Menu X
Menu X
PS4
Rocket League
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: Psyonix
Wydawca: Psyonix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-12
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 07.07.2015
Europa: 07.07.2015
Polska: 07.07.2015
  • PEGI 3
  • Online
1,696
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
19
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Rocket League
84,- PLN

Rocket League jest sequelem Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars (PS3), który przeniesie na PlayStation 4 nietypowe połączenie piłki nożnej ze sterowanymi zdalnie samochodzikami. Autka wyposażone są w przyspieszenie rakietowe, a na planszach pojawiają się power-upy ułatwiające wrzucenie piłki przeciwnej bramki.

Recenzje

Czy kiedykolwiek stanęliście przed dylematem „pocisnąć ludzi w Fifie czy upokorzyć kogoś w Driveclubie”? Fajnie tak zmierzyć się z kimś przez Sieć, ale fan piłki nożnej i wyścigów musiał do tej pory decydować się tylko na jedną z tych dyscyplin. Już nie musi, bo dostaliśmy połączenie obu – oto Rocket League.

Czytaj dalej
Newsy

Rocket League doczekało się kontrowersyjnej funkcji. Twórcy wytaczają ciężkie działa do pilnowania porządku na serwerach i wprowadzają system automatycznie nakładanych banów.

Czytaj dalej

W dzisiejszym świecie powszechne jest tworzenie remasterów i remake'ów na potęgę. Są jednak amatorzy, którzy postanowili robić coś odwrotnego - postarzać gry. Jednym z nich jest osoba prowadząca youtube'owy kanał 98DEMAKE.

Czytaj dalej

Rocket League zadebiutowało równe dwa lata temu. Jest to świetna okazja, aby przyjrzeć się niesamowitym statystykom przedstawionym na specjalnej infografice. Zobaczcie jak gra prezentuje się w liczbach oraz przygotujcie na wewnętrzne wydarzenie.

Czytaj dalej

Rocket League rozpoczęło piąty sezon. Wraz z nim pojawiła się nowa łatka, która wprowadza kilka nowości, w tym przedmioty związane z kreskówką Rick i Morty. Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu.

Czytaj dalej

Fenomen Rocket League trwa w najlepsze a twórcy spróbują niedługo zarazić nim fanów serialu Rick and Morty. Do gry trafią darmowe przedmioty nawiązujące do sławnego serialu!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
25.9%
Virtuoso
Unlock All Trophies
Złoto
średnie
32.0%
Stocked
Collect all Items
Złoto
średnie
42.3%
Far, Far Away...
Drive a total of 500 km
Złoto
częste
50.1%
Super Victorious
Win a total of 30 games across any game mode
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED