Menu X
Menu X
PS4
Secret Ponchos
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
5.0
Twoja ocena
5
Producent: Switchblade Monkeys
Wydawca: Switchblade Monkeys
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Strzelanka, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 02.12.2014
Europa: 03.12.2014
Polska: 03.12.2014
64
Posiadaczy gry
18%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Secret Ponchos
63,- PLN

Diablo na Dzikim Zachodzie nastawione wyłącznie na PvP. W rzucie izometrycznym gracze walczą ze sobą jednym z sześciu różniących się umiejętnościami i bronią rewolwerowców w pojedynku jeden na jednego, starciach gangów i otwartym Free For All. Zabijając kolejnych przeciwników i będąc nieuchwytnym zwiększamy nagrodę za naszą głowę, stając się łakomym kąskiem dla pozostałych graczy.

Recenzje

Diablo na Dzikim Zachodzie? W końcu gra z grudniowej oferty Plusa, więc można sprawdzić... no, może nie przez pierwszy tydzień, bo była niegrywalna. Ale już wszystko gra i w kwestii sieciowych PvP mamy tu perełkę!

Czytaj dalej
Newsy

Secret Ponchos (PS4) wzbudziło masę emocji. Ciężko się dziwić, skoro nawet za bardzo nie działało poprawnie w dniu premiery. Nie znaczy to jednak, że deweloper porzucił produkcję. Wręcz przeciwnie, czego dowodem jest nadchodząca paczka.

Czytaj dalej

Dziś w grudniowej ofercie Plusa pojawi się gra w klimatach Dzikiego Zachodu Secret Ponchos (PS4). Czym właściwie jest, o co w niej chodzi i czemu gracz singlowy nie ma czego w niej szukać? Wszystko znajdziecie w rozwinięciu.

Czytaj dalej

Już dzisiaj do oferty PlayStation Plus wpadnie gra ekipy Switchblade Monkeys - Secret Ponchos (PS4), która zabierze nas na Dziki Zachód. By podgrzać temat, wypuszczono premierowy zwiastun.

Czytaj dalej

Już 3 grudnia Sony wymieni ofertę w usłudze PlayStation Plus. Jednym z tytułów, który dostaniemy jest Secret Ponchos (PS4). Zobaczmy kilka nowych zrzutów.

Czytaj dalej

Już niedługo za pośrednictwem Secret Ponchos (PS4) wyruszymy na Dziki Zachód by stawić czoła legendarnym przeciwnikom. Umożliwiająca zabawę w szybkim, zręcznościowym stylu gra może się okazać czymś więcej niż do tej pory przypuszczaliśmy.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
rzadkie
11.1%
10 Win Streak
10 match win streak
Brąz
rzadkie
17.5%
Free For All Winner x5
Came first in Free For All 5 times
Brąz
rzadkie
4.8%
Not A Scratch x10
No damage taken in 10 1 vs 1 matches
Brąz
częste
69.8%
Bandit Reputation
Achieved "Bandit" reputation with an outlaw
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED