Menu X
Menu X
PS4
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: Kojima Productions
Wydawca: Konami
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 01.09.2015
Europa: 01.09.2015
Polska: 01.09.2015
  • PEGI 18
  • Przemoc
762
Posiadaczy gry
42%
Średnia ukończenia
52
Ukończyło
120h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
124,- PLN

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain kontynuować będzie wydarzenia z Peace Walker, gdzie jako Big Boss poznamy dalsze powody dezercji Bossa i chęć utworzenia swojego Outer Haven w Zanzibarze. Pierwszy raz w historii, Metal Gear Solid będzie grą z otwartym światem - tam gdzie będziemy chcieli, tam się udamy i tylko od nas zależy w jaki sposób wykonamy daną misję. Kojima planuje stworzenie czegoś, co jeszcze się nie pojawiło na rynku gier, włącznie z fabułą poruszającą tematy tabu.

Recenzje

Maraton Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zakończony, a dziesiątki godzin bezpowrotnie oddane ostatniej produkcji Hideo Kojimy. Czy było warto? Zdecydowanie tak, ale trzeba przyznać jedno - Kojima odszedł, zostawiając za sobą bombę, która podzieli fanów cyklu Metal Gear.

Czytaj dalej
Newsy

Metal Gear Solid V otrzyma w sierpniu aktualizację, która pozwoli nam grać Revolver Ocelotem w ramach wieloosobowego trybu FOB. Oprócz tego trafią tam inne nowości, o których przeczytacie w newsie.

Czytaj dalej

Seria Metal Gear obchodzi obecnie 30. urodziny. Świętuje to nie tylko sam ojciec serii, ale również społeczność fanów. Jeden z nich przygotował modyfikację Metal Gear Solid V, która pokazuje nam jak mógłby wyglądać klasyczny Metal Gear w nowych szatach.

Czytaj dalej

Zaledwie wczoraj pisaliśmy, że hakerom udało się powyciągać z P.T (PS4) tekstury. Dziś zaś możemy podziwiać, jak Norman Reedus prezentowałby się bezpośrednio w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Dość szybko się to stało, trzeba to przyznać.

Czytaj dalej

Prolog, pełna gra, tryb sieciowy, dodatki... - Metal Gear Solid V: The Definitive Experience (PS4) oferuje kompletne doświadczenie piątego MGS-a od Kojimy. Konami przygotowało zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Jeśli wstrzymywaliście się z zakupem ostatniego MGS-a od Hideo Kojimy, Konami ma dla Was propozycję - zestaw Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) z prologiem Ground Zeroes i zestawem dodatków.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
6.8%
Legend
Obtain all trophies.
Brąz
częste
96.5%
Awakening
Complete "PROLOGUE: AWAKENING" mission.
Brąz
częste
88.5%
Phantom Limb
Complete "PHANTOM LIMBS" mission.
Brąz
częste
73.8%
Beekeeper
Complete "WHERE DO THE BEES SLEEP?" mission.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED