Menu X
Menu X
PS3
Dishonored
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Arkane Studios
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 09.10.2012
Europa: 12.10.2012
Polska: 12.10.2012
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
645
Posiadaczy gry
23%
Średnia ukończenia
3
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dishonored
84,- PLN

Dishonored jest dziełem ekipy Arkane Studios, która zdobyła popularność dzięki grze Dark Messiah of Might & Magic. Tytuł reprezentuje gatunek skradanek i pozwala wcielić się w Corvo - ochroniarza cesarzowej Dunwall, który został wrobiony w jej morderstwo. Kiedy udaje mu się uciec z pomocą tajemniczej istoty, obdarzony nadnaturalnymi zdolnościami bohater rozpoczyna śledztwo, którego celem jest wyłonienie prawdziwego sprawcy tego czynu. Gra koncentruje się zabijaniu przeciwników i pozyskiwaniu informacji.  Rozbudowana gama poziomów trudności pozwala na dostosowanie rozgrywki do umiejętności gracza.

Recenzje
Recenzja: Dishonored (PS3) Recenzje gier 51
9.5
13.10.2012
Recenzja: Dishonored (PS3)
vergil | PS3 |

Są takie gry, o których myśli się przez całe lata, aż w końcu ktoś zaoferuje nam podobne lub może lepsze doświadczenia. Bez wątpienia należy do nich zaliczyć serię Thief, jaka na dobre rozruszała gatunek skradanek. Wspomnieć należy także o cyklu Deus Ex, który przypomniał graczom, co oznacza słowo „nieliniowość”. Trzecią był Bioshock, stanowiący żywy dowód na to, że wybranie charakterystycznego, zapadającego w pamięć miejsca akcji, jest podstawą sukcesu.

Czytaj dalej
Newsy

Sony pochwaliło się nową listą gier dostępnych w ramach usługi PlayStation Now. Tym razem zadowoleni będą głównie miłośnicy mniejszych produkcji.

Czytaj dalej

Wczoraj odeszła Carrie Fisher, aktorka znana m. in. z roli księżniczki Leii z Gwiezdnych Wojen. Okazuje się, że aktorka miała swoją małą rolę w grze Dishonored (PS3).

Czytaj dalej

Ostatnio pisaliśmy Wam, że w marcowej ofercie PS Plus miało pojawić się Dishonored (PS3). Cóż, nie miało. Nie znaczy to jednak, że gra wydawana przez Bethesdę w Plusie się nie pojawi.

Czytaj dalej

Zwykle ofertę comiesięcznych gier dla Plusowców dostajemy na tydzień przed jej wejściem w życie. Mająca wejść dziś w życie aktualizacja marcowa została jednak ujawniona dopiero wczoraj. Okazuje się, że problematyczne było Dishonored (PS3).

Czytaj dalej
Twórcy Dishonored polubili się z nowym CryEngine News 6
31.10.2013 13:00
Twórcy Dishonored polubili się z nowym CryEngine
Mateusz Greloch | PS4 |

Na dzień dzisiejszy Arkane Studios posiada dwa oddziały, jeden we Francji, a drugi w Texasie. Ten pierwszy podjął pracę nad Prey 2, które gdzieś tam kiedyś anulowano, a drugi zespół pracuje nad jeszcze niezapowiedzianym tytułem i składa się z byłych pracowników studia Bioware.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
10.9%
Platinum Blades and Dark Corners
You have mastered the City of Dunwall and unlocked all Trophies
Brąz
średnie
42.9%
Thief
You pickpocketed items worth a total of 200 coins
Brąz
rzadkie
14.0%
Versatile
You killed characters with each weapon and offensive gadget
Srebro
rzadkie
11.8%
Ghost
You completed all missions after the prologue, alerting or killing no one but key targets
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL