Menu X
Menu X
PS3
Far Cry 3
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Otwarty Świat, FPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 29.11.2012
Europa: 29.11.2012
Polska: 29.11.2012
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Hazard
  • Online
1,788
Posiadaczy gry
62%
Średnia ukończenia
568
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Far Cry 3
59,- PLN

Far Cry 3 nie jest kontynuacją drugiej odsłony cyklu - tu zupełnie odrębna historia, która została stworzona przez studio Ubisoft Montreal. W grze wcielamy się w rolę Jasona Brody'ego, którego wakacje na rajskiej wyspie zamieniły się w koszmar. Zadaniem, jakie przed nim stoi, jest uratowanie przyjaciół z rąk niejakiego Vaasa - wyrachowanego szaleńca. W Far Cry 3 oddano w nasze ręce olbrzymi, otwarty świat, po którym możemy do woli się poruszać, eksplorując olbrzymie połacie terenu i wykonując rozmaite zadania główne i poboczne. Całości dopełnia system rozwoju postaci.

Recenzje
Recenzja: Far Cry 3 (PS3) Recenzje gier 75
9.5
24.11.2012
Recenzja: Far Cry 3 (PS3)
vergil | PS3 |

Mianem szaleństwa określa się postępowanie, które wykracza poza ogólnie przyjęte normy. Szaleniec nie potrafi nad sobą zapanować, najczęściej nie liczy się z niebezpieczeństwem, a jego zachowanie jest irracjonalne i ma destrukcyjny wpływ na jego najbliższe otoczenie. Taka definicja jest dla Was niewystarczająca?

Czytaj dalej

Nigdy nie przepadałem za FPS-ami. Z początku uważałem je za tandetne, prostackie gierki właśnie z powodu widoku z pierwszej osoby. Potem sądziłem, że to tylko gry przeznaczone głównie na tryb multiplayerowy i myślałem, że w tym gatunku nic dla siebie nie znajdę. Wszystko się zmieniło gdy po raz pierwszy odpaliłem Far Cry 3.

Czytaj dalej
Newsy

Można psioczyć na Ubisoft, że wałkuje wybrane przez siebie serie do upadłego. Można mówić, że to szaleństwo. Ale w tym szaleństwie jest metoda. Far Cry® 3 (PS3) to kolejna gra, która osiągnęła niesamowity sukces i jej sprzedaż idzie w grube miliony.

Czytaj dalej

Za nami kolejny tydzień rywalizacji o miano najaktywniejszego czytelnika PS Site w wymiarze tygodniowym. Walczyliście o grę Tearaway™ (PS Vita). Wyniki rywalizacji znajdziecie w rozwinięciu. Przypominamy o trwającej miesięcznej odsłonie konkursu, w której do wygrania jest Thief (PS3)

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
31.8%
Mastered the Jungle
Obtain all the Trophies.
Brąz
średnie
49.9%
Free Fall
Freefall more than 100m and live (Single Player only).
Brąz
częste
79.4%
Inked Up
Earn 5 skill tattoos.
Złoto
średnie
47.0%
Fully Inked
Earn every tattoo by learning all the skills.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED