Menu X
Menu X
PS4
Diablo III: Ultimate Evil Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.9
Twoja ocena
5
Producent: Blizzard
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Hack 'n slash
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 19.08.2014
Europa: 19.08.2014
Polska: 19.08.2014
1,193
Posiadaczy gry
64%
Średnia ukończenia
150
Ukończyło
125h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Diablo III: Ultimate Evil Edition
259,- PLN

Diablo III kontynuuje najpopularniejszą serię hack'n'slash, w której gracz prowadzi wybranego bohatera do walki z siłami zła z lotu ptaka. Grę cechują tony losowych łupów, masa umiejętności oraz kooperacja do czterech graczy naraz. Edycja Ultimate Evil obejmuje dodatek Reaper of Souls z dodatkowym aktem i postacią (Krzyżowiec) oraz ułatwiający granie ze znajomymi tryb Ucznia oraz nowy system komunikacji.

Recenzje

Czy jeden tytuł może być tasiemcem? Jak najbardziej, co właśnie udowadnia Diablo III zaliczające już dwie kolejne platformy w ciągu dwóch lat. Trzecia część sagi o odwiecznym pojedynku dobra ze złem łącznie pojawiła się już na pięciu platformach, w czterech różnych wydaniach. Na szczęście – posiadacze konsol tej generacji nie mogą czuć się źle z tym odgrzewanym trzeci raz daniem. Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) na ten moment jest tytułem przynoszącym najwięcej frajdy z gry. Zarówno samemu jak i w grupie czterech znajomych.

Czytaj dalej
Newsy

Diablo 3 rozpoczyna drugi sezon na konsolach PlayStation 4. Gotowi zdobyć nowe przedmioty i podbić rankingi od nowa?

Czytaj dalej

Diablo 3 to jedna z lepiej wspieranych po premierze gier na konsole. Nie dość, że dostajemy DLC dodające nową klasę postaci (Nekromantę), to jeszcze co jakiś czas Blizzard udostępnia aktualizacje przynoszące dodatkową zawartość w postaci lokacji czy systemów w grze. Tym razem deweloper postanowił zachęcić wszystkich do powrotu na serwery.

Czytaj dalej

Diablo 3 otrzyma niedługo aktualizację, która jeszcze bardziej rozbuduje grę. Blizzard chwali się przygotowywanymi nowościami i przedstawia nowe lokacje, jakie przyjdzie nam zwiedzić.

Czytaj dalej

Diablo 3 zostanie już za tydzień rozwinięte o nową zawartość. Blizzard opublikowało zwiastun i datę premiery nowości, a także ujawniło oficjalnie istnienie Diablo 3: Eternal Collection.

Czytaj dalej

Diablo 3 to bez wątpienia najlepsza gra w gatunku hack n' slash na konsoli PlayStation. Pierwotnie pojawiła się na PS3, potem trafiła na PS4 razem z dodatkiem Reaper of Souls. Od tamtego momentu Blizzard wypuszczał darmowe aktualizacje, a na ten rok zaplanowano wydani klasy Nekromanty. Ale wygląda na to, że w planie jest także nowe, zbiorcze wydanie gry.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
21.0%
Diablo III: Reaper of Souls Platinum Trophy
Collected all other Diablo III: Reaper of Souls trophies
Brąz
częste
75.6%
Deep Pockets
Pick up 500,000 gold.
Brąz
częste
71.8%
The Comfort of Strangers
Recruit the Templar, Scoundrel, and Enchantress.
Srebro
średnie
43.2%
Up All Night To Get Lucky
Equip all Inventory slots with Legendary items that have a minimum required level of 70 or higher.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED