Menu X
Menu X
PS4
Rocket League
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: Psyonix
Wydawca: Psyonix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-12
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 07.07.2015
Europa: 07.07.2015
Polska: 07.07.2015
  • PEGI 3
  • Online
1,697
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
19
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Rocket League
84,- PLN

Rocket League jest sequelem Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars (PS3), który przeniesie na PlayStation 4 nietypowe połączenie piłki nożnej ze sterowanymi zdalnie samochodzikami. Autka wyposażone są w przyspieszenie rakietowe, a na planszach pojawiają się power-upy ułatwiające wrzucenie piłki przeciwnej bramki.

Recenzje

Czy kiedykolwiek stanęliście przed dylematem „pocisnąć ludzi w Fifie czy upokorzyć kogoś w Driveclubie”? Fajnie tak zmierzyć się z kimś przez Sieć, ale fan piłki nożnej i wyścigów musiał do tej pory decydować się tylko na jedną z tych dyscyplin. Już nie musi, bo dostaliśmy połączenie obu – oto Rocket League.

Czytaj dalej
Newsy

Rocket League otrzyma drugą paczkę nawiązującą do kinowego hitu Szybcy i Wściekli. Dwa nowe samochody pojawią się już za niecały tydzień.

Czytaj dalej

Do Rocket League zmierza masa nowości. Twórcy w ramach nadchodzącej jesieni obdarują graczy dodatkową zawartością. Będzie to świetna okazja, aby wrócić do tego tytułu lub przygotować się na nadchodzący szósty sezon.

Czytaj dalej

Rocket League rozpoczyna pierwszy otwarty turniej, którego finał odbędzie się w październiku w trakcie Warsaw Games Week. Już teraz można się zapisywać.

Czytaj dalej

Rocket League doczekało się kontrowersyjnej funkcji. Twórcy wytaczają ciężkie działa do pilnowania porządku na serwerach i wprowadzają system automatycznie nakładanych banów.

Czytaj dalej

W dzisiejszym świecie powszechne jest tworzenie remasterów i remake'ów na potęgę. Są jednak amatorzy, którzy postanowili robić coś odwrotnego - postarzać gry. Jednym z nich jest osoba prowadząca youtube'owy kanał 98DEMAKE.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
25.9%
Virtuoso
Unlock All Trophies
Złoto
średnie
31.9%
Stocked
Collect all Items
Złoto
średnie
42.3%
Far, Far Away...
Drive a total of 500 km
Złoto
częste
50.1%
Super Victorious
Win a total of 30 games across any game mode
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED