Menu X
Menu X
PS4
Spelunky
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.9
Twoja ocena
5
Producent: Mossmouth
Wydawca: Mossmouth
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Platformowa, Roguelike
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 07.10.2014
Europa: 08.10.2014
Polska: 08.10.2014
  • PEGI 7
12
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Spelunky
63,- PLN

Spelunky to platformówka 2D z losowo generowanymi planszami, w której zginąć łatwo, a śmierć oznacza zaczynanie od zera. Na każdą z szesnastu plansz (nie licząc ukrytych poziomów) mamy zaledwie 2,5 minuty, a rozgrywkę urozmaicają znajdowane przedmioty - zarówno bronie (shotgun,bomby), jak i gadżety (rękawica do wspinaczki, jetpack).

Recenzje

Jeśli nie wierzycie, że gra opierająca się na losowo generowanych poziomach może być dobra, to na pewno nie graliście w Spelunky. Ha, „dobra” – to produkcja niemal idealna, w której staroszkolny poziom trudności i stałe odkrywanie czegoś nowego dostarcza zabawy na miesiące. Nie wyolbrzymiam – //miesiące//!

Czytaj dalej
Newsy

Przejście całego Spelunky (PS4) to nie jest prosta sprawa. Zaliczenie ukrytego Piekła - prawdziwe wyzwanie. A teraz wyobraźcie sobie, że znalazł się gracz, który zrobił to bez zabijania ani jednego potworka i nie podniósł przy tym żadnej sztabki złota ani innej błyskotki. Nieprawdopodobne.

Czytaj dalej

Gracz o pseudonimie D Tea ustanowił nowy rekord świata w przechodzeniu Spelunky (PS4) na czas. I to w trakcie pogoni za „prawdziwym zakończeniem”!

Czytaj dalej

Dotychczasowo rekordowym czasem przejścia Spelunky (PS4) były 4 minuty i 4 sekundy ustanowione przez YouTubera o pseudonimie D Tea. Dziś rekord został przełamany i mamy nowego mistrza.

Czytaj dalej

A w tym przewijanie powtórek, wyzwania dnia i oglądanie porażek naszych znajomych. Oraz oczywiście wsparcie dla PlayStation TV, bo jakby było inaczej? Spelunky (PS4)wciąż na topie!

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED