Menu X
Menu X
PS3
Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.6
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Akcji
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 02.10.2014
Europa: 05.12.2014
Polska: 05.12.2014
88
Posiadaczy gry
48%
Średnia ukończenia
32
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX to drugi zestaw odsłon Kingdom Hearts, które kontynuują sagę Dark Seeker. Tym razem Square Enix w skład zestawu włożyło zremasterowaną w HD Kingdom Hearts 2, Birth By Sleep oraz Re:Coded, które zostanie przerobione na trwający kilkadziesiąt minut film, opowiadający wydarzenia z tej produkcji.

Recenzje

Kingdom Hearts to jedna z najwspanialszych serii, jakie dane mi było poznać. Każda z odsłon targała moimi emocjami, nie pozwalała się wyspać i momentami sprawiała, że łapałem się za głowę na widok niektórych scen. I mimo iż przy tych grach spędziłem setki godzin, do kolekcji HD zasiadłem z wielką chęcią.

Czytaj dalej
Newsy

Premiera Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX (PS3) za nami. Nasza redakcja (a dokładnie to Krzysiek) ogrywa już tytuł i w ciągu najbliższych dni spodziewać możecie się recenzji. Do tego czasu wystarczyć muszą materiały wideo wydawcy.

Czytaj dalej

Premierowe zwiastuny skupiają się z reguły na tym, by pokazać dany tytuł w jak najlepszym świetle. W tym przypadku jest jednak inaczej ,gdyż Square Enix postanowiło zebrać to, co o serii mówią fani, a później pokazać to ekipie tworzącej ten tytuł.

Czytaj dalej

Już jutro w sprzedaży pojawi się Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX (PS3), więc fani produkcji Square mogą zacierać ręce. Jednocześnie na rynek wypuszczono limitowaną liczbę edycji kolekcjonerskiej gry z której mamy unboxing.

Czytaj dalej

Dziś amerykańska premiera Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX (PS3), a za kilka dni zestaw gier dostanie także Europa - lecz to wciąż ubiegła generacja. Co z dostępnym wyłącznie nowym sprzęcie Kingdom Hearts III (PS4)? Czy poprzednie części będą dostępne na PlayStation 4? Square Enix rozpatruje taką możliwość.

Czytaj dalej

Square Enix kolejny raz postanowiło wykorzystać swój firmowy sklep i zaoferować w nim limitowane wydanie kolekcjonerskie gry Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX (PS3). Co w nim znajdziemy?

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL