Menu X
Menu X
PS4
Valiant Hearts: The Great War
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montpellier
Wydawca: Ubisoft
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Logiczna, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 24.06.2014
Europa: 25.06.2014
Polska: 25.06.2014
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Strach
1,244
Posiadaczy gry
58%
Średnia ukończenia
170
Ukończyło
24h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów
Valiant Hearts: The Great War
59,- PLN

Urocza gra przygodowa 2D w klimacie pierwszej wojny światowej, przeplatająca akcję i zagadki logiczne. Czterech nieznajomych pomaga niemieckiemu żołnierzowi w pogoni za miłością - francuski jeniec obierający ziemniaki, amerykański chojrak, pielęgniarka pomagająca rannym, zanurzona po uszy w błocie i krwi oraz brytyjski pilot, który nie był do końca szczery w swoim CV odnoście umiejętności lotniczych. Pojawi się również pies, który pomoże w zagadkach i połączy losy nieznajomych sobie bohaterów.

Recenzje

Nigdy nie płakałem podczas gry i wątpię, by to się kiedykolwiek zmieniło, ale też nigdy nie byłem tak blisko tego jak podczas grania w Valiant Hearts: The Great War (PS4). Nie wystawiłem również dotąd maksymalnej oceny, ale niżej niż 9,5/10 nie zejdę. W gatunku ten tytuł jest najbliżej ideału od dawna.

Czytaj dalej
Newsy

Stało się, doczekaliśmy się poważnych zmian personalnych, dzięki którym [mamy nadzieję], skończą się problemy z regularnością wydawania kolejnych odcinków. Do zespołu dołączyli Tomasz Zawadzki i Przemysław Stefańczyk, których już od dzisiaj możecie posłuchać w najnowszym odcinku. Słuchajcie uważnie, bowiem w odcinek wpleciono trzy kody na betę Destiny, która rusza już 17 lipca na PS4.

Czytaj dalej

Dzisiejsza aktualizacja PS Store'a umożliwiła kupno Valiant Hearts: The Great War (PS4), historii miłości na froncie pierwszej wojny światowej. Z tej okazji dostaliśmy świetnie zrealizowany zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Najnowsze dzieło Ubisoftu to swoista emocjonalna przygoda podana w nietypowej, ale bardzo przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Publikowane do tej pory materiały pozwalają sądzić, że będzie to bardzo dobra gra. Co na ten temat mają do powiedzenia redaktorzy większych portali?

Czytaj dalej

Kiedy na E3 Ubisoft pokazał zwiastun Valiant Hearts: The Great War (PS4), wielu graczy złapało się na tym, że ta niepozorna produkcja była w stanie wywołać u nich więcej emocji, niż wszystkie wcześniej zaprezentowane gry razem wzięte. Dla tych, których urzekła wizja Ubisoft Montpellier, mamy kolejny ciekawy materiał, poruszający kwestię historycznych realiów.

Czytaj dalej

Po tytułach AAA zaprezentowanych na konferencji Ubisoftu przyszedł czas na nieco mniejsze produkcje. Valiant Hearts: The Great War (PS4), które opowie nam historię stworzoną na podstawie autentycznych listów z czasów I wojny światowej, doczekało się chwytającego za serce trailera.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
97.6%
Forward, March
Raise the flag at the end of the basic training
Brąz
średnie
30.0%
Brothers' Keeper
Save your entire platoon during the battle of Somme
Brąz
rzadkie
14.6%
Healing Hero
Save Karl for the third time without making any mistakes
Brąz
częste
85.6%
Good doggy
Pet the dog
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED