: Showdown
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Crytek
Wydawca: Crytek
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Strzelanka
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 2017
Europa: 2017
Polska: 2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Newsy

Hunt: Showdown ukazuje swe wdzięki na nowym nagraniu prezentującym rozgrywkę. Zobaczcie co teraz szykują dla Was autorzy serii Crysis.

Czytaj dalej

Hunt: Showdown znane było wcześniej jako Hunt: Horrors of the Gilded Age. Wcześniej pojawiła się krótka zajawka wideo, ale rozgrywki jeszcze zobaczyć nie mogliśmy. Zmieniło się to dzięki tegorocznemu E3, w trakcie którego gra została zaprezentowana..

Czytaj dalej

Hunt: Showdown to nowa nazwa produkcji Hunt: Horrors of the Gilded Age. Firma Crytek przygotowuje sieciową pozycję i niedługo przedstawi pierwsze konkrety. Jednocześnie zaznacza, że dzisiejsza zajawka ukrywa pewną tajemnicę.

Czytaj dalej

O HUNT: Horrors of the Gilded Age (PS4) od przeszło ponad roku nie słyszeliśmy dosłownie nic. Komuś o grze jednak się przypomniało i wiemy, że ta nadal powstaje. Więcej szczegółów poznamy gdy produkcja zostanie ponownie zaprezentowana..

Czytaj dalej

Kolejny gigant przechodzi zmiany wewnętrzne. Dziwne rzeczy dzieją się w studiu Crytek, dziwne, ale niosące ze sobą światełko nadziei. Pierwsza sprawa dotyczy Homefront: The Revolution (PS4) i ekipy tę grę tworzącą, a druga HUNT: Horrors of the Gilded Age (PS4).

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED